Щодо перспектив безкоштовного проїзду в трнаспорті

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Забезпечувати безкоштовний проїзд у громадському транспорті потрібно через монетизацію цієї пільги - Розенко (23 лютого 2015 р.).


Міністр соціальної політики Павло Розенко виступає за монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті. Про це він заявив в інтерв’ю тижневику «Деловая столица».

«В Україні правом на пільговий проїзд користуються більше 11 млн чоловік. Зрозуміло, що держава не в змозі видати їм усім гроші, щоб вони могли їздити в громадському транспорті певну кількість разів на місяць. Але при розумному підході до монетизації - якщо гроші отримують лише найбільш соціально незахищені верстви населення - держава може оплатити проїзд найбідніших громадян і при цьому позбавитися від невиправданих витрат», - сказав Розенко.

За його словами, компенсація за проїзд пільговиків - величезна проблема, оскільки, згідно з річними звітами, деякі автотранспортні підприємства щомісяця перевозять до 90% пільговиків. «Це ж неправда! Я категоричний противник нинішньої моделі розрахунків держави з транспортниками. Так, ми повинні забезпечити певним категоріям громадян безкоштовний проїзд в громадському транспорті, але тільки через монетизацію цієї пільги», - наголосив Міністр.

Розенко також зазначив, що за нинішніх умов не є прихильником впровадження соціальних карт, оскільки їх емісія та обслуговування можуть стати ще однією корупційною схемою.

«До впровадження соціальних карт потрібно підходити дуже акуратно. Випуск карток, установка платіжних терміналів - це мільярди гривень, які будуть вимиті з бюджету через тендери», - наголосив він.

«Найпростіша схема - коли людина розплачується за проїзд готівкою, а держава компенсує йому частину витрат також у готівковій формі. Тут немає жодних взаємозаліків, все прозоро», - зазначив Павло Розенко, додавши, що остаточне рішення про монетизацію пільг на проїзд у транспорті ще не прийнято і уряд працює над розробкою ефективної моделі компенсацій за проїзд.

(За матеріалами офіційного сайту Міністерства фінансів України http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/u ... _id=107177)

Відповісти

Повернутись до “Новини”