Архів чату за 11.12.2023 пн (115)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
08:01 Всім привіт)

Олена;:
09:08 Добрий ранок колеги при розрахунку середньої зарплати за час відрядження берем 2 остані місяці?

Тетяна:
09:09 Олена, так 2 останні місяці

Людмила:
09:10 Доброго дня. Підкажіть ,будь ласка,як оприходувати цибулини квіток.(Спонсорська допомога) на 250 грн.

Ксю:
09:17 Доброго дня.Чи будуть зиінюватись посадові оклади за ЄТС у 2024 році?

EVGENIY:
09:19 Ксю, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/posad ... yets-2024/ скоріш за все ось так будуть змінюватись але ще не точно, тому що не має постанови

EVGENIY:
09:20 Доброго ранку, всмі гарного дня

Лола:
09:24 Доброго ранку! Премія я учнів обкладається ПДФО і військовим?

Ольга:
09:42 Лола, так

Marina:
09:44 Доброго дня. Підкажіть будь ласка СДО працює (цікавить Чернівецька область)

we:
09:49 Лола, премія учням за рішенням органів місцевого самоврядування не обкладається ПДФО і ВЗ

Марина:
09:49 Marina, Дніпропетровська не працює, хоча зранку працювало

Ольга:
09:51 we, хто Вам таке сказав? всі виплати мають обкладатися податком і в рішенні це має бути передбачено

Марія:
09:58 Доброго дня! Допоможіть будь ласка заповнити в РМ структуроване призначення бо я заповняю і не підтягує в СДО

EVGENIY:
10:00 Марія, https://buhgalter.com.ua/news/podatky-t ... -merezham/ уважно прочитайте

Марія:
10:02 Велике спасибі!

натли:
10:04 вітю.хто має підписувати відомості на перерахунок коштів на банк головний бухгалтер чи бух.по оплаті праці???

Юлія:
10:05 Добрий ранок) не чути там про сплату по третій черзі?

we:
10:07 Ольга, премія учням належить до винагород, які платник податку отримує з бюджету (пп. 165.1.1 ПКУ), і відповідно не підлягає оподаткуванню ПДФО і ВЗ.

Алла:
10:12 Внутрішньому суміснику лікарняні оплачую перші 5 днів,при розрахунку лікарняних наступних скільки днів лікарняних вираховувати 5 чи по факту

555:
10:12 Юлія, в казні по ФОПам ще немає оплати. Як тільки їм дозволять вони пропустять платежі. Чекаємо.

EVGENIY:
10:14 натли, почитайте договір з банком, там повинно бути таке, скоріш за все головбух

натли:
10:19 EVGENIY,я вибачаюся що не уточнила,саме паперовий варіант

*****:
10:20 Підкажіть мопи для прибирання можна кудись крім 3 черги?

we:
10:21 Алла, у звітності буде відображено лише 5 днів, тому вилученню підлягає 5 днів.

Алла:
10:21 we, дякую

Ірина:
10:33 Доброго дня, допоможіть в такому питання отримали пКД на капітальний ремонт криші, які подальші дії, якщо документація є а ремонт виконають в 2024 році, ставити на облік ПКД ? та які проводки

EVGENIY:
10:33 натли, в договорі з банком читайте там же і форма відомості має бути

Олена:
10:51 Добрий день, підкажіть будь ласка при іморті в СДО пише такі помилкORA-01400: cannot insert NULL into ("CORE"."DOC_I_FP"."NAZ") ORA-06512: at "CORE.DOC_MGR", line 1030 ORA-06512: at "CORE.DOC_MGR", line 1363 ORA-06512: at "CORE.DOC_MGR", line 1523 ORA-06512: at line 3 ORA-06512: at line 3 ORA-06512: at "CORE.DOC_MGR", line 1015 ORA-06512: at line 2

Терцентр:
10:53 Доброго дня. Працівник у безоплатній відпустці за ч.3 ст.12 без обмеження строку. Чи зараховується такий період до відпускного стажу ?

