Архів чату за 17.08.2023 ЧТ (69)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оля 08:54
Доброго ранку. Підкажіть! Вихователь працює на ставку, на період її відсутності, покладають обовязки з доплатою по 25% 4-ом вихователям. Чи можливо так?

Віка 08:55
Доброго дня,якщо всі працюють та ставку то можливо

Віка 08:56
якщо 1,5+25% то ні

Оля 09:01
Віка, дякую, вони працюють на 1,08 ставки.

керр 09:02
Оля, з доплатою означає, що у свій основний час вони будуть виконувати роботу і з іншою групою дітей одночасно)

Іванна 09:08
Добрий день .Допоможіть, будь ласка , як взяти на облік об"єкт незавершеного будівництва (адміністративне приміщення)яке було збудовано минулими роками на території бюджетної установи видатки на будівництво відсутні так як будувалося благодійниками . З документів є технічний паспорт і експертна оцінка .Дякую

керр 09:10
Віка, якщо 1,5+25% чому ні?

Оля 09:11
керр, та я це розумію)) просто думала перепитати, чи можливо по 25 % чотирьом вихователям. Перший раз такий випадок. Тодірахую))

Н.А. 09:18
Іванна, у нас була така ситуація, то відділ майна виконкому комісійно оцінювали, описували і приймали в громаду, а потім рішенням визначали балансоутримувача.

Іванна 09:27
Н.А а яка кореспонденція в даній ситуаціїї при взятті на облік ?Дякую

we 10:10
Шановні колеги. Хочу почути Вашу думку з приводу наступної ситуації. Працівник був на лікарняному, у зв'язку з цим нарахована зарплата менше мінімалки. Листок непрацездатності відсутній, мали справу ще з паперовими листками, відповідно лікарняний не буде нараховано. Чи здійснювати доплату до мінімального ЄСВ?

Віка 10:16
Добрий день. Чи проводите встановлення ліквідаційної вартості ,якщо балансова вартість нульова в бюджетних установах ОМС ?

Vika 10:20
Віка, так

ГАННА 10:22
Віка, можна процедуру,як Ви це робите??

Vika 10:22
Віка, якщо об'єкт придатний для подальшої експлуатації

Vika 10:24
ГАННА, це робить комісія установи, оформлює акт довільної форми. У цьому році ще не робили, така ситуація була у минулому

ГАННА 10:25
Vika, а наказ вищестоящої організації у Вас на утворення комісії для проведенн?

ГАННА 10:26
мене цікавить по автомобілях, чи обовязково потрібно експертну оцінку?

ГАННА 10:27
підкажіть будь ласка через скільки часу потрібно подавати лікарняний,якщо статус готовий до сплати?

Vika 10:28
ГАННА, це не переоцінка, тому експертна оцінка не порібна, вищестояща не була задіяна

Оксанка 10:28
ГАННА, вже можете подавати

цнсп 10:29
Добрий день. Підскажіть, чи можна застосувати ч.3 ст.131 ЦК до додаткової угоди.

Н.А. 11:01
Іванна, у нас була 1013-5111 через нас проводили, а ми передали балансоутримувачу комун.підприємству. А у вас треба і натуралку в казну, якщо ваш буде об"єкт, це дохід. Почитайте, багато є прикладів, інформації, проводок

Поля 11:07
Добрий ден.

Іванна 11:34
Н.А. дуже дякую за допомогу

Таня 11:44
Головні бухгалтера, призвище змінювали? Великі проблеми?

Марина 11:45
Підкажіть будь ласка, у 2023 році в однієї працівниці дитина набула інвалідність. Дана працівниця має соціальну відпуску 10 к.д, як мати дітей до 14 років. Тепер їй ще додається 10 к.д. на відпуску, бо дитина інвалід? і в якому році вона має право на цю вдпуску? уже в цьому 2033 чи з наступного 2024 року ?

Марина 11:47
В якому році вона має право на цю відпуску,уже в цьому 2023 чи з наступного 2024 року ?

Олена 12:15
Марина, додаткова відпустка на дітей з двох підстав - 17 кал.дн. з 2023р.

Тетяна 12:16
Доброго дня підскажіть будь ласка чи може вчитель, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до 3 років працювати в школі вести 6 годин

керр 13:35
Тетяна, За бажанням матері у період перебування у відпустці для догляду за дитиною вона може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.

Оксанка 14:04
Добрий день. Воодимо посаду практичного психолога в КУ "Центр надання соц.послуг". Підкажіть надбавка 20% йому передбачена законом чи на соц.захист вона не поширюється?

керр 14:11
Оксанка, 20% це за що саме?

Юлія 14:11
Всім добрий день, підкажіть , будь ласка, може у кого було, при встановленні пожежної сигналізації треба проводити експертну оцінку проектно-кошторисної документації?

