Щодо фонду заробітної плати в бюджетній сфері

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Ігор Уманський: "Фонд заробітної плати в бюджетній сфері не буде скорочуватися в цьому році" (27.02.2015 р.).

Під час прямого ефіру на ТРК «Україна» Перший заступник Міністра фінансів Ігор Уманський розповів про те, чому умови, на яких Україна домовилася із МВФ, є вигідними для держави.

«Наприклад, була вимога зберегти фонд заробітної плати в бюджетній сфері на 5 млрд. грн. Ми домовилися, що ми фонд заробітної плати не міняємо в цьому році. Були вимоги скоротити на 11 млрд. грн. видатки з держбюджету на інвестиційні потреби. Ми зберігаємо їх на діючому рівні. Логіка наша була дуже проста – якщо не буде купівельної спроможності, не буде можливості у людей купувати ті ж продукти, ті ж послуги, то не буде можливості для росту економіки», - пояснив Ігор Уманський.

Крім того, він зазначив, що початковою вимогою підвищення тарифів було встановлення їх на одному рівні для всіх категорій споживачів, і тарифи мали б ґрунтуватися на імпортній ціні на газ.

«В середньому, якщо ми візьмемо 300 дол. за 1000 куб.м., переведемо в гривню, ми отримуємо той рівень ціни, який мав би бути. Нам вдалося на значно нижчому рівні ціни домовитися з Міжнародним валютним фондом, і я сподіваюся, що в найближчий час відповідні рішення будуть прийняті і Урядом, і регулятором», - повідомив заступник Міністра фінансів України.

(За матеріалами офіційного сайту Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... =244277212)

Відповісти

Повернутись до “Новини”