Олена:
10:55 Мережа оновлена і в платіжній інструкції заповнила тільки структуроване призначення

EVGENIY:
11:03 Олена, https://buhgalter.com.ua/news/podatky-t ... -merezham/ читали? Там же не багато тексту

EVGENIY:
11:04 Олена, На сьогодні СДО не приймає платіжні інструкції на сплату податків якщо в них заповнено лише структуроване призначення, тому окрім структурованого треба заповнювати і звичайне призначення

Олена:
11:04 EVGENIY:,Дякую

керр:
11:05 Терцентр, поки що зараховується, з набуттям чинності змін, проєкт № 8313 буде - ні)

Христина:
11:10 На якому рахунку буде облік електро-обігрівачів (ціна одного 1800 грн) ?

Ната:
11:10 Працівник був прийнятий на роботу 7 листопада 2023 року і звільняється 11 грудня 2023 року який взяти розрахунковий період для нарахування компенсації?

керр:
11:11 Ната, січень - листопад 2023

Іра:
11:11 Ната, з 01.01.2023 по 31.10.2023 р.

Іра:
11:12 з 01.01.2023 по 31.11.2023 р.

EVGENIY:
11:13 Христина, 1113

Ната:
11:13 керр:З тарифної ставки?

Ната:
11:13 керр:З тарифної ставки?

керр:
11:16 Ната, з тарифної ставки якщо більша мінзп

Ната:
11:17 керр: Тарифну ставку на 11 місяців брати чи на 12 місяців ?

керр:
11:20 Ната, січень - листопад 2023 це ж 11 місяців )

Ната:
11:22 керр:То він прийнятий 7 листопада цього року і звільняється 11 грудня цього року

керр:
11:25 Ната, Якщо розрахунок сзп обчислюється виходячи з посадового окладу чи мінімальної заробітної плати, то її нарахування здійснюється шляхом множення посадового окладу чи мінімальної заробітної плати на кількість місяців розрахункового періоду.

керр:
11:25 Ната, Обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки, на які працівник набув право до 31 грудня 2023 р., проводиться виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році.

Ната:
11:26 керр:Дякую

Світлана:
11:27 Підкажіть, будь ласка, хто заносив мережу в СДО? як це зробить?

Міра:
11:28 Добрий день! як розрахувати вихідну допомогу у розмірі двох середньомісячних заробітних плат?

EVGENIY:
11:42 Світлана, на сайті казначейство є програма окрема для створення мережі установ на підставі витягів із реєстру установ, ось в ній створюєте мережу і підтягуєте потім в СДО

*:
11:43 Наше казначейство через СДО мережу не бере. Нарочно з флещшкою.

Світлана:
11:43 Підтянули в СДО, а щоб підписати її не видно

Міра:
11:50 Добрий день! як розрахувати вихідну допомогу у розмірі двох середньомісячних заробітних плат? Допоможіть будь ласка

Ніка:
12:00 що з СДО?

керр:
12:05 Міра, так, як і раніше з виплат за 2 міс що передують місяцю виплати...

Міра:
12:05 керр, але це типу має вийти дві допомоги?

Міра:
12:06 до прикладу в жовтні 6700,00 і в листопаді зп 6700,00 то має вийти 13400,00

керр:
12:09 Міра, множення середньоденної заробітної плати, на середньомісячне число робочих днів у розрахунковому періоді, а тоді множимо на 2 і буде у розмірі двох середньомісячних...

Терцентр:
12:13 керр, дякую

натли:
12:15 керр, на 10,04?

*-*:
12:17 Ніка, клініка під назвою "кінець місяця" ((((((

Міра:
12:20 керр, дуже дякую

Ірина:
12:30 Доброго дня всім. Скажіть, хто знає, чи є затримка в перерахувані коштів по лікарняним з ПФУ?

Провідний бухгалтер:
12:31 Ірина, мені дали в строк

Провідний бухгалтер:
12:31 правда сума невелика

Ірина:
12:32 Провідний бухгалтер, в строк -це через скільки днів після надіслання заяви-розрахунку?

Лариса:
12:33 Добрий день колеги, скажіть СДО у всих працює?

Лариса:
12:34 А лікарняні мені дали в той же день , що і заявка.

