Щодо усунення неузгодженостей при стягненні віськового збору

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

У Верховній Раді зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо усунення неузгодженостей при стягненні військового збору (номер, дата реєстрації: 5047 від 09.09.2014)

Законопроектом передбачається внести зміни до пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ ПК України, відповідно до яких пропонується конкретизувати об’єкт оподаткування військового збору, під яким розуміється доходи з джерелом виплати з України у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат і винагород, у тому числі за цивільно-правовими договорами, які включаються до фонду оплати праці.
Згідно з чинною редакцією пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ ПК України до об’єкта оподаткування військовим збором можуть бути віднесені будь-які виплати згідно з цивільно-правовими договорами, не обмежуючись виплатами в рамках трудових правовідносин та іншими компенсаційними та прирівняними до них виплат згідно з цивільно-правовими договорами.
Також пропонується звільнити з-під об’єкта оподаткування військового збору будь-які доходи, отримані фізичними особами, які мають податкову адресу на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим або на території населених пунктів, де проводиться (проводилася) антитерористична операція. Необхідно відзначити, що утримання та перерахування до Державного бюджету України вказаного загальнодержавного збору є неможливим через відсутність казначейського обслуговування з боку компетентних органів України на відповідних територіях.
Окрім того пропонується визначити базу оподаткування військового збору, яка є обов’язковим елементом податків та зборів відповідно до статті 7 ПК України, без якої справляння податку, збору не виявляється за можливе, виходячи з положень пункту 29.1 статті 29 ПК України.
Базою оподаткування військовим збором є загальна сума нарахованого доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 1.2 цього пункту, зменшена на суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=52141)

Відповісти

Повернутись до “Новини”