Архів чату за 19.08.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

АІ 08:02
Доброго сонячного ранку! Зі святом Спасу!!! Здоров'я всім та миру!!!

123 08:08
Доброе утро все! Подскажите пожалуйста, можно ли по авансовому возместить КЕКВ 2800 судебній сбор

Енгрібьорд 08:21
123, якщо працівник подавав позов в інтересах підприємства, то чому ні

ОМС 08:23
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!

123 08:38
Енгрібьорд,дякую

oksana 08:43
Доброго ранку! Зі святом Преображення Господнього! Хай доля буде щедрою до всіх!

Олександра ОМС 09:10
Доброго ранку. підкажіть, який оклад у прибиральниці з 2021 р.?

Ольга* 09:18
Зі святом, колеги!!!!!

Таня 09:20
Доброго ранку! Всіх зі святом, Допоможіть будь ласка, звіт у пенсійний , у ф 5 , розрахувався касир , мені потрібно по ДКпрофесфй показать коди , ставлю КП 4211 і код ЗКППТР 22921, пише невірно ,і прийшла 2 квітанція звіт не прийнято. ДОПОМОЖІТЬ , якщо було в кого щось подібне. Дякую.

керр 09:20
Олександра ОМС, в омс, якщо буде так, як планують то має бути 3267

керр 09:21
Олександра ОМС, з 07.21 - 3540

Олександра ОМС 09:21
керр, дякую)

777 09:25
Може хто бачив тоолкове роз’яснення з приводу плаування закупівель за додаткові кошти? Сумувати їх, вважати кожні окремим чи як ?

GalinaS 09:36
777, cмотрите суммарно по 4 знаку, кроме медикаментов

Glyudmil@ 09:38
Таня, потрібно писати повністю Касир (на підприємстві, в установі, організації)

777 09:42
GalinaS, а не будуть тоді прискіпуватися чому в перший раз заключали договір до 50 тис., якщо потім знову виділили кошти на цей же ДК? Оце мене хвилює

777 09:42
в сенсі перший раз прямий договір

GalinaS 09:46
если сумма суммарно по 4 знаку превышает 50 тыс- тогда начинается спрощена и т.д. в зависимости от суммы, хотя первые закупки до 50 тыс. были без заст.эл.пр.

777 09:49
GalinaS, дякую)

Аліса 09:58
Доброго ранку всім!

Л.В. 10:29
Доброго дня всім ! Потребую допомоги : у співробітниці виявили коронавірус( сьогодні). Кажуть, що всіх нас відправлять на самоізоляцію. Що треба про це знати мені, як бухгалтеру ? ( я про зарплату) Скільки часу ізоляція продовжується і як оплачується ?

Оксана 10:36
Л.В., https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/

Тат_яна 10:49
Л.В., тести у багатьох випадках помиляються. Бажаю вам. щоб це був саме той, помилковий, результат. В любому випадку вам же мають видати лікарняні з 11 кодом. Чи я щось упустила?

Іванна 10:54
Провели спрощену процедуру але не оформили паперових документів УО (все робили тільки на майданчику). Які можуть бути санкції?

777 10:56
Іванна, так зробіть паперові документи, що заважає?

Іванна 10:56
Немає ні наказу про УО,ні положення. Не було часу гратися з паперовими документами

777 10:56
Іванна, заднім числом))) чи нам вчити..

Іванна 11:00
777, на майданчиках сканокопії з документів УО ніде не виставляють?

Тат_яна 11:00
Л.В., продовжується самоізоляція вродь би 14 днів. Розмір оплати 50% незалежно від стажу. Перші 5 днів підприємство, потім фонд соц.страхування

Ксю 11:02
777, а ви що не подаєте кожного місяця перелік прийнятих наказів в юстицію?

777 11:07
Іванна, тта ні . я ніде не виставляла

777 11:09
Ксю, можливо кадри подають, я не знаю. Ну а що робити?

василина 11:15
підскажіть є хтось із бухгалтерів КНП охорони здоровя проводки по оприбуткуванні безкоштовно отриманих мндикаментів через цільові надходження та видатки

Ксю 11:16
в липні донараховувала працівнику ЄСВ до мінімального.

GalinaS 11:16
777, а кто тогда подписывает в прозоро єл.ключом, если УО не назначен по приказу??

