Щодо стану затвердження місцевих бюджетів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Вже затверджено 97% усіх місцевих бюджетів, - Мінфін


«Місцеві бюджети отримали реальний додатковий ресурс. Таку думку висловили керівників місцевих фінансових органів, які взяли участь у нараді з обговорення основних аспектів практичної реалізації реформи міжбюджетних відносин», - про це сказала під час розширеного засіданні Уряду Міністр фінансів України Наталія Яресько.

Міністр нагадала, що 10 лютого у Мінфіні відбулась нарада за участю директорів Департаментів фінансів обласних державних адміністрацій, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Асоціації міст України

«На порядку денному наради було одне питання – стан практичної реалізації норм, прийнятих змінами до Бюджетного кодексу, - зауважила Міністр та підкреслила, - всі учасники заходу погодились із тим, що місцеві бюджети дійсно отримали реальний додатковий ресурс, що підвищить рівень їх фінансової забезпеченості».

Також вона розповіла, що усіма учасниками наради було наголошено на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо застосування норм Бюджетного кодексу відповідно до компетенції усіма центральними органами виконавчої влади.

«Міністерство фінансів планує провести такі наради з працівниками місцевих фінансових органів у кожній області, наразі ми складаємо графік їх проведення, протягом лютого-травня поточного року, де планується обговорити актуальні питання», - розповіла Наталія Яресько.

Під час таких зустрічей увага буде зосереджена на підготовці нормативно-правових актів із реалізації норм бюджетного та податкового законодавства, а не на внесенні чергових змін. Крім того, буде активізовано роботу Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я в частині перегляду нормативно-правових актів, що регламентують застосування галузевих нормативів при здійсненні видатків місцевих бюджетів.

Під час виступу Міністр фінансів також проінформувала, що станом на 9 лютого вже затверджено 97% усіх місцевих бюджетів. На сьогодні залишилося не затвердженими всього 335 бюджетів. З числа областей, які відстають від загальної динаміки, Наталія Яресько назвала Луганську Херсонську і Тернопільську. Крім того, вона зазначила, що затверджено усі місцеві бюджети у 10 областях: Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Харківській та Черкаській.

«Слід зазначити, що процес затвердження місцевих бюджетів на 2015 рік був дещо активнішим, ніж у попередні роки, і це також завдяки змінам до Кодексу - адже усі місцеві бюджети тепер можуть затверджуватися самостійно, не чекаючи затвердження районних чи міських міст обласного значення бюджетів», - зауважила Міністр фінансів.

(За матеріалами офіційного сайту Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... =244276429)

Відповісти

Повернутись до “Новини”