Тарифи за користування громадськими вбиральнями

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

На офіційному сайті Мінрегіону розміщено повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з користування громадськими вбиральнями у населених пунктах».

Розробник проекту:Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Проект постанови розроблено відповідно до статті 7 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та з метою вдосконалення нормативно-правової бази у сфері надання послуг з користування громадськими вбиральнями на об’єктах благоустрою населених пунктів.

Досягти мети передбачається шляхом встановлення тарифів на послуги з користування громадськими вбиральнями, що забезпечить:
- відповідність рівня тарифів на послуги з користування громадськими вбиральнями розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, створення умов для беззбиткового функціонування суб’єктів господарювання, що надають ці послуги;
- прозорість усіх складових тарифів на послуги з користування громадськими вбиральнями з визначенням вартості кожної з них;
- підвищення санітарного стану громадських вбиралень та якості послуг, що надаються користувачам громадських вбиралень.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з користування громадськими вбиральнями у населених пунктах», пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Міністерства за адресою: http://www.minregion.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця на адресу:
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Управління благоустрою територій та комунального обслуговування.
01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 207-18-16, otkolenko@minregion.gov.ua
Державна регуляторна служба України. 01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 285-05-55, факс 254-43 inform@dkpp.gov.ua.


Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

Відповісти

Повернутись до “Новини”