777 11:17
GalinaS, 10.56, то не в мене

Ксю 11:17
В серпні приніс лікарняні за липень. тепер в серпні я маю ту сусу єсв,яку донарахувала відняти?

GalinaS 11:18
777, извиняюсь

777 11:19
GalinaS, та нічого

ВІК 11:21
Доброго дня! Матеріальна допомога для вирішення соц.-поб.питань йде зверху мінімальної?

Тетяна 11:23
ВІК, так.

Л.В. 11:25
Тат_яна, Оксана,дякую ! А ще по зарплаті і по ЄСВ ДО 19 червня ( звичайно ж це буде менше МЗП) - нараховую ФАКТИЧНУ З/плату і з неї ж МЗП. А вже коли будуть лікарняні листи ( у вересні), тоді вже буду думать, що робить. Чи як ?

ВІК 11:26
Тетяна, дякую! Ніби знаю, але засумнівалась...

Тат_яна 11:28
Л.В., до 19 СЕРПНЯ і ЗП , і ЄСВ по факту.

Ольга 11:30
Добрий день, допоможіть будь-ласка, чи має право завуч школи тимчасово виконувати обовязки за вакантною посадою Начальника відділу освіти в штаті органу місцевого самоврядування.

Л.В. 11:33
Тат_яна, дякую. Поки що з цим зрозуміло. А не зрозуміло, ЯКИМ ЧИНОМ я буду цю з/плату нараховувать і виплачувать, якщо я нібито ( офіційно) знаходжусь на самоізоляції. І начальник також. Да-а-а, питання риторичне....

Arci 11:34
Добрий день!!!Хто може поділитися зразком протоколу УО для звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель!!!

Тат_яна 11:36
Л.В., штат великий? Не вийде "заднім числом" платіжки набрать і в СДО засунуть, по 18-е включно ЗП?

Іванна 11:39
Arci, то навіть таке треба? На кожен звіт ? Та то ж буде гора макулатури

NeProzorro 11:41
Так ефективність закупівель і заключається в офорленні та збиранні великої кількості нікому не потрібних довідок, протоколів та іншого

ольга 11:43
Отпуск на основной работе. В єто время я могу работать по совместительству (внешний совместитель)?

Л.В. 11:46
Тат_яна, не вийде- директор у відпустці поки-що, а я вже сьогодні маю бути на ізоляції. А 21 числа нам зроблять тести... Цікаво, а якщо результат буде нормальний і нам можна виходить на роботу, то що тоді з ізоляцією ? Дадуть лікарняний на ці 3 дні чи як ?

Яна 11:52
Підскажіть будьласка!!! Працівник був на лікарняному цілий місяць(з 1 по 31), ще лікарняного листа не преніс. Що робить з ЄСВ?

Тат_яна 11:53
Л.В., шо, "маю бути...", а сама до робочого місця припнута? Повязочку, перчаточки - і йдіть додому.

Тат_яна 11:55
Яна, НІЧОГО! Принесе лікарняний - нарахуєте, перерахуєте й ЗП свої 5 к.д., й ЄСВ повний. Звіт погоджується з відображенням за минулий місяць , якщо стоїть 29 код.

Яна 11:57
Дякую Тат-яна: я так теж думаю!

Юлія 12:04
Доброго дня! Підскажіть, якщо зараз виділяють додаткові кошти за раніше проведеними закупівлями (всі до 50000 грн.) чи потрібно на додаткові кошти публіковати звіт про договір на закупівлю? іадже в нас не договір, а ДУ?

777 12:05
Юлія, а з додатковими за 50 вилазять?

Л.В. 12:06
Тат_яна, ну Ви, як казала колись моя бабуня- наче з Москви привезені Ну звісно ж- дівчата порозходились, а я все ще намагаюсь догнать "недогоняєме", бо з цією роботою не те що відпустка чи лікарняний не світить, тут померти ніколи. та що я Вам розказую, Ви ж не з Москви привезені

Тат_яна 12:18
Л.В.,

Крис 12:26
доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, якщо вчителька пішла у відпустку по догляду за дитиною до 3 років, я повинна і далі відображати ії в таблиці 7 звіту ЄСВ????

Юлія 12:27
777, є такі що не вилазять за 50000, а є така закупівля, що перевищить 50000 грн.

