Архів чату за 11.07.2023 вт (139)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
08:03 Всім привіт)

Надія:
08:26 Добрий ранок. Підкажіть, хто може поділитися зразком наказу про відзивання працівника з відпустки? Буду дуже вдячна

Ліля:
08:45 Доброго дня підскажіть так і не працює сайт статистики?

Інна:
08:58 Добрий ранок. Хто набирає платіжки у K-Files на сплату податків, проставляєте у віконичку ,,Реквізити для сплати податків,, 101 на ПДФО, в/з та ЄСВ?

Марія:
09:00 Добрий день підкажіть будь ласка КЕКВ 2610 цедоходи та видатки по обмінних операціях чи необмінних?Дчкую

Юлія:
09:00 Добрий ранок. Підкажіть, будь ласка. Кадровик виявив, що з минулого року у працівниці виникло право на стаж роботи 10%. Як бухгалтеру зробити перерахунок? Читала, що доплати за минулий рік робити не можна, бо асигнування затверджуються на поточний рік, а за минулий ріктільки через суд.

школа:
09:08 Добрий ранок, всім! Гарного тихого дня! Юлія, працівник має сам бути зацікавлений в тій чи інший доплаті. З вислугу працівник пише заяву і на основі заяви пишеться наказ. Заяві ж не було в тому році.

Юлія:
09:14 школа, тобто і за цей рік я зроблю перерахунок лише на підставізаяви?

Юлія:
09:15 Ми вважали, що підставою для наказу є записи в трудовій книжці, а не заява...

школа:
09:16 Бухгалтер рахує на основі наказу, а наказ пишеться на основі поданої заяви. Хай працівник напише заяву, що у нього виникло право на вислугу. В нас так.

Oksana:
09:19 Якщо в об'єднаній звітності в попередньому кварталі забули в додатку 4 внести соціальну матеріальну допомогу (ознака доходу 128), то тепер робити звітний додаток 4 розрахунок 2, новий звітний чи уточнюючий? І якщо уточнюючий, то показувати тільки те, що забули з ознакою 0? Дякую

Галя:
09:22 Доброго дня, якщо заст. школи має ще години на рік 280, то має бути два накази на відпустку,один на заступиника,інший на вчителя?

Катя:
09:22 Доброго дня працівниця в дектреті вже 2 роки чи потрібно показувати її якось в звіті ?

Юлія:
09:26 Катя, ми показували в табл. 5, коли вона йшла у декр.відп. з відповідним кодом, а потім в табл. 5 показали що вона стала до роботи. Щокварталу протягом декретної відпустки не показували її ніяк.

Катя:
09:26 Юлія, Дякую

школа:
09:30 Галя, один. Директорам і заступникам можна викладати години (педнавантаження).,

Галя:
09:42 а якщо це соціальний педагог

Бухгалтер-новачок:
09:51 Форма №2 сама заповнюється, вірно ?

Бухгалтер-новачок:
09:51 Все що в звіті показано- так і залишаємо, нічого не заповнюємо ?

Юлія:
09:53 Бухгалтер-новачок, так, форми бюджетної звітності до ф. 7 заповнюються автоматично, не коригуються. Всі інші форми потрібно коригувати....

Бухгалтер-новачок:
09:54 Юлія, а як дізнатися дані про прострочену кредиторську заборгованість для форми №7 ? Бо якщо натиснути кнопку "за даними ДКУ" то не показує ці дані

школа:
09:58 Галя, я думаю, що один (вказати, що дві посади). Нараховуєте відпустку окремо по соцпедагогу і окремо по вчителю. Я так робила

Марина:
09:59 школа, Юлія, як це на основі заяви??? працівник не стежить за своєю вислугою... для цього є кадри, настав час зміни вислуги, кадровик робить наказ і бухгалтерія платить.

Юлія:
10:00 Бухгалтер-новачок, ми телефонуємо в бухгалтерію казначейства і звіряємось.

Юлія:
10:01 Марина, а ваша думка яка? потрібно перераховувати зарплату за минулий рік?

школа:
10:04 Марина, в нас на основі заяви працівника (і про це не завжди каже завуч!!!).

