виплата колишньому депутату середнього заробітку

ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

Секретаря було звільнено у звязку з закінченням повноважень, призначено допомогу через 2 місяці зявилось місце . Чи маємо право взяти його без конкурсу?

Федченко Леся
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Федченко Леся »

ndymchuk писав:Секретаря було звільнено у звязку з закінченням повноважень, призначено допомогу через 2 місяці зявилось місце . Чи маємо право взяти його без конкурсу?
Ні, обов'язково конкурс.

ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

Доброго дня!  Підскажіть чи робиться якийсь запис в трудовій про виплату мат допомоги протягом 6 місяців... і чи іде цей період  в стаж?

Федченко Леся
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Федченко Леся »

Доброго дня! Запис не вноситься. До стажу не входить.

Федченко Леся
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Федченко Леся »

Для надання відповіді потрібно бачити трудову книжку цієї особи. Якщо є змога - надійшліть копію у приват.

Vikesta
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 14 вересня 2015, 17:44
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Vikesta »

k_a_r_i_n_a_91 писав:Якщо в сільській раді була виведена штатна одиниця секретаря сільської ради, а введена ,,секретар виконкому,, ( так, як секретар сільської ради звільнилася за власним бажанням, а із числа депутатів не було кандидатів на дану посаду), і на цю посаду була обрана людина яка звісно не є депутатом ради, і була беробітня (в ЦЗ не зереєстрована), працювала півтора роки на даній посаді, а після виборів у 2015 році новообраний голова виносить друге питання на першій сесії про затвердження нового складу виконкому, і на посаду ,,секретаря виконкому,, депутати затверджують нову людину. 
В трудовій книжці попередньому працівнику роблять запис ,, Звільнена у зв’язку із закінченням строку повноважень частина перша ст.51 ЗУ ,,Про місцеве самоврядування в Україні,, .
ПИТАННЯ: Чи повинна сільська рада сплачувати на теперішній час колишньому секретарю виконкому середньомісячну заробітну плату до того часу доки вона не працевлаштується але не більше 6 місяців? 
Заздалегідь вдячні за відповідь.
[ltr]Виплата колишньому депутату середнього заробітку здійснюється лише у тому випадку, якщо він відпрацював повну каденцію, тобто працював секретарем від виборів до виборів. [/ltr]

Альміра
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 26 лютого 2015, 19:41

Повідомлення Альміра »

Скажіть будь лака, а якщо колшній депутат, який звільнився у грудні 2015 року, а обратився для оформлення виплати у уінці липня 2016 року. Тобто 6 місяців з дня звільнення прошли. Він має право на виплату?? Дякую

Федченко Леся
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Федченко Леся »

Альміра писав:Скажіть будь лака, а якщо колшній депутат, який звільнився у грудні 2015 року, а обратився для оформлення виплати у уінці липня 2016 року. Тобто 6 місяців з дня звільнення прошли. Він має право на виплату?? Дякую
Однозначно відповісти, не бачивши документів (трудової книжки, зокрема) - неможливо. Взагалі-то Закон "Про статус депутатів місцевих рад" не встановлює строку для звернення депутата за виплатою. Повторюся, треба дивитися документи.

Natalia-nikolaevna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 січня 2019, 18:48
Регіон: Киевская область

Повідомлення Natalia-nikolaevna »

Секретаря ради звільнено в зв'язку із закінченням терміну повноважень. До цього працювала в школі на посаді вчителя початкових класів. Відповіли, що нікого серед навчального року звільнити не можуть (так як усі вчителі прийняті на постійне місце роботи) та надали довідку про неможливість забезпечити попереднім місцем роботи. В селищній раді відмовляються виплачувати компенсацію, так як навчальний заклад існує і його не реорганізовано. Що робити далі і куди звертатись? Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Проходження служби в органах місцевого самоврядування”