777 12:30
Юлія, от над такою шо з додатковими коштами вилазить за 50 тис. і зараз мозгую поки шо))) всі інші також потрібно запланувати і відзвітувати

Arci 12:31
Іванна, Ну да, а що робити...треба так треба!!!

777 12:31
особливо з тою що за 50 тис., тут можливо краще і спрощенку провести

777 12:33
Чи як у вас "до тих закупівель що проведені"?

Юлія 12:40
В інфобоксі (сайт прозорро) знайшла інформацію, що відповідно до Закону, розділу Х пункт 6,Договори, укладені до введення в дію нового закону,виконуються, вносяться зміни в порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього закону.

Бухгалтер ЗП 12:46
Крис, так

Крис 12:48
Бухгалтер ЗП, дякую.

віка 13:07
чи потрібно вносити зміни у тендерний договір при зміні юридичної адреси постачальника??

Наталя т-ц 13:31
додаткові кошти-це новий предмет закупівлі. ви не укладаєте ду ,а робите новий договір на виділені кошти і Звітуєте

777 13:35
Наталя т-ц, з цими додатковими коштами такий спірний для мене момент..Чи можна ними вважати кошти які додатково виділяються сесією, як пояснити хоча б для себе їх "непередбачуваність", як я зрозуміла лише в цьому випадку це окремий предмет?

Наталя т-ц 13:36
777, довідка змін до кошторису -це і є ваш документ

777 13:40
Наталя т-ц, ви вважаєте що в усіх випадках гроші які виділяє сесія є окремими і додатковими? Я тут зависла бо нерозумію - умовно в мене закупівля 30 тис., сессія виділяє ще 30 тис. Що робити сумувати чи вважати як окремі? Вранці мені тут порадили сумувати і проводити спрощенку. Але ж перший договір прямий. Голова обертом

GalinaS 13:43
была на семинаре 2 года назад, там говорили что если выделяют доп.деньги-отдельный договор, а вот под какую процедуру попадает- по 4 зн.суммарно.Я.уже писала про это выше

777 13:44
GalinaS, так, я пам’ятаю Вашу пораду. Хочу послухати ще думок, Але чим більше копаю тим більше заплутуюсь, ну як завжди в принципі)))

Оксана 13:45
777, якщо кошти не використали, то сумувати, а якщо використали не сумувати

Наталя т-ц 13:45
https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 44954.html

777 13:46
Наталя т-ц, дякую)

Наталя т-ц 13:47
не сумуємо!!!!! окремий рядок-окрема закупівля виходячи із розміру додаткових коштів

Енгрібьорд 13:58
Соцзахист в чаті є?Хтось купував житло дітям-сиротам?Чи потрібно проводити через Прозорро послуги нотаріуса? Сам нотаріус стверджує, що всі проплати це податки і збори, але "меня терзают смутные сомненья" отримувачі в окремих платежах якісь ДП а не казначейство

Лена ЗОШ 13:59
Іванна, наказ на УО подавала тільки на виготовлення ключа, з наказом на призначення бухгалтером

GalinaS 14:01
Наталя т-ц, это очень опасный путь, вот как вы сможете железно обосновать такое изменение? Вас могут обвинить в неэффективном планировании, и в попытке избежать торгов

777 14:03
GalinaS, і мені Ваш варіант ввижається надійнішим. Смущає те що перший раз був прями договір. Чи нічого? В разі чогообгрунтовувати що кошторисом більше ніж 30 на момент закупівлі передбачено не було?

GalinaS 14:04
За это не бойтесь, Вы поступили согласно Закону

Наталя т-ц 14:05
GalinaS, мені начхати, в чому там мене можуть звинуватити)))немає такого порушення в Законі про закупівлі,як неефективне планування. в Законі прописано-окремий предмет,значить окремий. листи розяснення є- то хай ідуть лісом. по закону нічого не порушено

GalinaS 14:08
Наталя т-ц, а как Вы определяете окремий предмет? Купила сыр, муж принес з/пл и я купила еще сыр.Сыр-предмет закупки один!!!

Наталя т-ц 14:11
с каждой зарплатой мужа-предмет закупки разній

EVGENIY 14:14


EVGENIY 14:14
Всім привіт, ого у вас тут високі матерії )))

Енгрібьорд 14:15
EVGENIY, Кожен бухгалтер в душі трохи філософ

Крис 14:15
підскажіть, будь-ласка, мені потрібно утримувати з робітника 20% згідно виконавчого листа. Приклад (5433,21 - 18% - 1,5%)*20% вірний??

