Обговорюємо законопроект щодо надання адмінпослуг

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

На офіційному сайті Мінрегіона 06.10.14 р. розміщено повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»

Розробником цього законопроекту є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Законопроект розроблено з метою забезпечення доступності та належної якості публічних послуг шляхом оптимального розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади на різних рівнях адміністративно-територіального устрою за принципами субсидіарності та децентралізації, а також удосконалення процедур та умов надання адміністративних послуг.

Завданням законопроекту є усунення розбіжностей, що були виявлені під час реалізації Закону України «Про адміністративні послуги» шляхом виключення деяких положень із тексту закону та доповненням його новими положеннями, що регулюють статус керівника центру надання адміністративних послуг, а також забезпечують удосконалення процедури надання адміністративних послуг в електронній формі.

Також законопроектом пропонується віднести до повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій надання адміністративних послуг, що мають найбільший попит серед мешканців територіальних громад.

З цією метою законопроектом пропонується внесення змін до 13 законодавчих актів України, які регулюють відповідні відносини та стосуються діяльності Міністерства внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України, Державного агентства земельних ресурсів України, Міністерства юстиції України, Державної реєстраційної служби України.

Проект акта, пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в мережі Інтернет (www.minregion.gov.ua).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця на адресу:

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Департамент нормативно-правового регулювання, 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 284-05-34, VernyhorYuYu@minregion.gov.ua.

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. 01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 285-05-55, факс 254-43-93, info@dkpp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

(За матеріалами офіційного сайта Мінрегіона http://www.minregion.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”