Архів чату за 04.08.2023 пт (91)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксанка 08:39
Доброго ранку всім) Нарешті п'ятниця)

EVGENIY 09:06
Доброго ранку, всім гарного дня

школа 09:19
Добрий ранок)

ЛюдКа 09:32
Всім привіт!!!Мирного дня!!

Роман 09:33
Доброго ранку! Два питання. Перше. Щомісячно в автоматичному режимі списується плата за користування сайтом, але сьогодні отримую "У Вас залишилось 4 статті для безкоштовного перегляду ....". Як так?

EVGENIY 09:35
Роман, у нас ось тут э окремий чат з технічними працівниками які в цьому шарять напишіть їм будь ласка https://buhgalter.com.ua/support/

EVGENIY 09:36
Роман, головне без паніки всі питання вирішать

Роман 09:37
Друге. Чи не передбачене безкоштовне користування сайтом для бухів в/ч? В цивільному житті я казначей, але вже більше ніж рік військовий бух. Хоча б на період воєнного стану можна ж відкрити доступ до сайту війсьвовим бухам?

Роман 09:40
Щодо окремого чату зрозумів, звернусь. Щодо другого питання: цікава Ваша позиція.

EVGENIY 09:41
Роман, ви можете придбати журнал Бюджетна бухгалтерія і доступ до сайту буде в подарунок, невже ви думаєте що у нас тут золоті часи настали або ми платний доступ зробили щоб грести купу грошей? У нас теж скрутні часи і нам якось треба виживати

Юлія 09:44
Роман, 50 грн щомісяця то великі кошти для Вас , ви не можете заплатити зі своєї зарплати цю суму, щоб бути в курсів ?

Роман 09:44
Передплата на журнал для в/ч, яка постійно змінює місце постійної дислокації - така собі історія... Проте Ваша позиція зрозуміла. Висновки зроблені. Дякую за відповідь.

EVGENIY 09:46
Роман, на елктронний журнал а не бумажний

Роман 09:47
Юлія! Ні, кошти не великі. Мова про те, що кошти списані, а доступу до статей немає. Мені і FIT-бюджет не булоб шкода коштів. Навіть особистих. Але все робимо "на колінка" в екселі під обстрілами. Якось так.

EVGENIY 09:48
Роман, там в чаті вам допоможуть явно якийсь глюк

Юлія 09:48
Роман, тоді це інша справа :)

Роман 09:49
Евгенію, я зрозумів. Це питання в даному чаті закрите. вирішуватиму технічно. Дійсно дякую за відповідь

EVGENIY 09:52
Роман, тільки не ображайтесь, якщо вам принципово я можу попросити надати вам безкоштовний доступ, в мене такої кнопки не має

Валя 09:57
Доброго дня! прошу у всіх допомоги хто працює з КПВКВ 0813140 "Оздоровлення дітей" Це мається на увазі придбання путівок для дітей, чи відшкодування за оздоровлення (довіз, харчування, проживання)

NeProzorro 09:58
EVGENIY, Роман, у мене питання таке: чому для таких ситуацій як у Романа наші "письменники постанов" не зроблять якийсь спрощений режим роботи (з казною, зі звітністю, з обліком і т п) ?

Роман 09:58
EVGENIY, дякую за розуміння. Проте нехай все буде так, як є. Ми всі по-своєму наближаємо перемогу. Звісно, що для всього потрібні кошти, бо то є найліквідніший актив. Тому вкотре дякую за Вашу роботу. Тож питання безкоштовно го доступу також знімаю.

NeProzorro 09:59
Наприклад термін реєстрації не 7, а 30 днів; звітність тільки квартальна; поменше макулатури (листів, довідок)

Роман 10:01
NeProzorro, ну зі звітністю все просто - я її свідомо не подаю. Ніяку. Облік і Казна - складно, але не неможливо.

Роман 10:03
NeProzorro, хвала здоровому глузду: за порушення термінів реєстрації казна не кіпішує.

Галя 10:06
Доброго дня! чи здав хтось звіт з праці? Вже декілька днів пробую і без результатно

Лілія 10:06
Галя, подавайте через електронний "кабінет респондента", вже працює

Галя 10:07
Лілія, дякую за відповідь

Вова 10:20
Не можу зареєструватись на сайті статистики

Юлія 10:31
Галя, подавала через медок, прийняли

Роман 10:33
Як видалити фото в особистому профілі? Можна поставити інше фото, але немає мож ливості видалити існуюче.

