Архів чату за 22.05.2023 пн (87)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина08:08
Всім привіт)

КАТя08:38
Доброго ранку! Якщо відпустка за основним місцем роботи більша, ніж за сумісництвои, чи обов' язково брати на цей період відпустку без збереження з/п?

EVGENIY09:04
Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY09:04
КАТя, можна ходити на роботу за сумісництвом в такому разі

Інна09:14
Добрий день! Не знаю чи у мене проблема чи у всіх. Не можу підключитись до Ciscj AnyCjnnect

ЛюдКа09:14
Всім привіт!!!Мирного дня!!!

Юлія09:31
Чи можна виплатити працівнику компенсацію за залишок днів не використаної відпустки за попередні роки за 2021 та 2022 по.? У 2023 році це у відпустці не був.

EVGENIY09:36
Юлія, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... ozhna-ale/

EVGENIY09:37
Юлія, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... -v-halepu/

Юлія09:44
Доброго дня, підкажіть чи може відділ культури та спорту міської ради оплатити оплатити витрати на проїзд спортсменів на чемпіонат Європи в Кишенів і як це зробити

Елена ТЦ09:50
Чи правда що відновлюються утримання по виконавчим впровадженням? Підстава - Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану» від 11.04.2023 р. № 3048-IX

Марина10:15
Інна, працює. запустилося зразу. Можливо уц Вас щось пише чи перезагрузіть систему

Інна10:17
Перезагрузила, не помагає. Пише Cisco AnyConnect

Інна10:17
Інна, у мене так було то я звонила у казну до компютерщиків і вони сказали що якийсь сертифікат закінчився. я завезла токени вони швидко продовжили сертифікат.

Інна10:17
Ciscо AnyCоnnect

Інна10:19
Certificat validation failure

GalinaS10:19
Інна, а мені зробили по тимюйєру, скоріш термін дії сертифікату скінчився

Інна10:19
Сертифікати чинні, в звітність зайшла

GalinaS10:20
Інна, ні, я в звітність теж заходила без проблеи, то сертифікат для СДО

Інна10:20
Дякую за відповіді.

Ірина10:21
Доброго дня підскажіть будь ласка отримали телекомунікаційне обладнання у тимчасое платне користування де його обліковувати? на позабалансовому рахунку?

GalinaS10:23
Ірина, 011

Ірина10:25
GalinaS, а якщо обладнання після закінчення договору переходить у нашу власніть, тоді як?

EVGENIY10:27
Ірина, багато протирыч кажете у тимчасове а тепер кажете потым перейде вам так в тимчасове чи це лызинг якийсь?

Олена10:28
Елена ТЦ, добрий ранок! Нам юстиція надіслала лист, в якому зазначено про необхідність відновити відрахування із зарплати боржників.

EVGENIY10:33
Елена ТЦ, https://minjust.gov.ua/news/ministry/zm ... nogo-stanu

Елена ТЦ11:04
EVGENIY, Олена, Дякую!

Ірина11:12
Мені спочатку дали акт приймання передачі що ми отримали у тимчасове користування апаратуру, а потім принесли договір, що ми приймає участь уякомусть проекті. і згідно цього проекту після закінченню теміну проету обладнання залишається у нашому користуванні

Валентина11:15
Допоможіть,будь ласка.Час перебування у відпустці без збереження в умовах військового стану чи зараховується до стажу роботи,що дає право на щорічну відпустку.

Валентина11:18
Держпраця дає роз'яснення що НІ,а п.4 частини першої ст.9 Закону України "Про відпустки" - ТАК

Валентина11:20
Людина не ВПО, не за кордоном,не в зоні бойових дій.

Валентина11:20
Просто використовує військовий стан в даному випадку....

Тетяна11:22
Добрий день. Підкажіть будь ласка на кого можна покласти виконання обов'язків директора з правом підпису на період відпустки (лікарняного) директора, якщо в штаті немає посади заступника директора, начальника відділу. Комунальний заклад, в штаті 20 осіб: педагоги, психологи, реабілітологи. Чи можна право підпису покласти наприклад на психолога?

Валентина11:24
Тетяна:Можно

Тетяна11:26
Валентина, спасибі!

Н.12:13
Підскажіть, чи можливо машиністу із прання та ремонту спецодягу (білизни ) НВК встановити 1 тарифний розярд?

Люда12:43
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка,Можна в СДО побачити зареєстровані зобов"язання(не імпортовані)

керр12:48
Н., умовами оплати праці передбачено 2 т.р., без інших варіантів)

керр12:51
Валентина, Держпраця дає роз'яснення що НІ відносно відпустки яка надана за ч.4 ст.12 закону 2136, а якщо за ч.3 ст.12 то зараховується

Валентина13:12
керр:п.4 частини першої ст.9 ви мали на увазі?

Валентина13:15
керр:я не можу зрозуміти,людина не ВПО і не за кордоном...просто хоче 90 днів без збереження,,,чи будуть ці дні враховані

керр13:19
Валентина, ч.4 ст.12 закону "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" встановлено інший відпустку без збереження для осіб які набули статус ВПО або уже перебувають за кордоном, у наведеному випадку це відпустка згідно ч.3 ст.12 Закону, і ст.26 ЗУ "Про відпустки"

керр13:21
Валентина, ротягом періоду дії воєнного стану роботодавець на прохання працівника може надавати йому відпустку без збереження заробітної плати без обмеження строку, встановленого ч. ст.26 Закону України "Про відпустки", враховуємо згідно згаданої ст.9

Валентина13:22
керр:дякую

Валентина13:29
керр:значить людина гуляє,за неї працюють,ще й відпустка капає....

