Архів чату за 22.09.2023 пт (90)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10281
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:04
Всім привіт)

EVGENIY 08:19
Доброго ранку , всім гарного дня

Людмила 08:46
Доброго ранку!

Лариса 09:22
Доброго ранку. День розпочинається з проблем. Не пускає в СДО Сіsсо пише якусь проблему. Як у Вас колеги?

Лінк 09:24
Привіт, Првцівника призначено 01.09. звільнено 24.09. згідно новим порядком розрахунок компенсації буде 6700*8/243=220,58? нічого не перепутав?

Люсія 09:24
Добрий день! Вчитель має звання "Старший вчитель" і викладає декілька предметів за 13 і 11 тар.розрядом. Чи розповсюджується звання на 11 розряд?

Наталія 09:27
Люсія, а в атестаційному листі на звання "старши

Наталія 09:28
Люсія, а в атестаційному листі на звання "старший викладач" предмет не вказано?

Валентина 09:28
Лариса: Суми все добре з СДО

Валентина 09:29
Лариса:Перезагрузіть комп

Люсія 09:33
Наталія, зараз підніму та буду дивитися. Якщо вказано предмет, то тільки на предмет?

Світлана 09:35
Добрий день, відгукніться бухгалтери ІРЦ або садочків! Хто отримував розвивальні набори НУМО "Вікривай та розвивай"? Як оцінювали їх?

Наталія 09:35
Люсія, так, тоді тільки на предмет

Люсія 09:45
Наталія, глянула не вказано

Валентина 09:51
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо вчитель читає 20 годин за 14 розр., а також вана є керівником гуртка 2год.. Вана вже більше 10 років керіник гуртка. Є досягнення і районні ,і областні . По кружках -9 розряд. Чи можна його повисити? Може які курси пройти?

керр 09:57
Валентина, чого ж у неї 9 вона що взагалі освіти не має) там ж передбачено 10-12 ...

Ан. 10:13
Всім Доброго ранку і гарного тихого Дня.

Юлька 10:14
Якщо викладає і має 14 т.р., то по гуртках вища категорія - 12 тар.розряд

Лариса 10:20
Який тарифний розряд у HR-менеджера музею?

Юлька 10:22
Люсія, я ще не бачила, щоб в атестаційному листі кваліфікаційну категорію присвоєно на певний предмет... І як це "викладає за 13 і 11 т.р."?? За останнім атестаційним листом якщо присвоєно "спеціаліст першої категорії", то всі предмети по 13 т.р.

Юлька 10:23
хоча може в школах по іншому....

Тата 10:26
Всім доброго дня! Працівник по гранту їздив у відрядж. в Чорногорію власним авто(без відшк.за пальне), ночував де хотів в країнах по кілька діб, поїхав собі через Хорватію,на пару діб там залишився (казав там дорога краща) іт.д. Чи можна відшкодовувати всі проживання (зі сніданком),чи є якісь обмеження? ніде не можу знайти роз"яснень

Люсія 10:26
Юлька, і я не бачила, таке пишуть директори тому намагаємось розібратися. Основний предмет ставлять 13 т.р. трудове навчання 11, бо курсів немає

Ольга 10:31
Првцівника призначено 11.09. звільнено 24.09. за новим порядком розрахунок компенсації буде 6700*8/243=220,58

керр 10:36
Ольга, чого ж 8, а не 12

Ольга 10:37
Ольга, вам не пощастило, точної відповіді вам не дадуть. Може 8, а може 12, розбіжність буде копійок 30

Лінк 10:37
керр, (ак, абзацом другим пункту 2 Порядку передбачено, що обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки, на які працівник набув право до 31 грудня 2023 року, проводиться виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році.)

Ольга 10:39
керр, я так зрозуміла що потрібно брати період з січня -серпень.

керр 10:42
Лінк, Ольга, "проводиться виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році" так у Ваших випадках нараховані виплати по 6700 грн. щомісячно з січня

Наталія 10:46
Люсія-правільно директора ставят.