Марина:
10:04 Юлія, потрібно, кадри повинні видати наказ в якому все зазначити який відсоток і з якогої дати.

Марина:
10:05 школа, вислуга це не відпустка.... працівник не повинен писати заяву, термін настав виплати або збільшення і ви зобов'язані платити.

Юлія:
10:06 Марина, мене як бухгалтера аудит потім не накаже, що я доплачую за минулий рік?..до того ж як це все показати в звіті ЄСВ?

Віка:
10:06 школа, Юлія. Марина цілком права. Працівник не повинен стежити за своєю вислугою. Це робота кадрів. Вислуга набувається незалежно від виданих документів (це згідно законодавства). Якщо не платили в минулому році, зараз видають наказ в якому зазначають: зробити перерахунок за період з.... і перераховуєте.

Віка:
10:10 Юлія, ви зобов'язані виплатити вислугу працівнику за весь період. В звіті по ЄСВ розносите за періодами за які робите доплату і в типі нарахувань ставите 2

Маринчик:
10:14 Підскажіть. Вчитель працює в школі з квітня місяця. Зараз дають йому відпустку. Керівник відмовляє в матеріальній допомогі. Чи це правомірно? Причина: не відпрацював шість місяців

керр:
10:16 Маринчик, неправомірно, бо така гарантія педпрацівнику за законом пов'язана з фактом надання щорічної відпустки, а не з відпрацюванням якогось періоду

степан:
10:17 Добрий день. В когось видає в СДО помилку "код виду сплати-0" ?

Маринчик:
10:20 керр, Дякую

Наталі УСЗН:
10:23 Підскажіть, працівниці потрібно донараховувати до МЗП ЄСВ, якщо вона була у відпустці за свій рахунок по ст.26 частину місяця. Дякую за допомогу!

керр:
10:24 Наталі УСЗН, якщо є база нарахування за місяць (оплата праці), так дораховувати

Юлічка,:
10:29 Добрий ранок) мережу вже можна оновлювати? Чи немає там знову ніяких помилок?😉

EVGENIY:
10:33 Юлічка,, да вже можна

EVGENIY:
10:33 Доброго ранку всім, гарного дня

Таня:
10:33 добрий день, хтось вже робив нові ключі для СДО дистанційно?

Тетяна:
10:34 Може хтось підкаже?... Поліція звернулася з проханням надати довідку про доходи працівника. Чи маємо право надавати таку Довідку без згоди працівника?

Анатолій:
10:38 Всім Доброго дня.

Анатолій:
10:39 Чи обов'язковим є прописувати у Призначенні платежу" при сплаті ЄСВ коду 71010000?

Юлічка,:
10:40 мережу потрібно оновлювати поступово? тобто версія на версію? бо закинула 14 на 12, і програма чиста....

EVGENIY:
10:41 Юлічка,, щось не так зробили

Юлічка,:
10:42 як завжди розархівувала в скопійовану папку, замінила всі файли.

EVGENIY:
10:43 Юлічка,, якщо так зробили то нічого не повинно пропасти, моєливо програма була запущена і основний файл не оновився

Таня:
10:44 Анатолій, а раніше писали? я не пишу, сьогодні провели платіжні.але я і раніше не писала цей код

Юлія:
10:44 Підкажіть, в яких випадках в звіті ЄСВ застосовується тип нарахувань 2? В коментарях пишуть, що доплати за минулі місяці показуються одним рядком в поточному місяці. Так коли ставити тип нарахувань 2? коли звіт вже поданий??

EVGENIY:
10:44 Анатолій, https://dn.tax.gov.ua/media-ark/local-n ... 02708.html не буде зайвим

EVGENIY:
10:45 Анатолій, якщо цей код ставлять в міністерстві фінансів і в ДКСУ то чому ви не хочете ставити?

Анатолій:
10:49 Таня, ні, раніше НЕ писав, але зустрів такий код у прикладах нового заповнення плат. інструкцій. Дякую.

Таня:
10:51 Анатолій, я теж бачила в прикладах,але вони там і раніше писали. в нас пройшло без цього коду

Анатолій:
10:51 EVGENIY, зустрів в НЕТІ ось таке: Коды бюджетной классификации приведены в приказе Минфина от 14.01.2011 г. № 11. Однако такой код, как 71010000, там отсутствует. Поэтому и никаких оснований указывать его в таком поле у плательщика нет." Тому і запитав.