Наталя т-ц 14:18
EVGENIY,

фин 14:18
Енгрібьорд, але не навпаки)

фин 14:19
не вистачає справжніх ценителів Слова :) Виктора федоровича та Непрозорро з Миколом Яновичем)

фин 14:20
EVGENIY, доброго дня) яка погода на бух. фронті?

EVGENIY 14:22
фин, все нормально чекаємо на зміни до кошторисів з Вланим ім'ям ПРІЗВИЩЕМ

EVGENIY 14:23
ще крто буде коли коригування відпускних приберуть

EVGENIY 14:23
Заживем....

Елена ТЦ 14:23
EVGENIY, это будет обидно

Юлія 14:26
Наталя т-ц, цілком згодна з вашими коментарями, якщо замовник б’єктивно не мiг передбачити на початку року потребу в додаткових коштах за цим же предметом закупівлі, то додаткові кошти будуть вважатися новим предметом закупівлі.

EVGENIY 14:26
Елена ТЦ, це ви про відпускні? А чому?

Катерина 14:27
Крис, у вас випадково,не по постанові приватного виконавця відрахування?

Елена ТЦ 14:27
EVGENIY, люди и так возмущаются, что отпусные меньше, а теперь еще меньше (средний за 12 месяцев)

GalinaS 14:27
Юлія, я согласна с Вами, но доказать потом.....себе в убыток

EVGENIY 14:29
Елена ТЦ, так це проблема не в розрухунку відпускних а в кошторисних призначеннях, якби вони були то були би і премії більше і відпускні! А коригування то таке більше потім штрафів за помилки сплатите ніж людина получе

Крис 14:30
Катерина, у нас постанова відділу ДВС ПМУМЮ

Елена ТЦ 14:30
EVGENIY, согласна

GalinaS 14:31
А я не согласна, отпускные- сохранение среднего заработка, а он будет ниже!

EVGENIY 14:32
GalinaS, на 10 грн?

EVGENIY 14:33
GalinaS, як раз такі він буде середній самий що не на є сережній без ізвращеній

EVGENIY 14:34
а коли оклад підняли в сережені місяці які треба пройти муки щоб розрахувати середню, я впевенений половина там зробила помилки

Енгрібьорд 14:34
EVGENIY, до речі так. Варто лише відкрити підручник математики і почитати як рахуються середні показники. я щось ніяких коригуючих коефіцієнтів там не памятаю

Елена ТЦ 14:34
EVGENIY, было бы справедливо, чтобы средний был за 2 или 3 месяца, а то с нашими темпами инфляции это не средний, а позорище

GalinaS 14:35
Елена ТЦ, не умею вставлять плачущие смайлики!

Елена ТЦ 14:36


Енгрібьорд 14:36
GalinaS, не треба так переживати за речі які від Вас ніяк не залежать

Енгрібьорд 14:37
GalinaS, такий смайл кращий

EVGENIY 14:37
ось такий краще

GalinaS 14:38
Подняли настроение!!!!!

ГАННА 14:41
EVGENIY,підкажіть будь ласка як нарахувати лікарняний працівникові, який поновлений за рішення суду в травні, і триває апеляція,тобто середній заробіток за вимушений прогул ще виплачений, розрахунковим періодом буде чкрвень липень ?

EVGENIY 14:42
ГАННА, краще в ФСС дзвоніть

ГАННА 14:42
сумніваюсь

Тат_яна 14:44
Та хіба зараз коригування ! Відпускних, маю на увазі...От коли ЄТСка шарохалась 5 разів на рік, та ще й половина працівників являлися державними службовцями, із своєю системою оплати праці!.. І вручну!.. Ото було напряжно.

Тат_яна 14:46
ГАННА, чого ви так про ФСС? Тільки правильно і чітко сформулюйте питання, щоб було у вас під рукою і періоди, і дата рішення суду, ну "пєрвічка" перед очима

Енгрібьорд 14:47
Тат_яна, тут справа загалом в тому, що всі ці наші розрахунки зарплати в бюджетній сфері якісь "мутні". Будь які розрахунки мають бути зрозумілими і простими. А в нас на кожен закон ще 10 постанов і 100 листів розяснень

Крис 14:47
підскажіть, будь-ласка, мені потрібно утримувати з робітника 20% згідно виконавчого листа. Приклад (5433,21 - 18% - 1,5%)*20% вірний??

