Щодо механізму переведення виплат переселенцям

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Уряд вжив всіх заходів для максимального спрощення механізму переведення виплат та надання послуг переселенцям


Уряд вжив всіх заходів для максимального спрощення механізму переведення виплат та надання послуг переселенцям за новим місцем перебування. На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час розширеної наради про організацію роботи органів соціальної сфери щодо захисту переселенців та надання соціальної підтримки населенню при оплаті житлово-комунальних послуг за участю керівників обласних департаментів соціального захисту населення, центрів зайнятості та управлінь Пенсійного фонду України.

За словами Людмили Денісової, Уряд вжив всіх заходів для максимального спрощення механізму переведення виплат та надання послуг переселенцям за новим місцем перебування. Зокрема, щодо продовження/призначення пенсій; державної допомоги при народженні дитини, малозабезпеченим сім’ям; набутті статусу безробітного, виплати йому матеріального забезпечення; а також послуг з працевлаштування педагогічних та медичних працівників у разі відсутності трудової книжки та диплому; видачі дублікатів трудових книжок за новим місцем роботи; надання реабілітаційних послуг інвалідам та дітям-інвалідам і забезпечення їх засобами реабілітації; надання санаторно-курортних послуг пільговим категоріям населення.

Міністр пояснила, що під спрощенням мається на увазі зменшення кількості документів для продовження виплат або їх нового призначення, подання спрощеної заяви, організація роботи органів соціальної сфери з прийому переселенців у позачерговому порядку.

З огляду на нарікання з боку людей щодо несвоєчасного отримання ними різних видів допомог та підтримки від держави, Людмила Денісова звернула увагу керівників обласних департаментів соціального захисту населення на проведенні належної роботи з доведенням до всіх районних та міських управлінь прийнятих урядових рішень, які спрощують соціальне забезпечення переселенців.

Як повідомила Міністр, існують й об’єктивні причини в затримці виплат – це спосіб виплати: «Якщо раніше особа отримувала свою пенсію чи допомогу через поштове відділення, то сьогодні, не прив’язуючись до місця розташування пошти, більшість оформлює виплати через банківські установи. Людям потрібно роз’яснювати: це здійснюється в першу чергу в їхніх інтересах. Також необхідно проводити роботу з банківськими установами щодо прискорення відкриття рахунків у банках та оформлення карток».

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Мінстрів України http://www.kmu.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”