EVGENIY:
10:54 Анатолій, а ніхто не казав що це код бюджетної класифікації, але чомусь його вказують в мінфіні і дксу, якщо вважаєте себе розумнішим за них то не ставте

НН:
10:58 Доброго дня! Хто вже заповняв структурований файл для сплати податків (військовий, ПДФО, ЄСВ) в бюджетній установі? Підкажіть будь ласка, що зазначати в полі "Тип", "Додаткова інформація запису", "Податкова додаткова інформація", "Інформація про податкове повідомлення (рішення)"?

Анатолій:
10:59 EVGENIY, до чого тут ось ці Ваші слова: "... якщо вважаєте себе розумнішим..." ????? Я гадав, для того Чат і створений, щоб обмінюватись думками.

EVGENIY:
11:00 Анатолій, вибачаюсь якщо вас образили ці слова, я вам дав посилання в якому вказано що це за код і там не написано що це код класифікації доходів бюджету

Анатолій:
11:03 EVGENIY, цитата про код 71010000 взята із листа міністерства доходів і зборів У країни.

EVGENIY:
11:04 Анатолій, да і він там називається кодом платежу

Анатолій:
11:06 EVGENIY, "....Появление никому неизвестного до этого кода 71010000 для плательщиков ЕСВ вызвало настоящую информационную панику среди бухгалтерского сообщества. Причем фигурирует он в разных ипостасях: «код бюджетной классификации», «технологический код», «код платежа», «код»..."

EVGENIY:
11:08 Анатолій, статья 2013 года

EVGENIY:
11:09 Анатолій, якщо у вас проходять платежі коли ви не пишите цей код, то хай так і буде, не пишіть його, жодних проблем у вас не буде

Анатолій:
11:10 EVGENIY, Дякую за приділений час.

НН:
11:11 EVGENIY,Доброго дня! Підкажіть будь ласка як заповнити структурований файл для сплати податків (військовий, ПДФО, ЄСВ) в бюджетній установі? Що зазначати в полі "Тип", "Додаткова інформація запису", "Податкова додаткова інформація", "Інформація про податкове повідомлення (рішення)"?

EVGENIY:
11:13 НН, не має жодних роз'яснень, але є багато не зрозумілого з цим новим призначенням, зараз можна тільки гадати

EVGENIY:
11:15 на скільки я зрозумів треба ставити код виду сплати 101 а в полі Додаткова інформація запису писати як ми пишемо в призначенні "ПДФО із зарплати за липень" і ці два поля повинні утворити призначення через пробіл, що робити з іншими полями поки що загадка

EVGENIY:
11:15 так само чому там КОАТУУ а не КАТОТГ

EVGENIY:
11:16 Нафіга там ще одне поле сума і ще одне поле рахунок для мене не зрозуміло

НН:
11:17 Дякую ! А то вже зломала голову. Казна наша сама нічого не знає. Каже читайте. А де?

Богдан:
11:35 Хоч би Казначейство надало коректно заповнений скриншот вікна як приклад, що де вказувати

EVGENIY:
11:36 а хтось проводив по СДО заповнивши нову структуру?

Галинка:
11:44 EVGENIY: мережа не зберігає платіжки ,не експортує на магнітний носій Коли буде оновлення? треба оплачувати лікарняні і аванс?

EVGENIY:
11:46 Галинка, все зберігає і все експортує

Галинка:
11:51 EVGENIY:Тільки що почало працювати,

Юлічка,:
11:52 і знову мережа. Вище писала що на версію не накладається... Програма відкритою не була. Усі довідники чисті-чистюсінькі( Навіть інформація про заклад уся пропала... може с пробувати накласти поступово? спочатку а потім?

EVGENIY:
11:52 Галинка, програмісти в таких випадках кажуть "магія"

EVGENIY:
11:53 Юлічка,, ви щось не те робите або запускаєте програму не з того місяця, уважніше все перепровірте\

EVGENIY:
11:53 не з того місця

Юлічка,:
11:54 програма 1.3.7.12 відкривається нормально, усі дані є... може бути. що папки некоректно підписані?

