До уваги ОМС та органів державної влади

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Анонс навчальних заходів щодо запобігання та протидії дискримінації

У вересні-листопаді 2014 року Проект «Без Кордонів»/ГО Центр «Соціальна дія» у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини в рамках реалізації проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» проводитиме серію тренінгів для представників органів державної влади та місцевого самоврядування в містах: Вінниця (17-18 вересня), Дніпропетровськ (24-25 вересня), Ужгород (9-10 жовтня), Херсон (30-31 жовтня), Житомир (дата буде визначена пізніше та повідомлена додатково).

Тренінги присвячено питанням реалізації органами державної влади та місцевого самоврядування своїх повноважень у сфері запобігання та протидії дискримінації, визначених у Законі України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні». Також учасникам заходів буде презентовано навчальний посібник з кращими міжнародними практиками запобігання та протидії дискримінації.

Метою проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» є посилення спроможності громадських організацій, що працюють у сфері недискримінації та рівності; підвищення спроможності та надання можливостей ефективно протидіяти дискримінації організаціям і групам, що представляють меншини; створення публічного діалогу навколо проблеми дискримінації та нерівності в Україні.

Більше про проект за посиланням – http://antidi.org.ua/ua/activity/projec ... -v-ukraini

Запрошуємо зацікавлених працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських активістів, які працюють у сфері запобігання та протидії дискримінації, із зазначених міст та інших регіонів України до участі у тренінгах.

Реєстрація на участь у семінарі обов’язкова. Ви можете заповнити реєстраційну форму за посиланням http://goo.gl/kQlX14.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за телефоном
(063) 242 58 78.

Кількість місць обмежена, організатори залишають за собою право відбирати учасників.

Орієнтовна програма заходу:

1. Вступ до теми дискримінації. Основні поняття.

2. Основні повноваження органів державної влади та місцевого самоврядування згідно з положеннями Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

3. Які є кращі практики діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері запобігання та протидії дискримінації.

4. Планування місцевих заходів (самостійно та разом із громадськими об’єднаннями).

5. Позитивні дії та кращі практики їх застосування.

(За матеріалами офіційного сайта Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини http://www.ombudsman.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”