Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Фахівці або консультанти.
Будь ласка, проясніть ситуацію. Вона хвилює багатьох у нашому управлінні.
Спеціаліста 1 категорії 13 ранг, яка пропрацювала 2 роки, перевели на вакантну посаду головного спеціаліста. Кадрова служба пояснила, що наступний ранг ій присвоять через 2 роки роботи на цій посаді. Склалась абсурдна ситуація: ті хто залишився спеціалістом 1 категорії вже мають наступний ранг, а підвищений працівник ще два роки буде 13 рангу.
Суть питання: чи "обнуляється" стаж при підвищенні в межах однієї категорії посад? Чи враховується в сумі стаж в межах однієї категорії при підвищенні?
Будемо дуже вдячні.

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Krinevaelena писав:Фахівці або консультанти.
Будь ласка, проясніть ситуацію. Вона хвилює багатьох у нашому управлінні.
Спеціаліста 1 категорії 13 ранг, яка пропрацювала 2 роки, перевели на вакантну посаду головного спеціаліста. Кадрова служба пояснила, що наступний ранг ій присвоять через 2 роки роботи на цій посаді. Склалась абсурдна ситуація: ті хто залишився спеціалістом 1 категорії вже мають наступний ранг, а підвищений працівник ще два роки буде 13 рангу.
Суть питання: чи "обнуляється" стаж при підвищенні в межах однієї категорії посад? Чи враховується в сумі стаж в межах однієї категорії при підвищенні?
Будемо дуже вдячні.
Відповідаю сама собі. 
Обрахунок стажу в межах однієї категорії сумарно при переведенні на вищу посаду ведеться в держслужбовців (розділ IV п.6). Для посадових осіб місцевого самоврядування діє ще старий закон, де дійсно прописано, що ранг підвищується через 2 роки після призначення на нову посаду (ст.15). А вже в проекті нового Закону про проходження служби в ОМС буде як у держслужбовців. Чекаєм закінчення "абсурду" з 2011 року (коли розробили проект нового закону).

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

присвоюйте 12 ранг

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Kateryna.N писав:присвоюйте 12 ранг
Ми з ОМС. Нам не можна

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 190
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Федченко Леся, доброго ранку. Я вже на форумі задавала це запитання, але так і не отримала відповіді. Чи є можливим прийняття на посаду ОМС за конкурсом особу, яка декілька років тому пішла з цієї посади на пенсію (отримавши 10 посадових окладів, тоді діяла ця норма)??? Дуже потрібна ваша думка.

Людмила23
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2018, 12:44
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Людмила23 »

Доброго дня! Прошу надати пояснення чи може призначатися в.о першого заступника або заступників міського голови за контрактом (конкретно виконуючий обов'язки)?

Людмила23
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2018, 12:44
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Людмила23 »

Доброго дня! Прошу надати пояснення чи може призначатися в.о першого заступника або заступників міського голови за контрактом (конкретно виконуючий обов'язки)?

Марія-1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 29 жовтня 2017, 11:22
Регіон: Львовская область

Повідомлення Марія-1 »

Ніхто не відповів???
Чи всі посади в селищній раді є державними службовцями? якщо ні-то які є?
чи є посадою державного службовця посада юриста ?

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

ndymchuk, подивіться, будь ласка, лист НАДС від 07.03.2018 № 1815/10-18: НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

ЛИСТ

від 07.03.2018 р. N 1815/10-18

Щодо співвідношення рангів державних службовців та рангів посадових осіб органів місцевого самоврядування
Національне агентство України з питань державної служби в межах повноважень розглянуло <...> лист <...> щодо співвідношення рангів державних службовців та рангів посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Ранги державним службовцям присвоюються відповідно до статті 39 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі — Закон) та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 (далі — Порядок).

Відповідно до частини другої статті 39 Закону встановлюються дев’ять рангів державних службовців.

