Щодо "нічної" електроенергії

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Зниження нічного коефіцієнта стимулюватиме населення використовувати електроенергію у нічний період і дасть можливість зменшити витрати на її споживання.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію.


Зміни передбачають зменшення для населення тарифного коефіцієнта з 0,7 до 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години доби). Ця норма застосовується у разі використання побутовими споживачами двозонного обліку електричної енергії.


«Це забезпечить зниження обсягів споживання електричної енергії у пікові періоди та надасть можливість вирівняти графік навантажень об’єднаної енергетичної системи України», – стверджує в.о. Голови Комісії Дмитро Вовк.


Таке рішення Комісія прийняла у зв’язку з дефіцитом електроенергії в об’єднаній енергетичній системі України в пікові періоди, який виник внаслідок браку паливно-енергетичних ресурсів (газу, вугілля, мазуту), дисбалансу між виробництвом і споживанням електроенергії, руйнування електричних мереж та транспортної інфраструктури в зоні АТО, а також низької водності річок України (найнижчий показник за останні 45 років) та зниження середньодобової температури повітря понад норму.«Прийняте рішення стимулюватиме населення застосовувати облік споживання електричної енергії за періодами часу та використовувати електроенергію за зниженим тарифом у нічний період, що у свою чергу приведе до економії коштів населення», - зауважив Дмитро Вовк.Зазначене рішення набуде чинності з 1 квітня 2015 року після державної реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційного опублікування в «Офіційному віснику України».

(За матеріалами офіціного сайту Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=4258)

Відповісти

Повернутись до “Новини”