EVGENIY 10:33
Роман, якщо мова про цей сайт ви це теж можете написати там в чаті

Роман 10:34
EVGENIY, Гаразд

EVGENIY 10:34
Роман, здається то фото бачите лише ви, ніде його бльше не має

Галя 10:45
Юлія, в нас "арт-звіт" ,щось не получається відправити

Ірина М 10:58
Підскажіть за яким КЕКВ проводити видатки на гідрогеологічний висновок в ОМС?

Вова 11:06
Оновив Медок до 115 версії, і відправив звіт з праці

Лана 11:13
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, у випадку, коли отримувач коштів відмовився від ІПН що писати в платіжній інструкції замість коду?

юля 11:13
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка проводку по відрядженню

EVGENIY 11:18
Лана, здається серію номер паспорту

Лана 11:19
EVGENIY, дякую.

EVGENIY 11:19
юля, 2116 2313 видали аванс на відрядження

EVGENIY 11:20
юля, 8411 2116 отримали авансовий звіт

Зоя 11:21
скажіть будь ласка на який рахунок (загальний чи спеціальний) бюджетній установі повинна відшкодувати збитки страхова компанія

Роман 11:27
EVGENIY, все вирішили, дякую. Проїхав КПП, але довелось видалити не тільки фото, а взагалі повністтю профіль, блін. Проте користуватимусь вашим сайтом і надалі. Статті вже не вийде прочитати, але принаймі заголовки відстежуватиму. Ще раз дякую!

EVGENIY 11:27
Зоя, тут так просто не сказати, треба знати історію, що це і за що, ви витрачали кошти і вам відшкодовують і тепр відновлення робити це одне, а якщо кошти не витрачали то на загальний фонд не має смислу кидати там нічого відновлювати , по спец у вас не має таких доходів

EVGENIY 11:28
Роман, створть новий без фотки

Роман 11:28
EVGENIY, напевне так і буде. Але після повернення, сподіваюсь.

юля 11:33
дякую

Зоя 11:45
EVGENIY, ситуація така- чужий автомобіль влетів у школу, і страхова компанія хоче відшкодувати збитки. то ми думаєм може на рахунок платних послуг, а який код доходів ?

Олена 11:45
Добрий день, чи потрібно включати до графіка відпусток працівників, з якими призупинили дію трудового договору?

Лара 11:51
Доброго дня. Як правильно працювати з СДО. Фінансові зобов"язання скидаються в СДО після реєстрації юридичних чи одночасно?

Лілія 11:54
Лара, колись було пояснення від Казни. Фінансові надсилайте (підписуйте печаткою) після того як юридичні стануть у статусі "отримано казначейством "

ОКСАНА 12:03
Доброго дня, колеги! Підкажіть, будь ласка, хтось купляв під час воєнного стану лічильник води або тепла? Що писали в призначенні платежу, щоб проплатилося по Постанові 590 по загальному фонду?

Лідія 12:09
В минулому році у подвійному розмірі сплатили ПДФО з лікарняних від ФСС (перший раз - за рахунок коштів бюджетної установи, другий раз - з коштів що надійшли від ФСС), що потрібно тепер зробити?

школа 12:11
Лара, я кидаю фінансові лише коли юридичні проведені казначейством.

Лара 12:28
Лілія: Дякую. Просто в нас казна вимагає кидати після проведення. Дійшло до суперечок. Чи є таке розьяснення офіційне, чи це видумки казначейства.

Лара 12:29
школа, дяку.

Лілія 13:13
Лара, ніде не пише в нормативці. То технічне питання. Просто коли ви кинете все одразу, а потім щось невірно з юридичними то треба і фінансові відхиляти

*-* 13:13
Лара, бувають випадки, коли щось д а не вірно в юридичних. І щоб не повертати казні фінансові, вони просять кидати фінансові післятого,як проведуть юридичні

Лілія 13:13
Так як робить "школа" логічно

Лілія 13:19
В "старому" СДО була така інформація: З метою уникнення непорозумінь під час обробки направлених електронних документів, Казначейство радить клієнтам дотримуватись черговості подання документів та направляти електронні реєстри фінансових зобов’язань не раніше, ніж для відправлених реєстрів бюджетних зобов’язань системою встановлено статус "Перепідп

Лілія 13:19
ніж для відправлених реєстрів бюджетних зобов’язань системою встановлено статус "Перепідписаний " або "Отриманий Казначейством", та направляти електронні платіжні доручення на оплату зобов’язань НЕ РАНІШЕ, ніж для направлених реєстрів фінансових зобов’язань системою встановлено статус "Перепідписаний " або "Отриманий Казначейством".

