Архів чату за 16.05.2023 ср (113)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
08:04 Всім привіт)

Тетяrна:
08:08 Доброго ранку.

Людмила:
08:47 Доброго ранку!

Марина:
08:50 Щось повільно сходимось))))))

Марина:
08:50 Після таких ночей.... ледь повзеш)))) Але нічого... ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!!

Іннуся:
08:53 Доброго ранку!

Іннуся:
08:55 Нова форма авансового вже затверджена?Чи працюємо зі старою?

1:
09:00 Добрий день. Хтось купував офісні меблі (стільці)? Як по пост.590 показували в казну?

Олена:
09:22 Добрий ранок! У когось працює портал ПФУ?

Дмитро:
09:23 Олена, пише що проблема з кл ючами

Леся:
09:25 Олена: тільки що зайшла,працює

EVGENIY:
09:31 Доброго ранку, всім гарного дня

Олена:
09:33 Дмитро, Леся, дякую. Я як фізична особа заходжу, а як юридична не можу зайти😏

EVGENIY:
09:40 Іннуся, ще не затверджена, працюємо зі старою

Ірина:
09:41 Доброго ранку! Порадьте, будь ласка, як сформулювати наказ на відпустку сумісника, щоби бухгалтеру чітко було вказано, що людина має 0,5 ставки. Виникла ситуація, рік без зарплатні, а відпустка є. треба виходити з мін зарплати (окладу). кадри говорять, що писати 0,5 ставки не можна, так вже не формулють. Дякую!

Іннуся:
09:45 EVGENIY, дякую

оксана:
09:53 в когось працює СДО не можу відправити платіжки по лікарняних?чи це тільки в мене?

Нат:
09:55 Доброго ранку, підкажіть у ф.2 бюджетної звітності при заповненні звіту по субвенції 9800 графа затверджено на звітний період не заповнюється чи проставляється вручну?

Алла:
09:57 не заповнюється

Наталія:
09:59 Доброго дня, підкажіть будь ласка як виправити помилку в обєднаному звіті, працівник категорія 2 якому ЄСВ нараховується в розмірі 8,41%, випадково показала в звіті категорія 1 і відповідно ЄСВ нараховано в розмірі 22%, категорію змінила за допомогою ознака 0,1, а як виправити суму нарахованого ЄСВ?

Нат:
10:01 Алла, Казначейство просить ставити вручну але в мене весь час помилка в протоколі, на що послатися щоб було врамках законодавства

ФСН:
10:06 оксана, СДО працює

Надія:
10:10 Доброго і продуктивного всім дня. Не можу зайти в ПФУ, пише Сертифікат OCSP-сервера не знайдено. В кого ще така проблема?

ФСН:
10:12 Надія, У всіх. Вже пята спроба.

Юля:
10:13 Доброго дня , вчитель працює з 01.09.2022 року в червні йде у відпустку дні для розрахунку брати 365 чи з 01.09.22-31.05.23 >

Надія:
10:14 ФСН, зрозуміла, дякую, буду чекати коли запрацює

Віктор:
10:18 Юля, з 01.09.22-31.05.23

Юля:
10:20 Віктор _ ДЯКУЮ)

наталі:
10:30 доброго дня! у звіті ЄСВ за 1 квартал у табл.5 не вказали рядок з працівником що звільнився. як виправити?

Наталія:
10:33 Якщо працівнику нарахована квартальна премія, а частину місяця він був у відпустці, то премія нараховується пропорційно відпрацьованим дням в цьому кварталі чи в повному обсязі?

Нат:
10:36 ФСН, планова заміна сертифіката OCSP, можна завантажити з сайту центр сертифікації ключів України сертифікат OCSP, та закинути його в папку на диск С (My Cetificates and CRLs13

Ірина:
10:44 Доброго ранку! Порадьте, будь ласка, як сформулювати наказ на відпустку сумісника, щоби бухгалтеру чітко було вказано, що людина має 0,5 ставки. Виникла ситуація, рік без зарплатні, а відпустка є. треба виходити з мін зарплати (окладу). кадри говорять, що писати 0,5 ставки не можна, так вже не формулють. Дякую!

Лариса:
10:52 Наталія, якщо в грошову виразі,то в повному обсязі,а якщо у відсотках то за відпрацьований період

Normal:
11:05 підкажіть приймаємо людину а ІНН прізвище відрізняється від паспорту , таке підходить?

ФСН:
11:10 Normal, ні

Normal:
11:13 ФСН, тобто в обов`язковому порядку треба міняти інн

ФСН:
11:17 Normal, так. Там не довго, коли це формальна помилка.

Normal:
11:20 ФСН, так в ID карткі стоїть інн та прізвище вже нове як вони можуть вписати в ід паспорт нову фамілію якщо інн стара фамілія

ФСН:
11:24 Normal, Ви писали про ІНН та паспорт. Про ID картку вперше чуємо.

