Наміру переглядати держсвята немає

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Міністерство культури України не має наміру переглядати державні свята, зокрема 9 травня

«Жодних Законопроектів та Наказів і Розпоряджень від Міністерства культури щодо скасування державних свят, або призначення нових – не було, немає і бути не може. Це зараз не на часі, адже, з огляду на суспільно-політичну ситуацію в країні, є більш важливі справи, якими займається зараз Міністерство культури» – зазначив Міністр культури Євген Нищук

Нагадаємо, Постановою Кабмін КМ України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» (№65 від 1.03.2014 було призупинено використання бюджетних коштів на проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, вшанування пам’яті видатних осіб, друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій органів державної влади та інших державних органів, до стабілізації фінансово-економічної ситуації в країні. Припинено також витрати на проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів за рахунок коштів загального фонду бюджету.

Обмеження не торкнулися централізованих заходів Мінкультури, пов’язаних із відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції України, Дня Незалежності України, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодомору.

(За матеріалами офіційного сайта Міністерства культури України http://mincult.kmu.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”