Тата 13:25
В ОМС без коштів на рахунку платіжні доручення не приймаються. ( повертає казна) Хоча юр і фін проведені казной

Мирослава 13:26
Ну чому казначейсво такі бюрократи і любителі папірців?Не сканкопій приймають листів електроною поштою, а хочуть тільки оригінали

Мирослава 13:27
В СДО можливості листи електронні надсилати немає

NeProzorro 13:28
Мирослава, ХХІ століття, йдемо в Європу, діджіталізація і цифровізація та parerless найвищої якості :)))

Лара 13:43
Дякую. Зрозуміло

Вікторія 14:18
Вова, сьогодні відправили? Звіт прийнятий?

Людмила 14:44
по якому КЕКВ купувати бронежелети віртісттю240000

Людмила 14:44
2210 чи 3110

EVGENIY 14:46
Людмила, ви що за установа? Ви купуєте щоб передати військовим чи ви і військові? Там же є 2250 кекв для військових

Марина 14:47
Доброго дня. Підкажіть буль ласка чи не було ні в кого такої проблеми, що людині відкрили лікарняний спочатку в одній лікарні, потім в іншій протягом липня місяця, а установа даного лікарняного в себе не бачить в кабінеті ПФ. Що робили в таких випадках????? Хоча раніше лікарняні по цій особі були й все було добре

Марина 14:50
EVGENIY, ви мабуть помилилися 2250 це відрядження

EVGENIY 14:51
Марина, да 2260

Людмила 14:53
EVGENIY, ми міська рада купуємо дляДФТГ

EVGENIY 15:08
Людмила, я можу помилятись але мені здається що по ним у вас окрема якась програма повинна бути і треба планувати кекв 2260, але це моє припущення

EVGENIY 15:08
може хтось вже ткае робив і підкаже точніше

Людмила 15:08
EVGENIY, прорама є

Бух 15:13
Привіт. Допоможіть працівниця 16.11.22р. вийшла з декрету і по 31.07.23р. перебувала на беззбереженні. З 01.08.по 14.08. написала на щорічну відпустку. Як порахувати відпускні. Оклад 5646 грн. Мінімалка*12/дні за мінусом беззбереження? Мінімалка на зараз чи на той період, коли вона пішла в декрет?Дякую

керр 15:21
Бух, 6700*12/365

Бух 15:25
керр, вибачаюся за питання, а якщо в неї розрахунковий період 01.08.22р. по 31.07.23р. в серпні і вересні 22 р. мінімалка була 6500, мені всерівно 6700 рахувати?

керр 15:28
Бух, якщо був заробіток серпні і вересні 22 р. тоді лише з нього рахуємо, інші дні виключаємо

Бух 15:36
керр, вона була у декреті-дохід відсутній. Я маю на увазі брати для розрахунку в серпні і вересні 22р. 6500 чи 6700?

керр 15:38
Бух, беремо те що нараховано по відомості за відпрацьований період нараховано 6500 знач 6500, 6700 буде в тому випадку якщо у розрах період взагалі не було заробітку і відпрац часу)

Бух 15:42
Вона була у декреті весь час до 16.11.22, дохід відсутній, але ж ми беремо для розрахунку відпускних період з 01.08.22 по 31.07.23, вірно? Чи просто 6700*12/365?

керр 15:45
Бух, взагалі уже заплутали))) якщо впродовж 12 міс перед місяцем у якому надаємо відпустку доходу не було тоді 6700*12/365, якщо був хоч за 1 роб день заробіток рахуємо з фактичного заробітку

Бух 15:48
керр, я сама заплуталася))в мене нюанс в неї з 17.11.22 по 31.07.23 було без збереження, мені цей період виключати з розрахунку? я ж не можу застосувати 6700*12/365, бо вона більшу частину була на беззбереженні

керр 15:53
Бух, з 12 міс виключаємо час "декрету", і час "без збереження", якщо 0, далі 6700 *12/365

Бух 15:56
керр, щиро дякую за відповідь)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”