Архів чату за 25.10.2023 ср (62)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10239
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1361 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксана 08:10
Добрий ранок!

Марина 08:19
Всім привіт)

Наталія 08:37
Доброго ранку. Вчора вийшло оновлення бланку Довідка про надходження в натуральній формі (Додаток 32) тут на бухгалтері. Закінчилась підписка, скачати неможу, якщо хтось може скиньте будь-ласка на почту puma2015@ukr.net

EVGENIY 08:47
Наталія, а подовжити підписку ніяк?

EVGENIY 08:48
Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY 08:48
Наталія, в бланку нічого не змінилось, просто номер додатка став інший ви це самі можете виправити

Євген 08:56
Доброго ранку.Підкажіть будь ласка скільки потрібно кочегарів у газову котельню.

EVGENIY 09:01
Євген, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... niy-sezon/

Міла 09:15
Доброго ранку. Підкажіть, будь ласка, кому виплачуєм допомогу на поховання працівника, далеким родичам,що звернулись за допомогою на картку чи на картку померлому працівнику?

керр 09:17
Міла, таку допомогу підставі чого виплачуєте?

Міла 09:23
Допомога на поховання та що від ПФУ. Звернулися родичі, що ховали, поки що в усній формі. Але читала що на підставі заяви, треба подавати цю заявку в ПФУ.

Міла 09:24
Але не знаю на чию картку її треба виплачувати, родичам або на картку померлому працівнику

керр 09:25
Міла, так, Допомога на поховання надається у разі смерті застрахованої особи, буде на картку заявника...

керр 09:26
Міла, ст.20 закону № 1105

Міла 09:34
керр, дякую

Ірина 10:37
Доброго дня підскажіть будь ласка. Робимо технічний стан транспортного засобу в якому треба вказати первісну вартість, залишкову, діквідаційну та знос. Первісна відома є ліквідаційна та знос. машина вся амортизовувалвсь і дійшла до суми ліквідаційної. Чи треба казувати що залишкова вартість 0

Катерина 10:38
Доброго дня, підскажіть чи входе допомога по ТН за рахунок ПФУ у розрахунок відпускних?

Катерина 10:40
читаю роз"яснення - входить, по інсрукції №5 ТН не входить в фонд оплати праці

керр 10:42
Катерина, ост. абз. п. 3 Порядку 100 .... до фактичного заробітку включаються виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній заробіток ... та допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Катерина 10:44
Дякую за відповідь!

Юлія 11:19
Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, якою формою акта користуватися при списанні МШП? Користувалися раніше МШ-8, але ця форма скасована.

Лариса 11:24
Чи є якісь штрафи, санкції за порушення діловодства ?

юлія 11:24
Доброго дня! Підкажіть, як розрахувати відшкодування комуналки орендарям у разі їх фактичної відсутності? Договір оренди уклали, акт пиймання приміщення підписали, але фактично орендарі не користуються приміщенням???

Лариса 11:32
Якщо документообіг електронни то чи треба друкувати електронні документи і формувати по номенклатурі паперові зшиви?

Марина 11:33
юлія, так а що вони вам повинні відшкодовувати якщо нічим не користуються???

Лариса 11:34
Якщо немає журналу реєстрації вхідної і вихідної кореспонденції то дуже серйозно?

Галина 11:48
Де можно знайти в електронному кабінеті страхувальника вкладку «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам».

Марина 11:54
Галина, не в кабінеті а на головній сторінці

Таїсія 12:03
Всім Доброго дня.

Таїсія 12:12
Чи правильно я розумію. Після закриття одного навчального закладу (так звана реорганізація) його ОЗ та ІНМА передються іншим навч. закладам. ПИТАННЯ Навч.заклад який отримав вказані, скажімо ІНМА, у бухобліку відображає 1113 - 5111, 5511 - 1412 і все? Чи якусь проводку я упускаю?

Галина 12:17
Марина, я не знаходжу ні в кабінеті, ні на головній сторінці

Наталія 12:46
Доброго дня, Виконавець не є платником ПДВ, сума робіт згідно проектно кошторисної включає в себе ПДВ. На яку суму заключити договір?