EVGENIY:
11:55 Юлічка,, програма повинна бути в папці PM23

Юлічка,:
11:57 EVGENIY, Ок) уже все гаразд) раніше просто у мене усі папки з версіями були підписані, і воно не матюкалося... перейменувала на РМ. У же працює)) дякую)

EVGENIY:
12:00 майже магія

Юрій:
12:18 Доброго дня, а підкажіть будь ласка проведення на передачу поштових марок між установами в межах одного органу (головного розпорядника), дякую

Юлія:
12:47 Юрій, проведення операцій з внутрівідомчої передачі запасів та нефінансових активів : Дт 2711 Кт 2213; Дт 8013 Кт 2711

Галина бух:
13:26 Може хто мав подібну ситуацію ,продовження лік по вагітності та пологах на 14 к.д. Коли створюю заявку пише,що не знайдено лікарняного з таким періодом.

Ела:
13:26 Доброго дня, підкажіть маємо колегу ,яка вже відгуляла відпустку 24 к.д.у січні, а тепер перед декретом хоче забрати залишок 24 к.д. за цей рік і має звлишок 21 к.д. за колективним договором. Як бути?

Тетяна:
13:33 Доброго дня, підкажіть відновили мережу до 9 версії, як тепер формувати лікарняні, коли активне сtrl+2 і ctrl+5...??

керр:
13:34 Ела, в чому ж проблема, заробила відпустку давайте

Ела:
13:36 керр, кадровик каже ,що під час воєнного стану відпустка не перевищує 24 к.д. , а колега-дектетчитця в січні вже брала 24 к.д.

Юлічка,:
13:42 Ела, це має вирішити керівник. Адже за його рішенням може надатися відпустка більше 24 к.д. "роботодавець має право надати працівникам в період дії воєнного стану основні оплачувані щорічні відпустки тривалістю більше ніж 24 дні"" зовсім не кадровик це вирішує!!!!

Юлічка,:
13:45 тим паче краще віддати майбутній декретчиці відпустку зараз. а не мучитися із відпустками коли вона вийде з відпустки до 3-х років. Також не забудьте. що лікарняний по вагітності також дає право на відпустку! 126 кд. це "зароблених" 8,2 дні відпустки

керр:
13:49 Ела, надання працівнику щорічної основної відпустки за рішенням роботодавця може бути обмежено тривалістю 24 календарні дні за поточний робочий рік., якщо настав уже інший робочий рік має право... закон передбачає що "може" обмежити... таке обмеження якщо запровадив роботодавець має стосуватись усіх працівників

Наталія:
13:55 Доброго дня). Потрібна порада в такій ситуації. У працівника лікарняний 22.06-30.06. уже готовий до сплати. Хотіла подати заявку-розрахунок. Але довідковий звіт ДПС вже не приймає, а квартальний ще немає змоги подати. Як в такому випадку, поки не здам квартальний об'єднаний звіт, то не зможу подати заявку-розрахунок в ПФУ?

Юлічка,:
13:56 керр, я думаю, що майже ніхто не робив наказ про те, що відпустка всього персоналу має бути обмежена 24 к.д. Чи робив? Просто цікаво)

Марина:
13:58 Наталія, ми подаємо. Але якщо є розбіжності в сумі яку нараховує ПФУ ставимо свою. і пояснюємо розбіжність... там прям є варіант вибору - не здана звітність здається.

Юлічка,:
13:58 Наталія, на жаль - так. Лише чекати здачі квартального. Навіщо ви чекали поки лікарняний стане готовим до сплати? У нас лікарняний по 03.07,то ми 30.06 кинули довідковий і в нас його прийняли.

Юлічка,:
14:00 Марина, хіба з 01.07 ще можна кинути довідковий? Не бачила ніде такої інформації....

Марина:
14:01 Юлічка,, я про довідковий нічого не писала. я кажу що і без звіта відправляємо заявку.

Наталія:
14:09 Що спробувати подати заявку?) Це не буде порушенням?