Порядок присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями визначаються Кабінетом Міністрів України:

Співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями встановлюється для випадків призначення осіб, яким присвоєно такі спеціальні звання, на посади державних службовців, на яких може бути присвоєно нижчий ранг. У такому разі особі присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до спеціальних законів.

Пунктом 3 Порядку передбачено, що у разі призначення посадової особи органу місцевого самоврядування на посаду державного службовця, на якій може бути присвоєно нижчий ранг, особі присвоюється такий ранг державного службовця, який вона мала відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Враховуючи викладене, у разі призначення особи, яка має 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування, на посаду державної служби категорії «В», їй має бути присвоєно 5 ранг державного службовця.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування присвоюються ранги у межах відповідної категорії посад.

Ранги присвоюються відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації, результатів роботи.

Пунктом 4 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» визначено, що у разі переходу посадової особи органу місцевого самоврядування на державну службу рівнозначної чи нижчої категорії посад їй присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до цього Закону.

Вказане положення Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» застосовується при призначенні на державну службу особи, якій присвоєно ранг посадової особи місцевого самоврядування, а не навпаки.

Чинним законодавством не передбачено при переході особи з посади державного службовця на посаду в орган місцевого самоврядування присвоєння їй рангу посадової особи місцевого самоврядування на рівні присвоєного їй рангу державного службовця.

Таким чином, ранги посадовим особам місцевого самоврядування присвоюються в межах відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Окремо повідомляємо, що листи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади мають лише роз’яснювальний (інформаційний) характер і не встановлюють правових норм.

 

Заступник голови                                                                                           А. Заболотний

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

А тепер з'явилося роз'яснення НАДС, яке суперечить листу: https://nads.gov.ua/sites/default/files ... rz-oms.pdf

Альонка-зільонка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 грудня 2018, 17:57
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Альонка-зільонка »

Доброго вечора!
Допоможіть розібратися!
На сьогодні я тимчасово виконую обовязки секретаря ради, при призначенні на посаду проходила спецперевірку! 
Сільський голова пропонує працювати на посаді заступника сільського голови з питаньдіяльності виконавчих органів ради.
Цікавить питання:
1. Спецперевірка як заступника, потрібна?
2. Звільнення буде в порядку КЗПп п5, ст36 чи можливе Переведення між посадами 

Допоможіть як правильно діяти, начиталася купу інформації, запуталася!
Дякую!

tanya1212
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 04 січня 2019, 13:39
Регіон: Львовская область

Повідомлення tanya1212 »

Доброго дня. Допоможіть у вирішення питанн. Ситуація - працівника за проведеднням конкурсу 07.06.2016 року прийнято на посаду спеціалісті І категорії загального відділу в орган місцевого самоврядування, в жовтні 2018 року переведено на посаду спеціаліста І категорії апарату ради. Чи можна в січні 2019 року перевести на посаду головного спеціаліста загального відділу шляхом стажування?

Shyrik44
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 січня 2019, 11:49
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Shyrik44 »

Доброго дня! Допоможіть з наступною ситуацією: начальника відділу містобудуванння селищної ради звільнено(змінив місце роботи). На даний час повноваження начальника відділу містобудування здійснює заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Підскажіть будь-ласка чи можна розпорядженням селищного голови внести зміни в штатний розпис і обєднати ці посади щоб не брати на роботу ще одного працівника. (зазначити посаду наприклад заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради-начальник відділу містобудування)?

ola_olala
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 10 грудня 2015, 15:16
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ola_olala »

Може хоч хтось відповість чітко. 

Секретар сільської ради склала свої повноваження (сільська рада не ОТГ). 
Нового секретаря депутати так і не обрали. 
Голова сільської ради йде у відпустку (згідно закону має право, навіть повинен вийти у відпустку, бо не був у відпустці 2 роки). 
Хто виконує обоґ"язки голови сільської ради???

Відповісти

Повернутись до “Проходження служби в органах місцевого самоврядування”