ФСН:
11:24 Normal, ІНН один і той же?

Normal:
11:24 ФСН, я кажу що в ід паспорті одне прізвище , а в інн друге

Normal:
11:24 ФСН, інн одинаковий

ФСН:
11:26 Normal, тоді беріть за основу ID картку + довідку про реєстрацію, і все.

Тетяна:
11:27 Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, при додаванні платіжних інструкцій в СДО вручну (не бюджетні), сплата податків це буде зовнішній чи внутрішній платіж?

ФСН:
11:29 Тетяна, а ви лікарняні імпортуєте не одним пакетом? Розбиваєте чи як?

Тетяна:
11:31 ФСН, хочу набрати в СДО вручну, в програмі ПМ не працюю

ФСН:
11:31 Тетяна, все йде як зовнішні платежі. Податки МФО 899998, а наші казначейства мають інший МФО

Тетяна:
11:31 ФСН, дякую

Оля С.Р:
12:08 Доброго дня підкажіть будь ласка як оплатити відрядження за кордон в Польщу

EVGENIY:
12:46 Оля С.Р, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ini-ta-za/

Оля:
12:47 Доброго дня, вже хтось заходив в ПФУ?

Ірина:
12:53 Доброго дня, підкажіть будь ласка працівник прийнятий на роботу в лютому 2023, у квітні захворів, лікарняний рахуємо з 6700,00? загальний стаж більше 8р, але перерваний останні 12 місяців не працював

Галина:
13:16 Добрийм день ! Підскажіть , чи віднімати кд лікарняного, які не оплачені (внутрішнє сумісництво) при розрахунку відпускних . Дякую

Т.О.:
13:27 Оля, з самого ранку не можливо зайти((

Оля:
13:33 Т.О., дякую за відповідь

керр:
13:46 Галина, виключається з розрахункового періоду

Ольга:
14:17 Добрий день! Підкажть, будь ласка. Звільняється педагог, відпрацьовано повних 9 місяців. Розрахункові оплачувати за 42 дні(4,7*9) чи за 50 (5,6*9)?

Галина:
14:21 керр, дякую!

Олександра:
14:32 на сайт ПФУ заходить через КЕП

Світлана:
14:35 Доброго дня! Підкажіть, будь ласка! Працівник вже рік перебуває в простої на 2/3 окладу. Зараз йде у щорічну відпустку. Як нарахувати відпускні? З окладу/ мін.зарплати за 12 міс., або період простою,( рік) виключаємо з розрахункового періоду, та берем попередні місяці, де була зарплата?

Надія:
14:36 Підкажіть, що хто робе з сертифікатом OCSP при вході в ПФУ? Навіть програміст не розуміє,що робити

Юля:
14:38 Надія , чекайте , це помилка на сайті ПФУ

Оля:
14:38 Надія, в мене нічого не вийшло, щось не зрозуміло

Надія:
14:43 Юля, підкажіть, ви телефонували в ПФУ стосовно цього питання?

керр:
14:47 Світлана, З окладу/ мін.зарплати за 12 міс

Юля:
14:47 Надія , сказали технічні роботи , в мене 8 установ , 8 різних сертифікатів та ключів , не можу зайти

Надія:
14:54 Юля, розумію, залишається чекати😞

Світлана:
14:56 керр, ДЯКУЮ!!! Ще одне питання, будь ласка! Цей працівник оформив мат.допомогу до відпустки у розмірі середньомісячної зарпл. Розраховуємо за останні 2 місяця, теж з окладу/ мін.зарплати?

керр:
14:58 Світлана, так, за останні 2 місяця, теж з окладу/ мін.зарплати

Юля:
15:00 Звільнення педагога брати 56/12*9 чи 5,6*9 ?

Юля:
15:01 відпрацьовано з 01.09-31.05

Світлана:
15:04 керр, ДЯКУЮ!!! Перечитала кілька разів поядок 100, пиклади в інеті,ще більше заплуталася, ДЯКУЮ ВАМ!!!

Ірина:
15:10 Добрий день.Допоможіть будь ласка, в штаті працює людина, яка користується ПСП на дітей, укладаємо з нею договір ЦПХ, чи втратить вона право на ПСП, чи враховувати суму по ЦПХ до загального оподатковуваного доходу. Дякую!

Тетяна:
15:20 Доброго дня. Питання більше кадрове, але може хтось зможе допомогти. Директори закладів освіти написали заяви на відпустки на начальника відділу освіти. Начальник пішов на лікарняний, було призначено т.в.о. Т.в.о. видав накази про відпустки. Чи правильно, що заяви на писані на одного, а накази видав інший?

Валентина:
15:26 Тетяна Потрібно переписати заяви:

Валентина:
15:27 Якщо віза була директора на заяві,то ні

Тетяна:
15:27 Валентина, дякую.