Ірина:
12:37 Лариса, сдо працює

1234:
12:38 також гроші від пфу прийшли у день подачі заявки

1234:
12:38 якщо зранку відправляю

Лариса:
12:42 Дякую, Ірино

Запоріжжя:
12:47 можна сказати що не працює СДО,то підпис не вірний,то не грузяться скани,то в програму не заходить

Віка:
12:58 Лариса, СДО тугенько сьогодні але працює

цнсп:
13:04 уже ніяк не працює

Л.л.:
13:08 ПРОШУ вашої допомоги. Як утримати переплату по лікарняному з працівника та які проводки зробити.а то запуталась по даному питаннюСУМУ ЛІКАРНЯНИХ ПОВЕРНУЛИ В БЮДЖЕТ

Маша:
13:10 Віка, вже написали на головній, що тех.роботи

бух.:
13:34 чи є тут муз. школи? на якому рахунку обліковуєте нарахування по батьківській платі за навчанні?

EVGENIY:
13:41 бух., 6414

Наталія:
13:59 цнсп, зайти в СДО неможливо

Наташа:
14:01 я працюю зараз в СДО через Мозіллу. Трохи коряво, але дещо підписує

Ксю:
14:11 Чи можна внутрішнього сумісника ( працює на 0,5 с.) призначити працювати за сумісництвом на 0,5 ст. на період лікарняного основного працівника??

бух.:
14:28 EVGENIY, дякую

Ната:
14:41 СДО - помилка

натли:
14:42 пробуйте через хром СДО заходить

Оксана:
14:46 натли, у мене через хром СДО заходить, але не відкриваються вкладки(

Ната:
14:47 в мене вже і черз хром не хоче

Валентина:
14:47 Хіба так можно працювати?!!!

Ната:
14:48 і мазіла не тяне. Треш

Оксана:
14:48 доробилися(

Марина92:
15:04 спробувала ся браузери що є в ком'ютері їх 5 й жоден не запускає СДО

Наташа:
15:05 Так, СДО лежить капітально. Репетиція кінця року достроково(((

Валентина:
15:07 можно йти додому

Марина:
15:10 Добрий день. Підкажіть будь ласка чи можна проводити технічний нагляд на поточний ремонт приміщення?

Олена:
15:16 Марина92, опера, мазіла, хром, едж... а який пятий? невже експлорер?

Марія:
15:42 Наташа, Наташа, Можна платіжні інструкції відправляти до 17.00, у зв"язку з поганою роботою СДО.

*-*:
15:49 Марина92, такий самий варіант

Олена:
16:24 Добрий день.Надійшло розпорядження про присвоєння рангу з серпня 2023року. Здійснюю перерахунок заробітної плати з серпня місяця.Чи потрібно перераховувати лікарняні (перші 5 днів)які були нараховані та виплачені у листопаді?

Ксюшка:
16:28 добрий день. підкажіть проводки для поповнення бібліотечного фонду за рахунок платних послуг цього кварталу на перше півріччя 2024? щиро буду вдячна

керр:
16:37 Олена, лікарняні нараховують (перераховують) на підставі відомостей, що включаються до звіту ЄСВ ...

Надія:
16:40 Ірина, у мене кошти були на рахунку наступного ранку

Олена:
16:41 керр, дякую!

1234:
16:58 Добрий день, купуємо вживаний автомобіль у ФОПа, як нараховувати амортизацію? Інформацію про знос він не надав

EVGENIY:
17:07 1234, принципи нарахування амортизації один для всіх, вам не треба питати як нарахувати, а треба питати як визначити строк корисного використання, а коли узнаєте строк то нарахувати амортизацію проблем не викличе

1234:
17:11 EVGENIY, як визначити строк корисного використання?

EVGENIY:
17:16 1234, https://i.imgur.com/xYKCxsz.png

EVGENIY:
17:16 1234, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-zasobiv/

EVGENIY:
17:18 1234, https://i.imgur.com/mdPkVLD.png

EVGENIY:
17:18 Коли будете складати акт от і визначте який строк

Міра:
17:36 керр, а можна ще питання? а чи нараховується на вихідну допомогу при скорочені ЄСВ?

EVGENIY:
18:01 Міра, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/esv/v ... tsya-yesv/

Ірина: 18:25
чи нараховується ЄСВ на матеріалку на соц-побут?

Ярослав:19:40
А є таблиця для перерахунку ПДФО?

EVGENIY: 19:55
Ірина, над вашим запитанням відповідь на ваше питання

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”