Архів чату за 04.05.2023 чт (52)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:32
Всім привіт)

Оксанка 08:32
Доброго ранку всім)

EVGENIY 09:21
Доброго ранку, всім гарного дня

Інна 09:26
Доброго ранку! Який посадовий оклад встановити практичному психологу без категорії в центрі надання соціальних послуг?

ЗОШ 09:35
Хто що чув за нову вимогу до навчальних закладів (шкіл та садків) вимагати і перевіряти військові документи батьків своїх учнів ?

Юлія 09:37
Доброго ранку, підкажіть будь ласка, чи обов"язково при оплаті особистою банківською картою у відрядженні,квітанція є, наприклад квитків чи готелю, робити виписки банківські ?

керр 09:56
Інна, якщо потрібно саме "практичного психолога" то 10-11 т.р....

Тетяrна 09:56
Доброго дня, підкажіть будь ласка, в звіті ЄСВ в дод.6 показуємо спецстаж, жінці, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3 років?

керр 09:58
ЗОШ, вимога без визначення її у нормі права це лише чиєсь бажання) існує обов'язок вести такий облік відносно своїх працівників...

Вова 09:59
Доброго дня: В мене працівник пінов на лікарняний з 10.02. по 24.03., з 25 є заява на відпустку терміном 14 днів, але є продовжений лікарняний з 25.03 з першого дня відпустки по 20.04. Тепер з 21.04 новий лікарняний, як бути з розрахуном адже в березні всі дні на лікарняному, і виплачена сума вілпустки. як розрахувати нове середньоденне ?

керр 09:59
Тетяrна, як правило, якщо посада передбачає спецстаж то так і далі відмічають

Тетяrна 10:00
керр: Дякую

Інна 10:01
керр, дякую

Людмила 10:06
Доброго ранку, у всіх СДО працює? Відправила розпорядження МБ, вже годину висить в статусі "Відправлений в казначейство"

Олена 10:08
Доброго дня, підкажіть можна в ОМС ввести посаду оператора оптичного та електронного устаткування і який оклад встановити?

Оля 10:11
Людмила, казна також не працює, тому в нас такі проблеми

Ольга 10:13
Доброго дня!!Підкажіть, відправила інструкції по СДО статус відправлений в казначейство і все

керр 10:22
Олена, це у який структурний підрозділ ОМС таку посаду вводите?

Аня 10:25
Вова, відпускні сторнувати, бо по факту працівник у відпустці не був. Відпустку надати після лікарняного або в інший час (за бажанням працівника). Для нового лікарняного берете період розрахунку квітень 2022-березень 2023. Дні попередніх лікарняних (з 10.02 по 31.03) виключаєте.

Олена 10:44
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи вдалося комусть змінити рядок 091 на 092 у об'єднаному звіті, потрібно зробити уточнюючий звіт за 2022рік. І чи була у когось така проблема - що ви робили?

ВІК 12:37
керр, доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи обов"язково спочатку брати невикористані дні минулорічної відпустки, а потім цьогорічну? Чи можна навпаки?

керр 13:17
ВІК, У період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні невикористаних днів щорічної відпустки. Норми ч.2 ст. 12 ЗУ "Про відпустки" про надання невикористаних днів у період дії воєнного стану не застосовуються. цілком може бути навпаки)

Ірина 13:25
Доброго дня підскажіть будь ласка купили батареки до Пк як відобразити в бухгалтерськоиму обліку

Вікторія 13:30
Добрий день. В СДО до юридичних не загружає договори, "Дозволенно імпортувати лише файли формату pdf", хоча формат правильний. Це глюк СДО чи я щось роблю не так?

ВІК 13:38
керр, дякую!

Юлія 13:38
Вікторія, можливо в назві файлу є символи. І перевірте ще раз) я якось також загружапівгодини

Ірина 13:39
Доброго дня придбали мишку до Пк і клавіатуру поставила на рах 1113 правильно?

Вікторія 13:46
Юлія, велике спасибі!!!!! Ви праві, була крапка.

Тата 13:52
Доброго дня, Нарахована комп. відпустки при звільнені 3524 грн. інших нарахувань немає. ПДФО брати з ціє суми чи зменшувати на пільгу 1342 так як сума не дотягує до 3760.?

EVGENIY 14:05
Тата, якщо має право на пільгу то застосовуйте пільгу

Вова 14:21
Аня, дякую велике.

Тата 14:24
EVGENIY, ДЯКУЮ

Ірина 14:25
Доброго дня, підкажіть будь ласка, хто має заповнювати розділ акту приймання-передачі оз:« відмітка бухгалтерської служби про відображення у регістрах бухгалтерського обліку», організація що передає оз, чи та що їх отримує?

EVGENIY 14:30
Ірина, той хто передає

EVGENIY 14:30
Ірина, читайте ось тут https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/

Сільська 14:34
Допоможіть, будь ласка вийти із ситуації. працівник працює за строковим договором з 03.04 по 07.04. З 06.04 по 14.04 перебуває на лікарняному по догляду за дитиною. Як нарахувати лікарняний??

Галина бух 14:36
Жінка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3 років,з 01.05 іде в декретну відпустку з другою дитиною. Рахувати лікарняний по вагітності та пологах з окладу ,на даний час він 7001,00 грн.?

Ірина 14:37
EVGENIY, дякую за відповідь, але аудитор, який проводив у нас перевірку стверджував, що саме приймаюча сторона робить відмітку про постановку на облік.

Валентина 14:39
Вікторія:Може бути великий об'єм,потрібно зжати

EVGENIY 14:40
Ірина, ваш перевіряючий не уважно читав 818 наказ я вам дав посилання почитайте, мені здається чітко написано

EVGENIY 14:42
Ірина, https://i.imgur.com/HmWAyly.png

Ірина 14:44
EVGENIY, Дуже Вам вдячна!

Сільська 15:24
Допоможіть, будь ласка вийти із ситуації. Працівник працює за строковим договором з 03.04 по 07.04. А з 06.04 по 14.04 перебуває на лікарняному по догляду за дитиною. Як правильно нарахувати та виплатити лікарняний ??

Надя 16:15
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи може штатний вчитель-логопед проводити ще заняття по договору ЦПХ з інклюзивними дітьми.

керр 16:25
Надя, такі додаткові заняття (послуги) проводяться (надаються) фахівцями (із числа працівників закладу освіти та у разі потреби - додатково залученими фахівцями), з якими укладають цивільно-правові договори п.6 Порядку 14.02.17 №88, фахівець за освітою - Вчитель-логопед

Тата 16:40
Працівник з 1.05. по 15.05 на призупинення трудових відносин і 15 звільняється у нього тільки компенсація відпустки при звільнені 3524 грн. інших нарахувань немає. ПДФО брати з ціє суми чи зменшувати на пільгу 1342 так як сума не дотягує до 3760.? Вибачте що питаю повторно але трохи некоректно сипитала перший раз.

EVGENIY 16:46
Тата, у цього працівника є заява на застосування ПСП?

Тата 17:00
Ми ОМС. , але всі писали такі заяви

Надя 17:01
керр, фахівець за освітою логопед

EVGENIY 17:05
Тата, ну тоді застосовуйте пільгу ви все вірно описали

Тата 17:09
EVGENIY, Дякую ще раз. Бо мене бентежило що не повний місяць, а пільга повнісю

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”