Створення централізованої бухгалтерії при виконкомі міської

AAAOLENA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 вересня 2014, 10:49

Повідомлення AAAOLENA »

Добрий день. Мене цікавить питання створення централізованої бухгалтерії при міськраді (місто-райцентр). На даний час у нас із-за цього питання виникає безліч проблем при перевірках. Міськраді підпорядковані чотири комунальних дитсадки міста. Ведення бухобліку фактично здійснюється централізовано бухвідділом при міськраді, але по штатному розписі ще є й 1 бухгалтеру в кожному дитсадку. Окремих рахунків у садках немає, як правильно обєднати працівників у "централізовану бухгалтерію". Якими нормативними актами керуватись?

Аватар користувача
Ковшова Олена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 122
З нами з: 03 лютого 2014, 07:48
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Ковшова Олена »

AAAOLENA писав:Добрий день. Мене цікавить питання створення централізованої бухгалтерії при міськраді (місто-райцентр). На даний час у нас із-за цього питання виникає безліч проблем при перевірках. Міськраді підпорядковані чотири комунальних дитсадки міста. Ведення бухобліку фактично здійснюється централізовано бухвідділом при міськраді, але по штатному розписі ще є й 1 бухгалтеру в кожному дитсадку. Окремих рахунків у садках немає, як правильно обєднати працівників у "централізовану бухгалтерію". Якими нормативними актами керуватись?
Добрий день. Рекомендуємо ознайомитись із інформацією за посиланням http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=24&t=671, а також зі статтею «ОМС ТА ДНЗ: у пошуках компромісу». Останню ви можете знайти на сторінках газети "Місцеве самоврядування" за листопад 2014 року.

Відповісти

Повернутись до “Прийняття рішень органами місцевого самоврядування”