Щодо порядку виплати працюючому пенсіонеру пенсії

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

На офіційному сайті Пенсійного фонду України 27.03.15 р. розміщено відповідь на запитання щодо порядку виплати працюючому пенсіонеру пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів".


Запитання: Я – пенсіонер, інвалід ІІ групи. Отримую пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, але продовжую працювати на посаді журналіста комунального засобу масової інформації. Чи буде з 1 квітня обмежено виплату пенсії?Відповідь: Статтею 16 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” встановлено, що при нарахуванні пенсії журналісту державного або комунального засобу масової інформації застосовуються норми, методика та порядок нарахування пенсії державному службовцю.

З 1 квітня 2015 року набуває чинності Закон України від 02.03.2015 № 213-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” (далі – Закон), яким встановлюється відповідний порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам, в тому числі тим, які перебувають на посадах, що дають право на призначення пенсії у порядку та на умовах, передбачених Законом України “Про державну службу”.

Водночас, встановлений Законом порядок виплати пенсії не поширюється на інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та на осіб, передбачених пунктом 3 розділу ІІІ Закону.

Оскільки Ви є інвалідом ІІ групи, то в період роботи на посаді журналіста комунального засобу масової інформації пенсія Вам буде виплачуватись в повному обсязі.

(За матеріалами офіційного сайту Пенсійного фонду України http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/pu ... _id=201513)

Відповісти

Повернутись до “Новини”