Архів чату за 24.08.2023 чт (33)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 10:03
Всім привіт) Зі святом!!!!!

татка 10:07
Зі святом! Підскажіть будь ласка, соцзахист буде виплачувати матеріальну допомогу військовослужбовцям. Чи оподатковується вона 18%, 1,5% .Сума більше ніж 3470. Чи до нас підходе закон 2120 п.6 не оподатковується у військовий час

ТОП 10:23
Чи може отримати матеріальну допомогу за кожну окрему професію працівник який працює на двох роботах за сумісництвом?

Катерина 10:36
Прошу підтримати петицію з приводу підвищення заробітної плати працівникам бюджетної сфери https://petition.kmu.gov.ua/petitions/5304

керр 10:49
ТОП, теоретично може, якщо нормативним або локальним актом, яким регулюється оплата праці, не передбачено обмежень у виплаті такій категорії працівників

лисичка 11:17
Добрий день. Хто вже заповнив в АІС Логіка дод 1 ліквідність?

777 11:20
Добрий день. Підкажіть чи оплачувати в подвійному розмірі роботу у відрядженні у вихідний день в бюджетній установі. Моя думка, що так (оклад, ранг,вислуга,надбавка,премія) все що нараховую кожного місяця. Чи правильно так?

789 11:41
Скажіть будь ласка при виході на пенсію освітяни мають право на виплату грошової допомоги у розмірі їх 10 місяч. пенсій станом на день її призначення чи є обмеження на час військового стану

Іванна 11:49
Добрий день ,ми як бюджетна педагогічна установа виплачуємо середню заробітну плату мобілізованому працівнику ,в серпні працівник був на лікарняному (який ми не оплачуємо)скажіть середню ми оплачуємо за повний місяць чи за мінусом днів перебування на лікарняному Дякую

Іра 11:52
Добрий день. Студент коледжу відрахован 15.08.За скільки днів потрібно платити стипендію? 15 чи 31?

цнсп 11:57
777, якщо спеціально відряджений для роботи у вихідний день, це має бути прописано в наказі. роботу у вихідний компенсуєте або вихідним днем або у грошовій формі в подвійному розмірі (ст72,107 КЗпП)

цнсп 11:59
777, а взагалі, на працівника у відрядженні поширюється режим роботи того п-ва, куди він відряджений.

керр 12:00
Іванна, було колись від мінсоцу відносно жінки контрактника ВСУ , що у період вагітності та пологів сзп не зберігаємо, бо вона не виконує обовязки служби, але все ж працівник увільнений від роботи у звязку з виконанням державного обов'язку ІН, і виключень з такого періоду законом не передбачено

Іванна 12:01
Керр,Дякую

Іванна 12:38
Мобілізованому працівнику надають відпустку 30 діб чи зберігається середня за цим працівником за основним місцем праці Дякую

Валентина, 12:40
Добрий день, зі святом всіх. Прошу допомоги.

Валентина, 12:41
1, Чи може головний бухгалтер працювати за внутрішнім сумісництвом касиром.

керр 12:42
Іванна, чинним законодавством не передбачено, що працівник увільнений у зв'язку виконанням державного обов'язку ст.119 КЗПП або вч зобов'язані повідомляти про зміни стану, що з ним стаються під час військової служби, для роботодавця він ІН, усе допоки не з'явиться на роботу

Валентина, 12:43
2. Хто підкаже, Центр реабілітації дітей. Де проходять курси підвищення вихователі. Ми не освіта, а соц.захист.

Іванна 12:46
Керр ще раз ДЯКУЮ

керр 12:49
Валентина,, але ж вихователі у Вас педагогічні працівники, і відповідно атестуються, хіба що там у назві посади ще є якісь слова)

Марина бух. 14:06
Добрий день. Підскажіть, Співробітник по 02.08. на лікарняному. 03.08.-довідка від МСЕК про встановлення інвалідності. З 04.08.-31.08.-щорічна відпустка. В табелі обліку робочого часу 03.08. рахувати як відпрацьований день? Він оплачується чи ні?

керр 14:21
Марина бух., він що фізично у той день був на роботі, виконував роботу чи був відсутній?, відсутність буде «I» - інші причини неявок

pro100NatoChka 14:27
Марина бух., цей день не оплачується, у табелі - інші причини неявок

Марина бух. 14:31
керр, де можна прочитати про <І>-інші причини ?

Світлана 14:42
Добрий день, придбали для занять з дітьми сортери (дерев"яні, пластикові) дерев"яні набори фігурок тварин. Вартість від 150 до 400 грн. На який краще рахунок іх оприбуткувати 1812 чи 1113?

керр 15:05
Марина бух., якщо роботодавець його не увільняв від роботи з виплатою СЗП з підстав передбачених законодавством, то підстав щось оплачувати за невідпрацьований час не має... дата у довідці МСЕК посвідчує також і поважність відсутності на роботі в то й день

омс 15:54
Добрий день, підскажіть будь ласка оплата простою у розмірі 2/3 окладу включається при розрахунку виплати матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати

керр 16:07
омс, виключається з розрах періоду дні простою і відповідно оплата

EVGENIY 16:08
Світлана, 1812

омс 16:21
керр, дякую, не підскажите у якому розмірі її виплачувати? посадовий оклад без доплат?

керр 16:37
омс, якщо за попередні 2 місяці не має заробітку і роб днів, тоді беремо за 2 міс ще попередні, якщо й там не має тоді з посадового окладу або мінзп

омс 16:41
керр, дякую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”