Щодо приведення у відповідність ВК, ЗК, ЛК, КпАП

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо поводження з відходами та благоустрою територій) (18.02.15 р.).

Метою законопроекту (реєстр.№1816) є запровадження адекватної відповідальності за правопорушення у сфері поводження з відходами та благоустрою територій.

Проектом пропонується у Законі "Про відходи" ввести нові терміни - "забруднення відходами" та "засмічення відходами" та привести у відповідність із цими термінами Водний, Земельний, Лісовий кодекси, Кодекс України про адміністративні правопорушення, закони "Про благоустрій населених пунктів" та "Про автомобільні дороги".

Вказані терміни широко застосовуються в законодавстві, у тому числі, Кодексі України про адміністративні правопорушення, але відсутність їх тлумачення ускладнювало правозастосувальну практику.

На думку членів Комітету, прийняття проекту матиме позитивні соціально-економічні наслідки у сфері поводження з побутовими відходами та благоустрою населених пунктів, підвищить відповідальність і, як наслідок, зменшення правопорушень у цій сфері.

(За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/104311.html)

Відповісти

Повернутись до “Новини”