EVGENIY :08:32
Доброго ранку, всім гарного дня
ЦНСП :08:50
Добрий ранок
медколедж :09:42
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо викладач-сумісник має педагогічне навантаження менше 240 годин, яка буде тривалість відпустки?
керр :09:48
медколедж, у нас тривалість (дні) відпустки не залежать від умови тривалості робочого часу ...може бути 1 год на тиждень, а тривалість відпустки буде 56 днів
медколедж :09:49
керр, Дякую
Іра :10:48
Доброго дня,підкажіть як списати компютер(монітор +системник)якщо монітор побився а системник робочий?
Інна :10:51
Доброго дня. Підкажіть, ми бюджетна установа, працівник звітує по відрядних, квиток взятий у водія так, як каса автостанції не працює, як облатити?
EVGENIY :10:58
Іра,
EVGENIY :10:59
Інна, якщо квиток нормальний то в чому проблема?
Інна :11:02
EVGENIY, бухгалтерія головного управління наголошує на оплату квитків придбаних тільки в касах автостанції
Інна :11:03
EVGENIY, можливо треба написати пояснюючу
Інна :11:05
EVGENIY, не має фіскального чеку, тільки квиток від водія з печаткою підприємця
EVGENIY :11:05
Інна, якщо ГРК наголошую значить він має положення про відрядження в якому це написано і значить ви повинні були з ним ознаймити працівника, якщо положення не має то не зрозуміло що вони там наголошують
Інна :11:06
EVGENIY, Дякую
EVGENIY :11:06
Інна,
EVGENIY :11:06
Інна, фіскальний чек тут взагалі ні до чого
EVGENIY :11:09
Інна, я вважаю якщо працівник виконав доручення або що там йому треба було. то керівник може дозволити відшкодувати витрати звичайно врахувати аналогічну вартість квитка, адже працівник по повітрю не доїхав би і поніс витрати
Інна :11:11
EVGENIY, Дякую
віка :11:36
доброго дня. може в когось таке було: проведено енергоаудит безкоштовно нашій цустанові. зараз передають звіт по аудиту. ПИТАННЯ на якиу рахунок облікувати його?
Міла :11:38
Доброго дня. Можливо в когось була така ситуація: працівник заплатив судовий збір своїми коштами і здав авансовий звіт, які проводки?
EVGENIY :12:02
Міла, 8511 2116, 2116 2313
Міла :12:19
EVGENIY, Дякую. А нічого якщо не затронеться рахунок 6312?
EVGENIY :12:20
Міла, 8511 6312, 6312 2116, 2116 2313 ось так, вибачаюсь
Міла :12:26
EVGENIY, дякую
Наталія :15:29
Доброго дня, підкажіть як відобразити в Формі 20-ОПП переданий автомобіль на праві узуфрукту комунального майна? Дякую!
Архів чату за 17.06.2026 Ср (25)
Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”
Перейти
- Бухгалтерський облік
- ↳ Новини
- ↳ Медичні установи із КУ в КНП
- ↳ Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій
- ↳ Облік запасів
- ↳ Інші питання обліку активів (ТМЦ)
- ↳ Бухгалтерська служба
- ↳ Перевірки та відповідальність
- ↳ Надання платних послуг
- ↳ Кореспонденція субрахунків
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Позабалансовi рахунки
- ↳ Документи, бланки, форми
- ↳ Різне
- Оплата праці та кадрова справа
- ↳ Виплати працівникам
- ↳ Індексація і компенсація заробітної плати
- ↳ Лікарняні та декретні
- ↳ Відпускні
- ↳ Середня зарплата
- ↳ ЄСВ, ПДФО, ВЗ
- ↳ Військовий збір
- ↳ Податкова соціальна пільга (ПСП)
- ↳ Стипендії, соціальні виплати та пільги
- ↳ Трудові відносини
- ↳ Звітність
- ↳ Інші питання оплати праці
- ↳ Відрядження
- Казначейське обслуговування
- ↳ Застосування КЕКВ
- ↳ Закупівлі за рахунок бюджетних коштів
- ↳ Складання та виконання кошторису
- ↳ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИЙ МЕТОД СКЛАДАННЯ БЮДЖЕТУ
- ↳ Різне
- Звітність
- ↳ Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data
- ↳ Звітність до казначейства
- ↳ Звітність до фіскальної служби
- ↳ Статистична звітність
- ↳ Звітність до Пенсійного фонду
- Автоматизацiя облiку бюджетних установ
- ↳ FIT-Бюджет
- ↳ Звітність в Excel яка викладена на сайті
- ↳ Наш помічник - Excel
- ↳ Програма Payments (фіндокументи)
- ↳ СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"
- ↳ Безкоштовні програми
- ↳ Платні програми
- ↳ Різне
- Законодавство
- ↳ Виборче законодавство
- ↳ Земельне законодавство у бюджетній сфері
- ↳ Антикорупційне законодавство
- ↳ Люстрація влади
- Галузеві напрямки
- ↳ Освіта
- ↳ Соціальна політика (УПСЗН)
- ↳ Медицина
- ↳ МВС та армія
- ↳ Державна служба
- ↳ Інші
- Різне
- ↳ Архів чату buhgalter.com.ua
- ↳ Дiловодство
- ↳ Новое в законодательстве
- ↳ Ваші пропозиції та побажання, щоб ви ще хотіли бачити на сайті?!?
- ↳ Курилка
- ↳ Свіжі плітки
- ФОРУМ (АРХІВ)
- ↳ Діяльність органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Регламент районної ради
- ↳ Проходження служби в органах місцевого самоврядування
- ↳ Прийняття рішень органами місцевого самоврядування
- ↳ Вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування
- ↳ Реформа місцевого самоврядування
- ↳ Правовий супровід реформи (децентралізація)
- ↳ Правові питання реорганізації ОМС ОТГ
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Питання передачі майна
- ↳ Кадрові питання
- ↳ Питання передачі документації
- ↳ Бюджетний процес у ОМС ОТГ
- ↳ Статути та інші публічні документи ОТГ
- ↳ Реалізація ОМС ОТГ нових повноважень: реєстрація, держархбудконтроль тощо
- ↳ Земельні відносини у зв'язку зі створенням громади
- ↳ Питання діяльності комунальних підприємств та установ, що належать ОТГ
- ↳ Сторінки видань
- ↳ Бюджетна бухгалтерія
- ↳ Оплата праці
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Держслужбовець
- ↳ Правила форума
- ↳ Как пользоваться форумом
- ↳ Как создавать темы
- ↳ Куда заливать файлы и скриншоты
- ↳ Архів тем
- ↳ Всі бланки з єдиного внеску на соціальне страхування
- ↳ Увійти на форум стало ще легше!!!
- ↳ Всі бланки податкової звітності
- ↳ Бланки кошторису
- ↳ Робота з інформацією у бюджетних установах
- ↳ Загальні питання
- ↳ Акції та пропозиції
- ↳ Безкоштовні вебінари та література
- ↳ Ваші коментарії та побажання по бюджетним виданням