EVGENIY 14:47
Крис, так

Крис 14:49
EVGENIY, дякую!

Тат_яна 14:56
Енгрібьорд, уточнюю: роз"яснень, що носять рекомендований характер і т.п.

фин 14:56
EVGENIY, ага.. потрібно ЩЕ БІЛЬШЕ нововведень.. бо щось розслабилися бухгалтера... :сарказм: :)

Ната 14:57
Енгрібьорд, особливо подобаються роз'яснення мінсоцполітики)) зкопіювали текст постанови, налили воду з умним "вираженієм ліца", а по суті - як такових роз'яснень - ноль. І в кінці, по "классікє жанра" - пару речень,що їхні каляки-маляки мають рекомендаційни характер

Тат_яна 14:58
Енгрібьорд, а ще, як казала одна дама, яка не дійшла до "політичного Олімпу", у мене є мрія... Щоб наші Закони були прямі, прості і зрозумілі, і не потребували отії макулатури, що називають тлумаченням

Ната 14:58
я таких роз'яснень можу штампувати по любій сфері законодавства))

фин 14:58
Ната, Каляки - маляки.. достоинством... :)

фин 14:58
як хочте так й розумійте)

Ната 14:58
фин, ))

EVGENIY 15:00
https://bitly.su/IuS8 це проект змін до кошторисів

Тат_яна 15:00
фин, та шо там розуміть... На роялі, конєшно. Не на паркані ж

777 15:01
Ната, ех... а витрачаєте свій потенціал на якомусь бухгалтерському сайті

777 15:01
цікаво, які ЗП у таких відписувачів? І відповідальності 000. Чудова творча робота

NeProzorro 15:01
Поговорюють що хочуть Звіт без системи скасувати. І все до 50 тисячмає йти через спрощену закупівлю. Бо ж на туалетному папері багато крадуть

фин 15:02
Тат_яна, А може вони мовою Пушкіна хочуть заговорити)

777 15:02
NeProzorro, п...ць, уявляю ті злосчасні 2 пакети на 8 грн іспрощенку))))

фин 15:03
NeProzorro, на папері багато номерів рахунків зашифровані. А Ви думаєте, чого він такий "рифлений?"))

GalinaS 15:04
Куплю пистолет

Ната 15:04
GalinaS, які проводки?

Ната 15:05
))

NeProzorro 15:05
Зате ДП Прозорро і ДАСУ будуть мати роботу і показники. Ну і премії звісно...І МІнекономіки скаже що все опрозорюють

фин 15:05
оптовим покупчиням "скидка" ?)

GalinaS 15:05
Ната, образно

Виктор Федорович 15:06
Всі на антизакупівельний майдан!

фин 15:06
дождались батенька)

Аня 15:06
подскажите,можно уволить сотрудника в последний день больничного?

фин 15:06
аж ВФ мовою заговорив)

777 15:06
GalinaS, а закувлю пічстолету ви запланували??? Якщо ні то штраф

Бух 15:07
777, GalinaS, треба спершу оприлюднити мету використання такогопредмету закупівлі

777 15:07
Бух, сама пряма мета і зовсім прозорра

фин 15:07
Аня, https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... tsivnikom/

GalinaS 15:08
зроблю зміни до плану, оголошу тендер, мета 15.06

EVGENIY 15:08
а патрони?

фин 15:08
патрони у Євгена.

777 15:08
EVGENIY, скинемось

GalinaS 15:08
EVGENIY, а это отдельный предмет закупки? Не подумала

Тат_яна 15:10
EVGENIY,(15.08) а он у вас у свіжих оновленнях щось можна надибать

Тат_яна 15:12
GalinaS, наликом, чорним-пречорним, без натуралки і спецфонда. Окрему карточку типа соц.виплат відкриєте - і світ не без вдячних бухгалтерів

NeProzorro 15:12
ПОЗОР ПрозоРРо!

EVGENIY 15:13


фин 15:13
Польською Pozor це увага. Може вони польською краще розумі ють?)

Тат_яна 15:13
NeProzorro, тихо, ША! Прозоррі пролетарії хочуть зарплату! І не вашу мінімалку

EVGENIY 15:13
фин, це Чешська

фин 15:14
EVGENIY, значить чеською.

