Зміни до інструкції щодо примусового виконання рішень

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Наказом Міністерства юстиції України від 24.11.2014 р. № 1970/5 внесено зміни до Інструкції з організації примусового виконання рішень.

Відповідно до цього наказу Інструкцію з організації примусового виконання рішень, затверджену наказом Міністерства юстиції України від 02 квітня 2012 року N 512/5, зареєстровану в Міністерстві юстиції України 02 квітня 2012 року за № 489/20802 (із змінами), доповнено розділом XIV такого змісту:
"XIV. Відновлення втраченого виконавчого провадження або матеріалів виконавчого провадження". Цим розділом передбачається, що за заявою сторони виконавчого провадження або з ініціативи державного виконавця відновленню підлягають:
- втрачене виконавче провадження або його матеріали;
- знищене виконавче провадження у разі постановлення Європейським судом з прав людини рішення, відповідно до якого держава зобов'язана виконати рішення національного суду.
При цьому державний виконавець за власною ініціативою чи за заявою сторін, а також самі сторони можуть звернутися до суду або іншого органу (посадової особи), які видали виконавчий документ, за видачею дубліката виконавчого документа.
Визначено, що державний виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього дубліката виконавчого документа виносить постанову про відновлення втраченого (знищеного) виконавчого провадження і не пізніше наступного дня надсилає її стягувачеві та боржникові.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Станом на сьогодні наказ не набув чинності.

Відповісти

Повернутись до “Новини”