Архів чату за 10.08.2023 ЧТ (55)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксанка 08:29
Доброго ранку всім!)

EVGENIY 08:43
Доброго ранку, всім гарного, я у невеличкій відпустці ))

Оксанка 08:48
EVGENIY, відпочивайте)

Ксю 09:01
Хтось платить індексацію,яка виникла до 2023 року?

керр 09:10
Ксю, уже про таку тему усі забули і автори теж)))

Дар'я 09:25
Доброго ранку, нараховуємо аванс, в призначені платежу на податки писати за першу половину серпня?

Ксю 09:25
керр, забули то платите чи ні:))) знайшла листи мінекономіки і мінсоцпо літики, що потрібно.

керр 09:28
Ксю, не платимо і не зустрічав таких... так є такі листи, які описують теорію) але, питання залишилось яку ж конкретно чинну норму закону порушено...)

Ксю 09:30
керр, то добре. я не одна така

777 09:33
Добрий день. Оплата відрядження у вихідний день оплачується в подвійному розмірі. Але знайшла, що тільки оклад, а ранг,вислуга,надбавка,премія ні. Чи це так чи ні?

Юлія 09:34
Доброго ранку всім, дуже потрібна порада чи може хто с цим в роботі стикався, треба оплатити участь у захисті дисертації комісії, в постаномі сказано "54. Заклад зараховує голові разової ради та рецензентам за виконання їх функцій під час одного захисту дисертації не менше 32 годин у межах норм часу наукової роботи, встановлених закладом для науко"

Юлія 09:35
науково-педагогічних працівників (у межах основного навантаження - для наукових працівників).

Юлія 09:36
питання, це треба табелювати як зазвичай, а оплатити зверху за 32 години, чи платити згідно відпрацьованого часу і зверху нічого не буде, тому що вони в робочий час виконали цю роботу?

керр 09:42
777, перечитайте ст.107 КЗпП там таке твердження читають)

Наталія 09:54
Добрий день, підкажіть будь ласка відповідь на таке питання: нам треба провести повірку лічильника, які підтвердні документи має надати виконавець щодо його права надавати такі послуги?

777 10:06
керр, як то зрозуміти. При порівнянні денної і середньоденної з/п-вийшло що дення більша і дні відрядження оплачуємо по денній. А вихідні дні на які припадає відрядження оплачую в тільки розмірі подвійного окладу? тоді вийде менше ніж навіть середньоденна.

Маха 10:10
Чи працює СДО?

Н.П. 10:33
Доброго мирного дня! Підкажіть, будь-ласка, чи оплачується відгул при звільненні чи треба надати відгул???

Ася 10:51
Добрий ранок

Ася 10:52
комп за 23 тис можна купити за поточні 2210? чи всеж таки це 3110?

Юлія 11:00
Ася, і по вартісним, і по технічним характеристикам, комп - це основний засіб, як не крути. Тому, 3110

Юлія 11:04
а якщо комп купують частинами, то це ж все одно 3110?

Ася 11:18
Юлія, думаю що ні

Юлія 11:22
Ася, а як тоді це розуміти з Інструкції по застосуванню КЕКВ "За категорією 3100 "Придбання основного капіталу" передбачаються видатки на придбання або створення власними силами активів, віднесених, згідно із законодавством, до основних засобів та окремих інших необоротних матеріальних активів. "

Наталія 11:39
Юлія, це як раз випадок, коли ви купляєте частини, які мають невелику вартість, але в подальшому використовуються як один об'єкт і вартість яких перевищує поріг ОЗ. наприклад комп'ютер, якщо придбати всі плати окремо та зібрати з них один системний блок.

Юлія 11:47
Так, саме це мене і цікавить, купуємо частинами і актом створюємо комп. Тоді це 3110?

Наталія 12:01
Юлія, по нац.стандартах так, це 3110. Але з васного досвіду: якщо купляти в різних постачальників або в накладній вказувати окремо кожну запчастину, казна може причепитися (в нас були такі випадки). Хоча зараз. коли прибрали межу ОЗ, то наче не повинні.

