До уваги головних розпорядників бюджетних коштів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

До уваги головних розпорядників бюджетних коштів!

Державна казначейська служба України нагадує, що відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України порядки використання коштів державного бюджету за бюджетними програмами, вперше визначеними законом про Державний бюджет України, затверджуються протягом 30 днів з дня набрання ним чинності. Цей термін спливає 30 січня 2015 року!

Відповідно до частини восьмої статті 20 Бюджетного кодексу України головний розпорядник бюджетних коштів розробляє та протягом 45 днів з дня набрання чинності законом про Державний бюджет України затверджує спільно з Міністерством фінансів України паспорт бюджетної програми. Цей термін спливає 14 лютого 2015 року!

Державна казначейська служба України відповідно до статті 49 Бюджетного кодексу України здійснює платежі за дорученнями розпорядників бюджетних коштів у разі наявності затвердженого в установленому порядку паспорта бюджетної програми. З 15 лютого поточного року не будуть здійснюватись платежі без наявності затверджених паспортів бюджетних програм.

При цьому інформуємо, що змінами до статті 22 Бюджетного кодексу України від 28.12.2014 №79-VIII посилено відповідальність головних розпорядників бюджетних коштів щодо складання паспортів бюджетних програм, зокрема головні розпорядники мають забезпечити:

- своєчасність затвердження паспортів бюджетних програм, достовірність і повноту інформації, що в них міститься;

- відповідність змісту паспортів бюджетних програм закону про Державний бюджет України та/або розпису бюджету, порядкам використання бюджетних коштів і правилам складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання;

- підтвердження результативних показників бюджетних програм офіційною державною статистичною, фінансовою та іншою звітністю, даними бухгалтерського, статистичного та внутрішньогосподарського (управлінського) обліку.

(За матеріалами офіційного сайта Державної казначейської служби України http://treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/245522)

Виксена
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 31 березня 2014, 10:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Виксена »

Підкажіть, будь ласка, які строки для подачі звіту про виконання бюджетних програм?

Відповісти

Повернутись до “Новини”