Архів чату за 18.07.2023 вт (75)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила 07:59
Доброго ранку!

Марина 08:06
Всім привіт)

Олена 08:11
вдалого дня

ЮЛІЯ 08:53
доброго ранку, потрібна допомога, яке призначення платежу для лабораторних послуг (загальний фонд)?

Оксана 09:00
ЮЛІЯ, в залежності,що прописано в предметідоговору.

ЮЛІЯ 09:04
Оксана, прописано лабораторні послуги (дослідження): визначення параметрів мікроклімату:вологості повітря, температури повітря, визначення рівня освітлення

Оксана 09:06
ЮЛІЯ, ми прописували такий вид послуг як " за лабораторні послуги ". Казна прийняла і оплатилося на наступ ний день.

ЮЛІЯ 09:08
Оксана, дякую

Віка 09:18
Юлія, у нас були лаб. послуги дослідженна піску і води по школах і садочках. 10.07 відправила платіжки. 14.07. проплатилось так як не підпадає під 590 постанову.

ЮЛІЯ 09:22
Віка, дякую

Оксана 09:31
хто відправляє повідомлення про виплату коштів через звернення ПФУ? Який статус має бути? У мене "прийнято до розгляду" два дні...

Світлана 09:33
Оксана, розкрийте його, там має бути написано ваше звернення зареєстровано і ким саме

Леся 09:42
Оксана: коли буде писати "виконано",відкриєте,там буде документ відповіді ПФУ

Оксана 09:45
Леся, Світлана, так, написано зареєстровано і ким. А що по термінах, скільки зазвичай розглядають?

Юлія 09:46
Чи можна надавати матеріальну допомогу на оздоровлення до щорічної відпустки тривалістю 10 днів

Наталя т-ц 09:47
Юлія, частина щорічної відпустки повинна бути не менш ніж 14 днів, якщо це перша половина, а якщо друга то давайте

Наталя т-ц 09:49
чи навпаки (перша друга), т.б. одна з них не менш ніж 14 днів, а матеріалку можна давати до будь якої частини,якщо працівник її заробив

Світлана 09:49
Оксана, це означає що повідомлення перевірено і зареєстровано, більше статус не змінюється

МВА 09:52
Доброго дня! при оплаті авансового звіту, якщо оплата тільки добових то звіт не складається, що прикріпляємо до юр та фінансових в такому разі...

Ірина 10:01
МВА, теж цікаво. Задавала це питання тут раніше, але хтось з підписників відповів на основі авансового звіту

Олена 10:03
Доброго дня! Укладено договір ЦПХ на рік, оплата здійснюється на підставі щомісячних актів, як правильно відобразити в додатку 5? яку підставу в графі 16,17 ставити: договір чи акт?

віра 10:09
Доброго дня, працівник 2 міс був у простої, хоче відпустку 7 днів по кол договору, чи впливає простій на ці дні відпустки ?

meri 10:15
Добрий день. Лікарняний суміснику ігнорите, якщо не проводите виплату чи якось оформляєте?

Олена 10:24
Світлана, Оксана, підкажіть будь ласка як Ви відправляєте повідомлення про виплату коштів? Я взагалі їх ніде не бачу (подаю через заяви). Дякую за допомогу

Олена 10:24
Вибачте через звернення

керр 10:28
віра, що значить по колдоговору? за що відпустка?

Світлана 10:32
Олена, через звернення, обираю заява клопотання, зміст звернення вказую повідомлення про виплату коштів,обираю орган ПФУ по місту та прикріплюю скан повідомлення

Інна 10:33
Доброго дня. Коллеги підкажіть таке питання . Померла співробітниця ,пройшло пів року ,зявились спадкоємці , які необхідні документи повинна у них взяти для перерахунку лікарняного ,так як перед смертю вона довго хворіла.

Інна 10:33
Дякую за допомогу заздалегідь ,може хто с таким стикався

Олена 10:36
Світлата, підкажіть де ви бачете що повідомлення оброблені, бо я їх не бачу можливо не там дивлюся. Відправляю як Ви. Дякую

Наталія 10:41
Зліва зверху "Звернення", вибираєте період і натискаєте пошук

віра 10:45
керр, в організації є колективний договір за яким є 7 днів додаткової відпустки щороку

Леся 10:45
Оксана: я відправляла повідомлення 1.06 а 7.06 вже була відповідь

Олена 10:46
Колеги, Я також так шукаю повідомлення і відправліяю їх також так як і Ви, але у мене кругом пусто. Я з м. Полтава можливо у когось є така проблема?

Олена 10:50
Світлата, Наталія дякую. У мене вийшло там ще потрібно нажати кнопочку ОНОВИТИ

Віка 10:56
Добрий день) чи робите ви меморіальний ордер №2 у місяці, якщо руху не було, але копійки на залишку є. Чи сенсу в цьому немає?

Юлічка 10:59
Юлія, матеріальну допомогу можна надавати до будь якої із частин відпустки. навіть якщо людина пішла на 1 день!