1234 10:47
Добрий день, хочемо списати баки для сміття металеві, утилізаційна фірма не бере, мотивуючи тим, що баки повністю пошкоджені корозією і металу там не залишилось, чи можу я списати без утилізації

школа 10:54
Доброго дня, всім! Як проводити заміну ГПД у годинах чи уроках? 1год=1ур.?

Маринка 10:59
Добрий день. Підскажіть. Розраховую середню для лікарняного. Лікарняний відкрито 04.09., тому період для розрахунку вересень 2022 - серпень 2023 року. Але у липня 2023 року було виплачено відпускні наперед за серпень та вересень 2023 року. Питання: чи включати в розрахунок вересневі відпускні?

керр 11:03
Маринка, п.32 Порядку 1266 обраховується по сумах , що включаються до звіту по ЄСВ

Маринка 11:13
керр, якщо я правильно зрозуміла, то включаємо вересневу відпустку також.

фк 11:22
Добрий день. Колеги,чи у всіх казна в п'ятницю не приймає плат.дороч. по не захищених видатках, по пост.590 проходять. Що за нововведення.

Марина 11:26
фк, то видумки вашої казни

Інна 11:48
фк, платежі можуть оплачуватись у вихідні і казначеям доводиться виходити на роботу, щоб провести оплату

Інна 11:50
фк, у нас стосунки з казною хороші, тому стараємось в п'ятницю платіжки не кидати, якщо терпить до понеділка

Люсія 11:51
Наталія, так аби вони правильно ставили

Світлана 11:59
фк, якщо Ви кидаєте платіжки в п"ятницю, то працівникам казни треба виходити в суботу і опрацьовувати їх. У Вас вихідний, а Ви суботу забираєте вихідний..

Наталія 12:03
Люсія-Если у вчителя 13 т р по предмету по якому він атест а ему еще годин дают по якому нет атест то тільки-11 т. р.

Люсія 12:10
Наталія, а вчитель старший звання на цей 11 розряд розповсюджується

Валентина 12:13
керр, в неї вища освіта. Викладає географію. 34 роки стажу. але в нас економіст , який схвалює розряди, стверджує, що тільки за 9 розрядом гурток "Чарівний клубочок" може бути.

Л.Л. 12:16
Як правильно надати мат.допомогу на оздоровлення доценту якщо наказ виданий ще в липні для загальний для всього наауково-педагогічного персоналу.працівник літом не був в відпустці а іде зараз з в відпустку

керр 12:22
Валентина, звідки ж таке економіст взяв)

керр 12:25
Маринка, не вже у Вашому звіті по ЄСВ оплата відпустки серпень - вересень повністю включена у серпні?!

Олена 12:50
Маринка, Для розрахунку лікарняних відпускні за вересень не включаєте, так як в звіті з ЄСВ за липень розпишуться відпускні в розрізі місяців

Валентина 13:02
керр, обгрунтовує це тим, що у вчителя немає освіти стосовно її роботи кружкової.

Наталі 13:03
Доброго дня підкажіть будь ласка чи входить до мінімальної зарплати надбавка за роботу з особливими умовами праці

Валентина 13:03
керр, то ми питаємо чи можна їй пройти якісь курси, але ж ні. Каже , що нічого не змінецься.

Лідія 13:15
Відрито лікарняний працівниці, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Хіба це законно? Працівниця хоче отримати лікарняні.

Ніна 13:25
Лідія, може то нові переддекретні лікарняні ?

Марина 13:25
Лідія, по своїй хворобі або догляду ви не маєте права оплачувати лікарняні.

керр 13:28
Валентина, приєднуюсь до наданої уже тут відповіді, може бути і 12, враховується наявний рівень освіти, профкомпетентність, педдосвід, якість роботи, інші дані, які характеризують проф діяльність, оплата гуртківцям встановлюється по іншому чим учителю

Лідія 13:35
Лікарняні точно не нові переддекретні, а звичайні 5 днів , ГРВІ). Виходить що лікар має право відкривати такий звичайний лікарняний під час трирічної відпустки , але ми просто не оплачуємо?