Юлічка,:
14:22 Наталія, не бачила такої відповідальності) якщо ваш пенсійний прийме заявку з поясненням, що вище писали, то все буде ок)

Марина:
14:29 Наталія, звісно подавайте

Марина:
14:29 Наталія, у вас навпаки є термін на подання заявки.

Іра:
14:35 Підкажіть призначення платежу, повернення надлишково виплачених коштів (при звільненні)

Наталія:
14:35 Дякую). Спробую зараз. Там є причина розбіжностей - "звітність подано не за всі календарні місяці розрахункового періоду". Або "Інше"

Оксана:
14:37 Доброго дня, скажіть будь ласка, у нас виявилось що працівник є фоп.Які наші діїї?

керр:
14:38 Оксана, у Вас державна служба?

Оксана:
14:40 ні

Оксана Т:
14:43 Юлічка,, я в цьому місяці вже двічі подавала заявку до ПФУ по лікарняним за червень і жодних проблем. квартальний ще не зданий

Оксана:
14:48 керр: ні

Марина:
14:51 Наталія, так, я саме про цю причину і писала.

Галя:
15:13 Чи получається у когось подати через кабінет ПФУ повідомлення про виплату лікарняних ?

Оксана Т:
15:20 Я подаю кожного місяця через звернення

Тамара:
15:23 повідомлення подаю через портал електронних послуг в розділі Комунікації з ПФ "звернення (клопотання)", приходить "прийнято до розгляду".

Оксана Т:
15:38 а через деякий час стає Виконано

Галя:
15:45 Тамара, Оксана Т, але треба сканкопію паперового повідомлення прикріплювати?

Людмила:
15:49 Бажаю здоров'я, чи пробував хтось сьогодні відправляти ел.лікарняні -заявку розрахунок.Створила, зберегла, підписала.Через пошук шукаю заявку- статус -Редагується.

Алла:
15:54 можливо хто підкаже: працівник повернув "зайві"відпускні при звільненні. В місяці нарахувань немає, лише мінусові суми. В звіті всі суми будуть з мінусом?

Галя:
15:55 Алла, повертав на рахунок? Підкажіть на який? На реєстраційний по заг фонду?

Галя:
15:56 І що потім з тією сумою в казначействі треба робити?

Марина:
15:56 Галя, якщо за минулий рік то повертати в бюджет. Якщо за цей то відновлювати.

Галя:
15:57 Марина, дякую. У нас таке намічається- але ще не перерахували.

Алла:
15:58 В нас також, уже шукаю, що з цим "сюрпризом" робити

Юлічка,:
16:06 Людмила, у нас так само(

Олена:
16:07 Доброго дня, підкажіть будь ласка з лікарняними. Оновили до 9 версії, пл не зберігаються.В СДО набираємо в ручну. програма відбиває. Підкажіть будь ласка, хто небудь, як правильно ?

Леся:
16:11 Олена: за другим разом у мене зберігаються платіжки

Олена:
16:13 Леся, підкажіть будь ла

Олена:
16:13 Леся, підкажіть будь ласка, як Ви набираєте через Ctrl2 чи Ctrl3 ?

Людмила:
16:15 Юлічка,, ага, уже пів години дзвоню на гарячу лінію ПФУ.((

Леся:
16:28 Олена: я просто набираю без Ctrl

Оксана Т:
16:32 я прикріплюю скан

Марія:
16:32 Людмила, і мені не получається відправити заявку-розрахунок у ПФУ ?

Юлічка,:
16:35 Людмила, ми дозвонилися. нам сказали що сайт ПФУ працює погано, та спробувати відправити завт ра. Вони нашу заявку зараз не бачать.

світлана:
16:55 підскажіть будь ласка проводки, якщо були отримані запаси від бюджетної організації, яка фінансуется теж з міського бюджету (з одного бюджету)

Юлія:
17:10 світлана, оприбуткування: Дт 1815 Кт 6611;Списання:Дт 6611 Кт 1815

Юлія:
17:11 світлана, це внутрівідомча передача у вас.

EVGENIY:
17:26 Юлія, з питання не зрозуміло чи це внутрівідомча, я думаю що ні, і це взагалі благодійка якась виходить

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”