Присвоєння рангу держслужбовцю

***19Ganna84**
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 04 вересня 2017, 11:10
Регіон: Луганская область

Повідомлення ***19Ganna84** »

Кто знает как быть в следующей ситуации. Я, в прошлом налоговый инспектор, присвоен 11 ранг госслужащего и специальное звание инспектор налогового и таможенного дела 1 ранга, снова устраиваюсь на госслужбу после небольшого перерыва (я работала на коммунальном предприятии). Меня берут на работу с испытательным сроком в 2 месяца. Имею ли я право на получение надбавки за ранг во время испытательного срока и какой ранг мне должны присвоить? (согласно постанови № 306 от 20 апреля 2016 года по таблице соотношений присвоенное мне спец. звание соответствует 7 рангу госслужащего пункт 10. Державним службовцям, яким присвоєно ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, присвоюється найнижчий ранг у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби. При цьому строк відпрацювання для присвоєння чергового рангу включає попередній період роботи державного службовця на займаній посаді.

У разі належності посади державного службовця до категорії посад, в межах якої передбачено присвоєння рангу нижчого, ніж присвоєний державному службовцю згідно із зазначеним Законом, за ним зберігається раніше присвоєний ранг.

У разі коли державному службовцю, який має відповідне військове звання, дипломатичний ранг чи інше спеціальне звання, присвоєно ранг відповідно до зазначеного Закону, що є нижчим, ніж передбачено співвідношенням, йому присвоюється ранг на рівні рангу виходячи із співвідношення.
) В трудовой сделана запись только о присвоении спец. звания, о присвоении 7 ранга записей нет. В Законе о госслужбе:Стаття 39. Ранги державних службовців

1. Ранги державних службовців є видом спеціальних звань.

2. Встановлюється дев’ять рангів державних службовців.

Порядок присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями визначаються Кабінетом Міністрів України.

Співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями встановлюється для випадків призначення осіб, яким присвоєно такі спеціальні звання, на посади державних службовців, на яких може бути присвоєно нижчий ранг. У такому разі особі присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до спеціальних законів.

3. Присвоюються такі ранги:

державним службовцям, які займають посади державної служби категорії "А", - 1, 2, 3 ранг;

державним службовцям, які займають посади державної служби категорії "Б", - 3, 4, 5, 6 ранг;

державним службовцям, які займають посади державної служби категорії "В", - 6, 7, 8, 9 ранг.

4. Ранги державним службовцям присвоює суб’єкт призначення, крім випадків, передбачених законом.

5. Ранги державних службовців присвоюються одночасно з призначенням на посаду державної служби, а в разі встановлення випробування - після закінчення його строку. Державному службовцю, який вперше призначається на посаду державної служби, присвоюється найнижчий ранг у межах відповідної категорії посад.

Как быть в этой ситуации? Достаточно ли записи в трудовой о присвоении специального звания или обязательно должна  быть запись о присвоении 7 ранга?
Востаннє редагувалось 04 вересня 2017, 17:14 користувачем EVGENIY, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Отформатировал текст

Відповісти

Повернутись до “Проходження служби в органах місцевого самоврядування”