Марина 13:37
Лідія, вона повинна була сказати що у відпустці по догляду

керр 13:43
Лідія,розглядаємо листок, приймаємо рішення, виходячи із визначення ч.1 ст.15 Закону, що таке допомога по ТН, і мета її виплати, відмовляємо в оплаті)

Сергій 14:01
Доброго дня підкажіть які документи підтягувати до Бюджетних зобов’язань (fu) поточний ремонт 150тис.

Марина 14:01
Сергій, до бюджетних сканується угода

Наталя 14:04
Сергій, всю макулатуру яку маєте (договір, кошторис, договірна ціна і т д)

Сергій 14:06
тільки договір чи й такі документи як Зведений кошторис,локальний кошторис, відомість ресурсів договірна ціна, розрахунки, дефектний акт, наказ, документи з прозоро

Наталя 14:06
Сергій, чим більше тим краще. Ще можуть захотіти Календарний план робіт

Наталя 14:08
Сергій, https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0068840-13#Text

Наталя 14:08
подивіться що хоче Казна по 2240

Л.Л. 14:10
Дайте будь ласка роз' яснення на 12,16

керр 14:19
Л.Л., надати згідно наказу про відпустку з виплатою мд, той наказ фактично відносно працівника не був реалізований, адже відпустка не надавалась

Олена 14:21
Підажіть, будь ласка, прийнято працівника з 11.09.2023р. звільняється 25.09.2023. компенсацію рахувати ніби з окладу?

керр 14:23
Олена, з окладу якщо більший 6700

Олена 15:07
керр, Я так розумію - 6700*8міс/243? Дякую.

Олена 15:08
Оклад менший мін.з-ти

керр 15:11
Олена, Я розумію - 6700*12міс/365)

Світлана 15:16
ДОбрий день, а якщо з/п 9000 грн, то компенсацію рахувати від з/п чи від окладу? до 31.12.2023.

Олена 15:17
керр, В розясненнях мін економіки - виходячи з виплат за 2023р

Наталія 15:18
Світлана, від з/п крім разових виплат

Світлана 15:18
Дякуюююю!!!!

Світлана 15:22
І ще одне питання. Якщо я виплатила лікарняні по догляду за дитиною під час відпустки. Що меніі робити. Такий ньюанс дуже рідко буває і я знала, але забулася.

керр 15:27
Олена, хіба що вже маєте нові роз'яснення, а у тих "...обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи у 2023 році, що передують місяцю виплати компенсації за невикористані відпустки, починаючи з 1 січня 2023 року." якщо маєте нараховані виплати за січень- серпень тоді буде так )

Вітка 15:28
Валентина, тарифні розряди керівників гуртків передбачені додатком 8 до наказу МОН від 26.09.2005 р. № 557 . Їм можна присвоїти 10, 11 і 12 т.р. Відповідно до примітки до цього додатку фахівцям, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (середньої спеціальної освіти), установлюється 9 тарифний розряд.

Вітка 15:29
При встановленні т.р. працівнику напрямок його освіти не враховується. Зважаючи на те, що педагог має вищу освіту і великий педстаж, йому повинні були встановити 12 т.р.

Вітка 15:32
Вашого економіста потрібно, в кращому випадку, відправити для підвищення кваліфікації.😉

Олена 15:48
керр, Дякую! зазначений вище працівник пприйнятий з 11.09.23 і звільняється 25.09.23. Оклад менше мінімалки.

Вітка 15:48
Олена, з 01.01.2023 р. розрахунковий період береться тоді, якщо працівник в цей період працював у вашому закладі, а оскільки він у вас прийнятий на роботу і звільнений у вересні 2023 р., то розраховувати йому компенсацію потрібно з його окладу, а якщо його п/оклад менше мінімальної ЗП, то компенсація розраховується в МЗП (6700 гон.)

Олена 15:49
Вітка, Дякую!

Наталія 15:54
Вітка, Вибачаюся, в цьому випадку до уваги на Вашу думку беруться кількість місяців 8? Тобто 6700*8/243 як зазначалося вище чи 6700*12/365?

керр 16:04
Олена, Абз.1 п. 2 Порядку 100 встановлює загальний розр період 12 міс в т.ч. для компенсації, а абз.2 встановлює спец. розрах період на інших умовах, виходячи з виплат, нарахованих у 2023 ...

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”