Оновлення законодавства в сфері ЖКГ

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Оновлення законодавства в сфері ЖКГ сприятиме розвитку галузі та забезпечить споживачів якісними послугами, - Володимир Кістіон.

Головний пріоритет держави при формуванні політики у сфері житлово-комунального господарства – забезпечення споживачів якісними житлово-комунальними послугами.

«Кінцевий споживач має отримувати якісні житлово-комунальні послуги, які відповідають стандартам та нормам їх економічно обґрунтованої вартості та ефективного використання ресурсів», - зазначив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Кістіон під час проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України 27 лютого.

Володимир Кістіон нагадав, що основними споживачами послуг у сфері ЖКГ є власники багатоквартирних будинків, і саме вони мають стати реальними замовниками таких послуг та забезпечити контроль за станом будинку та якістю надання послуг.

«Власники багатоквартирних будинків повинні самостійно визначати спосіб управління будинком у вигляді Управителя, ОСББ або самоуправління. Також саме такі власники мають визначати порядок надання послуг, їх отримання та вартість. Кожен з мешканців повинен у підсумку розуміти, що за послугу він отримає, скільки вона коштує і чому», - розповів Перший заступник Міністра.

Розпочати цей процес необхідно з прийняття відповідних Законів, впевнений Володимир Кістіон. Він нагадав, що на даний час Мінрегіоном розроблено два проекти Законів України: «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (вже пройшов перше читання у Верховній Раді України) та «Про житлово-комунальні послуги» (нова редакція).

(За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону http://www.minregion.gov.ua/news/onovle ... is-320633/)

Відповісти

Повернутись до “Новини”