Щодо щомісячної адресної допомоги вимушеним переселенцям

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Вимушені переселенці з АР Крим та зони АТО отримуватимуть щомісячну адресну допомогу

Уповноважений з прав людини звертає увагу на те, що відповідно до постанови № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», адресна допомога буде призначатися особам, які обліковані органами соціального захисту населення, та виплачуватиметься з дня звернення строком не більше, ніж шість місяців.

Виплата допомоги здійснюватиметься уповноваженому представнику сім’ї шляхом зарахування коштів на банківський рахунок. Для отримання допомоги необхідно подавати до органів соціального захисту населення такі документи:

заява;
паспорт громадянина України або посвідки на постійне місце проживання;
копії свідоцтва про народження дітей та свідоцтва про одруження;
довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО;
письмова згода довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї.

Для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) допомога виплачуватиметься у розмірі 884 гривні на одну особу, для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу (члена сім’ї). Загальна сума допомоги на сім’ю розраховуватиметься як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 400 гривень.

Нагадаємо, що Уповноваженим з прав людини постійно здійснюється моніторинг забезпечення дотримання конституційних прав громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, а також нормативного врегулювання стандартів надання соціального захисту та вжиття відповідних заходів для врегулювання питання соціального захисту зазначених громадян.

В червні Валерія Лутковська зверталась до Прем’єр-міністра України щодо захисту прав уразливих категорій населення Донецької та Луганської областей.

(За матеріалами офіційного сайта Уповноваженого верховної Ради з прав людини http://www.ombudsman.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”