Наталія13:43
EVGENIY, а можна зробити відомість нарахування відпускних з урахуванням початку відпустки з липня 2023.У нас департамент з початку червня вже буде вимагати заявку на відпускні педпрацівникам, а ще ж треба нарахувати. Будь ласка!

керр13:55
Валентина, звісно, капає)

EVGENIY13:55
Наталія, я зараз роблю відомість з урахуванням Премій, тільки не зрозумів ваше питання, там можна нараховувати не важливо х якого місяця

EVGENIY13:56
Наталія, ставте дату початку липень і рахуйте, або я щось не зрозумів

Наталія13:58
EVGENIY, якщо щось зміню нічого не порушиться у відомості ?

Наталія14:02
EVGENIY, Все вийшло.Дякую

Ольга14:03
керр:А якщо всі напишуть твкі заяви???Хто буде працювати

EVGENIY14:08
Наталія, якщо у вас є премії і вони платяться за попередній місяць краще почекайте нову відомість

керр14:12
Ольга, написати можуть усі, але ж така відпустка надається за угодою сторін, роботодавець вправі відмовити, в т.ч. з мотивів що хтось має виконувати роботу)

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.14:18
Тетяна ЦНСП:Роз'ясніть Постанова №391 від 25.04.2023 р тільки для працівників Органів місцевого самоврядування . а як же інші працівники наприклад соц.робітники працюють на небезпечних територіях в комунальних закладах інші працівники?Дякую

Ольга14:19
А потім судитися? ВОНИ ж грамотні усі...понаписують сто причин і попробуй не дай

Ольга14:20
У мене теж є така кадра...з декрета за свій рахунок до закінчення військового стану...її не цікавить хто буде працювати

Ольга14:21
мотивує тим,що дитсадки не працюють

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.14:23
EVGENIY:Можно роз'яснення хоч трошки щодо Постанови №391.Дякую.

EVGENIY14:24
Тетяна ЦНСП:Дон.обл., https://i.imgur.com/b8MScaZ.png

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.14:27
EVGENIY:Де справедливість?В одній громаді працівники ОМС отримують доплату а прості люди теж в тій самій громаді дзусь.НЕБЕЗПЕЧНА ТЕРИТОРІЯ ДЛЯ ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ОМС!

EVGENIY14:36
Тетяна ЦНСП:Дон.обл., та здається і для соцробітників було таке

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.14:38
EVGENIY:У нас в громаді сказали тільки для працівників ОМС.

Надія14:39
Доброго, продуктивного і мирного дня) Підкажіть чи комусь проплатили допомогу на поховання ПФУ? Чи хтось щось знає, коли можна буде через сайт ПФУ подати повідомлення про виплату коштів по лікарняним?

EVGENIY14:42
Тетяна ЦНСП:Дон.обл., щось мутять ваші, якщо всім так всім а не тільки ОМС, ті хто фінансується з бюджету я вважаю теж підпадають, і особливо соцпрацівники

EVGENIY14:45
Тетяна ЦНСП:Дон.обл., скоріш за все ОМС повинні на сессії встановити своїм рішенням такі надбавки, але це моє припущення

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.14:46
EVGENIY:У нас немає сесії Військова адміністрація Краматорський район.

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.14:49
EVGENIY:Якшо розпорядженням дасть добро на підвищення надбавок для працівників начальник ВА то це не буде помилкою ?силатися на Постанову №391

Марина14:54
Тетяна ЦНСП:Дон.обл., для держ бюджета обов♥9язково розпорядження вищестоячої.

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.14:56
Марина:Я до того що розпорядження начальника ВА щодо підвищення окладів працівників комунального закладу по Постанові №391 не буде порушенням?

Аня14:56
Надія, і вам чудового дня! Повідомлення вже давно подаємо через сайт. Розділ "Комунікації з ПФУ", клопотання і кріпимо скан повідомлення.

Надія14:59
Аня, а я весь час ношу в паперовому, щоб на листі супровідному була відмітка, що вони його точно отримали.

Тетяна ЦНСП:Дон.обл.15:05
Надія:Після відправки скан повідомлення через веб-портал ПФУ Вам приходить відповідь заодьте у звернення (угорі оновити) в якому відомості внесено до реєстру Навіщо носити в паперовому

наталі15:13
Надія, запитуйте у свого обласного пфу

Надія15:14
наталі, Тетяна ЦНСП:Дон.обл., щиро дякую за відповіді)

Нат15:42
Підкажіть як в системі СДО набрати платіжку по лікарняним?

Тетяна ЦНСП;15:45
Нат:Не бюджетні (зовішні)

Тетяна ЦНСП;15:45
НатЗовнішні

Нат15:45
Тетяна ЦНСП;, Дякую!!!

Тетяна ЦНСП;15:47
Нат: Нема за що.

Наталія15:48
Доброго дня! Можливо хтось в цій групі підкаже, чи можна за кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення заплатити за нормативно-грошову оцінку земель? Дякую

Оксана16:06
Якщо звільняється уповноважена особа, чи зможе нова уповановажена вносити дод угоди і виконання договору з старі закупівлі?

Вікторія16:35
Оксана, звісно може, якщо це в рамках закону. Ви ж не будете розривати договори???

Вікторія16:37
Оксана, якщо внесення змін в кожному конкретному договору законно (маю на увазі)

Олена16:46
Підкажіть хто знає, чи входить в доведення до мінімальної заробітної плати матеріальна допомога на оздоровлення?

керр16:52
Олена, не входить, це виплата за невідпрацьований час

Оксана16:57
Вікторія, ні, маю на увазі наступні дод угоди про зміни до договору.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”