Н.П. 12:03
Юлія, що в обліковій політиці у вас, яка сума вказана??? От звідти і "пляшіть" по КЕКВ

ЛюдКа 12:10
Всім привіт!!!Мирного дня!!!

Юлія 12:12
Дякую

ЛюдКа 12:12
EVGENIY: Гарного відпочинку!!!! Я тільки сьогодні заставку поміняла на серпень, вибрала море,,,, сумую,,,, чекаю перемоги і обов'язково поїду!!!!Всім гарного дня!!!

Маха 12:18
Чи працює СДО?

татка 12:20
HTTP Error 503. The service is unavailable. Це СДО

Еллена 12:25
У нас СДО працює у звичному режимі

NVK 12:30
татка, спробуйте зайти з іншого браузера

Світлана 12:36
Добрий день. Підкажіть будь ласка: був заключений договір на виконання робіт з використанням матеріалів, підрядник був на 2%.контрагент дав підряднику попередню оплату на закупку матеріалів. частину попередньої оплати використал після 01.08.2023, коли підрядник став платником ПДВ 20%. Що він має в акті виконаних робіт ставити - усе з ПДВ чи ні?

татка 12:39
NVK, дякую

Л.Л. 12:45
Добрий день,Підкажіть будь ласка як оформити уповноважених по оплаті листків непрацездатності замість комісії по соцстраху,Буду вдячна за допомогу

Наталія 12:57
Л.Л., наказом керівника, так і прописуєте: призначити повноваженою особою....

Л.Л. 12:58
НАКАЗ якою датою можна робити.

Наталія 13:02
Л.Л., краще початком року (коли були зміни в законодавстві), але якщо вас не було лікарняних, то в принципі можна і зараз видати наказ.

Наталія 13:03
P.S. також в наказі на призначення бажано вказати. що припинити дію комісії з соц. страху. яка у вас була призначена ранішею

Оксанка 13:03
Мат.допомога на оздоровлення виплачується разом із відпускними, правильно? Тобто, можна виплатити і в аванс разом з відпускними?

Н.А. 13:04
ЛюдКа, всі скучили за морем, але мріємо...ждемо Перемогу!

Таня 14:01
Оксанка, так

Л.Л. 14:11
якщо наказ пропустили зробити які дії тепер

Євгенія 15:11
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, виникла Кт заборгованість за виконавчим докуметом КЕКВ 2800, який порядок обліку?

Ольга 15:26
Добрий день. Підкажіть будь-ласка. За яким КЕКВ необхідно закуповувати набір стендів, якщо ціна набору по обліковій політиці вища на ІНМА?

Ксенія 15:38
Доброго дня! Підкажіть будь ласка проводи по придбанню житла за кошти місцевого бюджету та субвенційні з держ.бюджету по КЕКВ 3240!

Світлана 15:48
Ольга, КЕКВ 3110, рахунок 1016(1311). Лист старуватий, але сутність та же. https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v9248506-10#Text

Н.П. 16:12
64 інстр. втратила чинність з 2013 р треба читати зміни, може і залишили сутність обліку

Світлана 16:22
Н.П., малось на увазі, що це об'єкт основних засобів, тому що термін використання більше 1 року, а дивлячись на те,що описали в повідомленні вартісний критерій, то це до 106 рахунку відноситься

Світлана 16:35
Доброго дня. Виникло питання з відрядженням в бюджетній установі. Відряджений надав паперові залізничні квитки (не електронні, а саме паперові). Чи потрібно вимагати в такому випадку квитанцію або виписку щоб засвідчити понесені витрати на придбання квитка?

Ірина 16:46
Світлана, ні. Цей квиток з його ім'ям вже є підтвердженням витрат

Світлана 17:48
Світлана, п. 5.6 Порядку № 331/137 (про квиток на потяг)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”