Ксю:
15:35 Оля, ми сьогодні не можемо зайти.

Юлька:
15:41 Юля, педпрацівник має право на 56 днів відпустки, якщо він відпрацював 10 місяців

Тетяrна:
15:44 Доброго дня, хто знає якою законодавчою базою слід керуватись при нарахуванні за заміну вчителю , в пост 102 п.73 76,2 коефіцієнт, а яким документом регалментується, що кожного року к-сть роб. годин ділиться на 12 міс. наприклад 2023 рік 936: 12= 78,0.?

Тетяrна:
15:51 Юля: якщо меньше 10 місяців 5,6*9

Юля:
15:56 Тетяна , ДЯКУЮ

Тетяrна:
15:58 Юля: подивіться на цьому сайті в свіжих оновленнях тривалість щорічної відпустки пед працівників

ГАННА:
16:06 Колеги підкажіть будь ласка чи є працівники державних органів які виконують функції з обслуговування посадовими особами?

таня:
16:22 допоможіть будь- ласка, секція на загорожу( вартістю 790,00 грн одна) всього є таких 10 шт )на який рахунок ставити 1513 чи 1013 як огорожа?

ФСН:
16:25 таня, краще на 1013

Катя1996:
16:30 привіт

EVGENIY:
16:30 таня, краще на 1513, потім віднести на 1311 і вже потім коли побужують огорожу то огорожа стане об'єктом обліку і введете в експлутацію і поставите на 1013

EVGENIY:
16:30 Катя1996, хелоу ))

Катя1996:
16:31 питання:чи можна списати на 1812 металеву підставку ?

Марина:
16:32 Катя1996, списати на 1812?

Катя1996:
16:32 так,не ставити на облік...а одразу після надходження списати

Марина:
16:33 Катя1996, рахунок 1812 це не списання а навпаки оприбуткування.

Марина:
16:33 Катя1996, як це на облік не ставити? навіщо купували? щоб списати?

Катя1996:
16:34 Купили та одразу видали працівнику на руки (в користування)

EVGENIY:
16:35 Катя1996, ставте на 1812 і після видачі списуйте але з організацією кількісного обліку, якщо це МШП звичайно

Катя19.06:
16:36 EVGENIY, дякую за відповідь

Наталія:
16:41 Доброго дня! Поділіться, будь ласка, досвідом, якщо в приміщені ліцею знаходиться бібліотека, ліцей автономний і має свою бухгалтерію, а бібліотека також КЗ, але бухгалтерію веде селищна рада. Як правильно спланувати видатки на електроенергію???

таня:
16:43 EVGENIY, дякую

Вітка:
16:46 Тетяrна, потрібно застосовувати той коефіцієнт, який вказано в п. 73 Інструкції № 102, тобто розмір погодинної оплати визначається шляхом ділення місячноїтарифної ставки, встановленої за 18 годин педагогічної роботи в тиждень, -на 76,2. Щодо цього є роз’яснення (лист) Мінсоцполітики.

Надія:
16:48 В мене зайшло на ПФУ тільки що!

Лариса:
16:52 кекв 3110- якщо ціна товару за одну штуку більше 20 тисяч гривень?

EVGENIY:
16:56 Лариса, економічна сутність а не ціна важлива, якщо це наприклад запчастина за 1млн то суть в тому що це запчастина і вона купуються по 2210, тому слово ТОВАР тут ні про що не каже

Тетяrна:
16:58 Вітка: Дякую. A Ви не можете написати номер листа і дату листа

Лариса:
17:00 EVGENIY, кухонне обладнання і побутова техніка, за мільйон немає нічого

EVGENIY:
17:06 Лариса, знов все в купі, треба розглдати кожен об'єкту обліку окремо, в накладній може бути мікрохвильовка за 10000 грн це 2210, і одночасно може бути мікрохвильовка за 30000 і це вже 3110

Вітка:
17:21 Тетяrна, подивіться лист МСПУ від 22.09.2010 р. N 837/13/84-10

Лариса:
17:23 EVGENIY, ну отчому у нас в обліку бюджетному все так заплутано і неконкретно?

EVGENIY:
17:36 Лариса, а що тут заплутаного? Все зрозуміло, є речі набагато заплутаніші )))

Вітка:
17:42 Тетяrна, є лист МОНУ від 28.11.2008 р. N 1/9-770 в якому йдеться, що розмір погодинної ставки з/плати визначається шляхом ділення місячної тарифної ставки, встановленої за відповідну норму годин навчального навантаження на тиждень, на середньомісячну кількість годин, передбачену балансом робочого часу на відповідний рік.

Вітка:
17:43 Але, десь я читала, що розрахунок повинен здійснюватись відповідно до п. 73 Інструкції № 102.

Бух ЗДО:
18:06 EVGENIY, так точно, наприклад закупівлі або отриманий залишок :))

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”