Ірина 11:03
Підскажіть, працівник їздив у відрядження на 5 днів. Сторона, що приймала сплачувала проїзд, проживання. Нам залишилось сплатити добові. Чи правомірно нам їх сплатити, якщо працівник не недав копії білетів у відрядження. На підставі тільки наказу на відрядження та авансового звіту

Марина 11:09
Ірина, Добові не потребують підтвердження.

Марина 11:09
Ірина, Уточніть може їх там і харчували. то сума добових буде залежати від кількості разів харчування.

керр 11:10
віра, дякую за уточнення, а тепер самі здогадаєтесь за що саме надається додаткова відпустка і чи зараховують період простою до стажу)

МВА 11:11
Ірина: на мій запит Казначейство дало відповідь для оплати добових авансовий звіт не є обов'язковим, достатньо підкріпити наказ. (казначейство Кропивницький)

Марта 11:15
віра. якщо надаєте щорічну відпустку працівникам упростою, то і додаткову надає повністю, бо період простою зараховується до стажу роботи, простій же був не з вини працівника

Ірина 11:16
МВА, Марина, тобто сплачуємо добові на основі наказу на відрядження?

МВА 11:17
Ірина: запитайте у своїх казначеїв, у нас сказали так, на основі наказу

Ольга 11:19
Добрий:) людина була на простої ,йде у відпустку чи виплачується матеріальна допомога на оздоровлення

Оксана 11:20
Ірина, у нас подаємо наказ і авансовий звіт для оплати в казну.

Ірина 11:21
МВА, сьогодні питала. Сказали, що прикріплювати аванс. звіт не потрібно вже. Але в призначені платежу написати згідно авансового звіту. Я думаю, щоб в авансовому звіті прописати на зворотньому боці добові згідно наказу № дата

МВА 11:23
Ірина: я прописував опл. добових зг.наказу про відрядження №, дата

Ірина 11:25
МВА, дякую за консультацію

керр 11:27
Марта, звідки така впевненість, Вам ж не відомо за що додаткова відпустка, а може за роботу у шкідливих умовах праці, перечитайте ч.2 ст.9 ЗУ "Про відпустки" )

Марта 11:30
керр, дайте своє трактування, нам розяснення держпраці давало

Марина 11:34
Ірина, ми ніколи авансовий звіт не підкриплювали

керр 11:35
Марта, як можна щось стверджувати якщо невідомі усі обставини), до чого тут Держпраці, ч.2 ст.9 пов'язує надання додвідпустки з виконанням роботи, а не з наявністю вини чи її відсутністю)

Нат 11:37
Підкажіть таке, маємо довготривалий договір оренди приміщення, проплачуємо оренну плату, на що посилатися при реєстрації юридичних зоб, якщо договір від 2021 року?

Світлана 11:49
Нат, на цей договір і посилаєтесь.

Інна 11:53
Нат, ще на початку року, ми робимо календарний план до такого договору, реєструєм юридичне і у примітках вказуєм ""Кал.план від ..."

Нат 13:04
Дякую

Олена 13:36
Добрий день!Працівницю у відпустці по догляду до 3 років( спецстаж), в додатку 6 об'єднаної звітності я відображаю.А чи потрібно її відображати в додатку 1?

Оксана 13:40
добрий день. колеги, які кроки якщо необхідно дооцінити будівлі на підставі незалежної оцінки для здачі в оренду майна. експертна оцінка вже є. наскільки я знаю, не можна дооцінювати тільки один обєкт. дякую

Лариса 13:59
Добрий день, підкажіть будь ласка колеги тонометр КЕКВ 2210 чи 2220?

Олена 14:29
Лариса, якщо у вас є медичний пункт то 2220, якщо ні - 2210

Лариса 14:34
Олена дякую, ми школа і мед.кабінет є

Наталія 14:37
Доброго дня чи є хтось хто міг би допомогти з орендою комунального майна заклад фізичної культури та спорту (нам потрібно здавати в оренду)?!

Наталя т-ц 14:44
Олена, тонометр цее не лікарський засіб,це медичний прилад за КЕКВ 2210 ми купуємо

Ольга 14:57
Так будуть штрафи вже з 01 серпня ??для кого?за що?

Леся 15:00
Повідомляти про укладениий договір по програмі інформатизації ще треба ? Чи Мінцифри вже навчилося саме дивитися звіти на Прозорро ?

Провідний бухгалтер 15:00
Доброго дня! Працівник іде у відпустку з 03.08, чи можу я йому виплатити відпускні 25.07?

Лариса 15:00
У нас Казна требує повідомлення

Леся 15:03
А якщо отримали колмпютерну техніку в натуральній формі як благодійну допомогу, треба теж Мінцифри повідомляти ?

Марина 15:07
Провідний бухгалтер, можете

EVGENIY 16:00
Леся, ні

ГАННА 16:01
Доброго дня, в установі є автомобілі із залишковою вартістю 0, і продовжують використовувати, які мої дії як бухгалтера, як провести ліквідаційну оцінку?

EVGENIY 16:01
ГАННА, ліквідаційну вартість просто встановіть хай вона буде 100 грн або 1000

EVGENIY 16:02
ГАННА, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... li-ta-yak/

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”