Виктор Федорович 15:14
Сколько бухгалтерам можно терпеть этот беспредел от Прозорро и тому подобных? Народ устал от их пустой болтовни.

фин 15:14
заПоЗОРИмо їх вщент

Тат_яна 15:14
фин, тобто, почешеться, почешуться. і знову присвоїх вимогах залишаться?

сергій 15:15
фин, предлагаю устромить байкот закупкам ничего не покупать вообще))))

фин 15:15
Тат_яна, думаю що потрібно не пістолет купувати.. а ДШК.

Тат_яна 15:16
Тат_яна, ой, риба моя, скільки ж ти помилок у тексті натворила!

GalinaS 15:16
еслі позор-чеська, то даєш європейську з/пл!

Олег 15:16
Створюють видимість активної корисної діяльності оці всі ДП ПОЗОРро. Але за 50 та більше тис в місяць я б і сам інструкції та процедури вигадував. Сочинять-не м ешки таскать

Тат_яна 15:16
фин, я впевнена, що вдячні бухгалтери бюджетники й на атомну бомбочку складуться

GalinaS 15:18
Нет, вообще сильные изменения грн вместо грн.Обалдеть

фин 15:19
взагалі вітаю всіх вірян зі святом Спаса яблучного :) й нехай усі негаразди обійдуть нас боком :)

Матроскин 15:20
Сиверян)

777 15:20
Тат_яна, мрії-мрії. насправді сьогодні ж завтра знову почнемо з матюками шукати хоч якісь їхні фантазії хворої голови, що в народі в нас називаються роз’ясненнями...Система...чи мазохізм?

ГАННА 15:20
EVGENIY,ще одне питання до Вас,заст. нач. відділу виконував обов"язки нач. Управління,за призначення вищестоящої організації,але в наказі на призначення не було нічого вказано про оплату праці, як були з оплатою, по якому окладі нараховувати?

EVGENIY 15:21
ГАННА, у затсупника начальника є обов'язок виконувати роботу начальника у разі його відсутності і ніхто за це не доплачує

GalinaS 15:22
EVGENIY, я так поняла зам.начальника отдела, а не управления

EVGENIY 15:23
ну такі речі в наказах повинні писати, ви сам доплат не встановлюєте

Марія 15:24
чи може посадова особа органу місцевого самоврядування отримати дві мат.допомоги (соціальні) протягом року -одну на поховання померлого родича та на інші питання

EVGENIY 15:25
Марія, ну це точно не заборонено

ГАННА 15:27
EVGENIY, я це й хотіла почути,дякую!!

ГАННА 15:28
GalinaS, так вірно!

oksana 15:35
Марія, посадова особа може мати 2 допомоги- 1 на оздоровлення до відпустки , 1- на соц.-побут. А у вас (якщо я правильно зрозуміла) дві на соц.-побут. умови.

GalinaS 15:41
oksana, если у них прописано в колдоговоре на погребение , то это разные вещи

нен 15:43
GalinaS, а якщо у постанові кму такого не передбачено то як така виплата може з'явитись у колдоговорі

GalinaS 15:45
нен, конечно нужно читать ПКМУ

Почемучка 16:01
Важно,чтобы было прописано в колдоговоре "мат.допомога на поховання", а остальные не обязательно

нен 16:02
Почемучка, ага з такою важністю можна прописати матдопомоги на усі випадки життя)))

oksana 16:03
нен,

керр 16:08
"Зміст колективного договору визначається сторонами в межах їх компетенції". В бюджетній сфері існують межі певним "бажанням"

oksana 16:16
керр, сумно, але ваша правда, бюджетникам зась

А 16:49
Підскажіть будьте ласкаві, у викладенні плану в прозоро,у специфікації - кінцевий строк поставки товару чи послуг,яку потрібно ставити дату

Вероніка 16:49
Як правильно нарахувати вихідну допомогу при скорочені працівника, після закінчені відпустки по догляду до 3 -х років, якщо нема відпрацьованих місяців?

А 16:53
Якщо 19.08.2020р. викладаємо план на прозоро?

керр 17:05
Вероніка, з посадового окладу

Вероніка 17:20
керр, І ранг і вислугу треба дадавати?

керр 17:31
Вероніка, іншого не передбачено тільки посадовий оклад

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”