Наталія 13:06
Доброго дня! Колеги хто здає звіт по екологічному податку, треба допомога, напишіть будь-ласка на пошту puma2015@ukr.net

Юля 13:11
Доброго дня . чи можна взяти на роботу вчителем студента який навчається на 2 курсі ?

Юля 13:12
має лише повну загальну сереню освіту

Наталія 13:19
Добрий день! У всіх працює електронний кабінет платника податків ?

керр 13:24
Юля, умови ст. 58 ЗУ "Про освіту", ст.22 ЗУ "Про повну загальну середню освіту" такого не допускають... хоч такі випадки і бувають, але це не відповідає закону...

Юля 13:31
керр, навіть якщо зараз студент 2 курсу ?

керр 13:42
Юля, а що у нього є документ про відповідну освіту та/або професійну кваліфікацію... тільки довідка про навчання...

Юля 13:48
керр, тільки довідка про навчання

Галина 14:13
Доброго дня, колеги! Хто робив ремонт чи термомодернізацію приміщення із замінною пластикових вікон однокамерних на двокамерні? Не знаю що робити з демонтованими однокамерними вікнами. Допоможіть, будь ласка розібратися!!!

Лідія 14:38
Добрий день. Потрібна допомога у такій ситуації. Зараховуємо на баланс дороги по селах. Паспорти виготовили. Звернулися до спеціалізованої організації, щоб їх оцінити. Від нас вимагають листа де просять вказати відсоток зносу.... Можливо є якась методика визначення ???? в голову не приходить жодних думок(((

Ірина 14:46
Добрий день. Прошу надати обґрунтовану відповідь на питання:Вихователь Панченко М.В., кваліфікаційна категорія «спеціаліст 11 розряду», встановлена у 2017 році. Стаж роботи педагогічного працівника на 01.09.2022 року становить 37 років.За заявою, вихователь була переведена на посаду вчителя початкових класів 01.09.2022 року. Осв

Ірина 14:47
Освіта, як у вчителя, молодший спеціаліст, закінчила педагогічний коледж. Станом на 01.09.2022 року атестацію або підвищення кваліфікації, як вчитель, не проходила.За яким тарифним розрядом («10» або «11») потрібно нараховувати заробітну плату вчителю початкових класів з 01.09.2022 року?

Ольга 14:58
Добрий день. Підприємець орендує шкільну їдальню , як розрахувати вартість за оренду (користування) посудомийною машиною ?

* 15:08
Ірина: 10 т.р.

... 15:10
Добрий день, нарахували студентам-сиротам допомогу на літературу і одяг, чи обов'язкого вимагати підтвердження про цільове використання цих коштів?

Оксанка 15:11
Добрий день. Підкажіть, завідувач належить до керівних посад чи спеціалістів?

Андрій 15:16
Чи обовязково для отримання (щоб благодійники внесли кошти)благодійних внесків в ЗДО складати кошторис ?

керр 15:18
Оксанка, таке "слово" уже вказує що керівних, якщо тільки перед ним не стоїть тире) і таке ще на практиці буває

Оксанка 15:24
керр, дякую

Оксанка 15:28
Скажіть компенсація по догляду подається тільки у 2 додатку об'єднаного звіту чи і в 1 додатку?

888 15:33
Доброго дня,колеги!У кого було погашення кредиту за позичальника, що отримав кредити під місцеві гарантії (КПКВ 3718881)?

Лариса 15:53
..., Таких вимог в законодавстві немає

Юлія 16:09
Доброго дня. В штатних ноормативав

Юлія 16:12
Дорбого дня. В штатних нормативах мистецьких шкіл є посада чергового, зараз у нас в штатному є, проте такої професії в класифікаторі немає... Чи не буде помилкою залишити посадову чергового?,

катя 16:15
Чи залежить розрахунок лікарнянних від навантаження (новоприйнятий працівник) ?

катя 16:16
працює на 0,5 ставки , розрахунок (6700*0,5/30,44) , чи 6700/30,44 ?

керр 16:24
катя, він жодного дня не відпрацював?

Юля 16:59
Чи можна для лікарняних не складати протоколу уповноваженого, а просто писати на копії ЕЛН- що "виплатити", підпис і дата ???

we 17:08
Юля, це буде порушенням закону

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”