Щодо умов отримання субсидій

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Розенко: Штучні бар’єри і несправедливі критерії для отримання субсидій будуть зняті (16 лютого 2015).


Міністр соціальної політики Павло Розенко наголошує, що підвищувати ціни на газ для населення та житлово-комунальні послуги неможливо без суттєвого реформування системи адресного надання соціальної допомоги, зокрема субсидій. Про це він заявив в ефірі програми «Перша шпальта» на «Першому національному» телеканалі.

«Насамперед будуть зняті штучні бар’єри і ті критерії, які, на мій погляд, є несправедливими», - сказав Розенко.

Міністр соціальної політики пояснив, що раніше до доходу родини враховувалась наявність паю та автомобіля. «Але ми прекрасно розуміємо, що реальні прибутки від земельних ділянок мало хто отримує, а автомобіль для представника малого чи середнього бізнесу – це не розкіш, а засіб для існування, - зазначив він . – Ці критерії будуть зняті і за рахунок чого ми спростимо систему надання субсидій».

Він також підкреслив, що для оформлення субсидій не треба буде стояти у черзі в управління соцзахисту і відповідні документи можна буде відправити поштою. «Це буде одна сторінка заяви на отримання субсидії і одна сторінка декларації, де зазначатимуться лише реальні доходи сім’ї. Ми уникнемо черг і значно покращимо систему і якість надання послуг», - наголосив Розенко.

«Нам треба змінити ідеологію і філософію сплати за житлово-комунальні-послуги. Очевидно, що дотуватися повинен не «Нафтогаз», а повинна дотуватися людина. Та людина, яка заможна, очевидно, в стані заплатити нормальну ціну на газ і держава не повинна дотувати свою ціну на газ через «Нафтогаз», як робиться це зараз», - підсумував Міністр.

(За матеріалами офіційного сайту Мінстерства соціальної політики України http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/u ... _id=169493)

Відповісти

Повернутись до “Новини”