Оксанка 14:13
керр, як педагогічним працівникам

Оксанка 14:14
керр, постанова КМУ №373 від 23.03.2011

керр 14:18
Оксанка, є таке, це ж пед посада передбачена Переліком, а у пункті 1 згаданої постанови сказано "...інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Оксанка 14:20
керр, тобто така надбавка є обов'язковою і як її прописати в штатному розписі? Надбавка я к пед. працівнику чи як правильно?

керр 14:23
Оксанка,надбавка за престижність праці педагогічних працівників

NOP 14:23
Вітаю. Працівник (пед.працівник)12 місяців за кордоном без збереження,хоче розрахуватись.Дні компенсації за невикористану відпустку за цей період як розрахувати?

Оксанка 14:25
керр, дякую велике, ви мені дуже допомогли) Сформулювали чітко) Гарного дня)

Іванна 14:36
Підкажіть ,будь ласка,чи можна зіслатися на Постанову КМУ 590 при оплаті запасних частин для комп.техніки ,щось нічого не можу знайти

Людмила 14:44
Добрий день колеги!!! Підкажіть який нормативний документ регулює обо'язковість додавання до договору специфікації? Дякую!!!

Руслана 14:53
Доброго дня,підкажіть будь ласка,людина знаходиться по догляду за дитиною до 3-х років,відкрила ел.лікарняне на себе ,.Чи оплачуємо їй цей листок непрацездатності?

Валентина 14:57
Руслана: НІ

керр 14:59
Руслана, допомога по тимчасовій непрацездатності надається особі у формі страхових виплат, які повністю або частково компенсують втрату заробітної плати (доходу), якщо не працює то й не має підстав для призначення

Руслана 15:15
керр:Валентина: Дякую

Наталія 15:20
NOP, оклад*12міс/365. Якщо оклад менше МЗП, то 6700*12/365

Наталія 15:20
і *на к-ть днів компенсації

Марина 15:30
Олена, дякую)

Галина 15:38
Оксанка, Краще в штатному розписі не писати надбавки, які не мають чітко встановленого відсотку (як, наприклад вислуга). Набдавка за престижність виплачується в розмірі "до 20", а отже може бути і 1, і 5, і 10. Краще її встановлювати окремо наказом (чи на рік, чи на будь-який інший період). Ми так робимо.

Валя 15:42
Підскажіть. Змінився керівник. Наполягає на проведенні інвентаризації в середині місяця. так може бути ?

Оксанка 15:42
Галина, а Ви в якій установі працюєте?

Людмила 15:45
Чи можна проводити заходи під час війни

Валентина 15:46
Валя:Може.А коли звільняється одна матеріально відповдальна особа і приймається інша ви ж проводите інвентаризацію перерд передачею

валя 15:49
Валентина, А керівник новий видає наказ про склад комісії а сам є присутнім при огляді і потім погоджує інвентаризаційні описи. Так

Оксанка 15:50
Галина, дякую, постанову прочитала уважніше

Валентина 15:54
валя:Може бути присутнім,а може і ні...якщо довіряє комісії

валя 15:54
Валентина, ну у склад комісії не входе?

Валентина 16:17
валя:ні

Валентина 16:18
Інвентаризаційна комісія, а також робочі інвентаризаційні комісії створюються наказом (розпорядженням) керівника підприємства. Якщо в штаті підприємства числиться один директор, інвентаризаційна комісія може складатися з одного директора або до її складу можуть входити фахівці, найняті за цивільно-правовими договорами

Людмила 16:29
питання 15.45

валя 16:30
Валентина, Дякую.

Надія 16:31
Доброго дня!Підкажіть, працівник прийнятий по строковому договору по 17.08.23р., але знаходиться на довготривалому лікарняному. Останній лікарняний за період 16.08-25.08.Сьогодні його звільнено, які мої дії стосовно лікарняного? Які дні оплачувати?Дякую

керр 16:39
Надія, це ж дні за рахунок фонду, і за тим самим страховим випадком (діагноз) оплачувати до відновлення працездатності

Надія 16:42
керр, щиро дякую за відповідь. В нас випадок унікальний, бо працівник направлений з центру зайнятості. Тому і сумніваюся на цей рахунок

Надія 16:43
керр, завтра буду телефонувати в обласне ПФУ, бо місцеве не компетентне вцьому питанні

Юлічка 16:43
Доброго дня, підкажіть десь читала чи немає зараз ніяких змін щодо прийняття на роботу через перевід. Останній раз так приймали працівника в 2014 році... Цікавить саме питання про невикористану відпустку.

керр 16:56
Юлічка, приймають по переводу, але відпустка уже без варіантів буде "з чистого листка". При звільненні обов'язково виплачують грошову компенсацію

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”