До 25.05.2015 здати державному реєстратору форму 4

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Уокер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 05 лютого 2015, 14:02
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Уокер »

Доброго дня!До 25.05.2015 юрособам необхідно подати держреєстратору відомості про кінцевого бенефіціарного власника за формою 4. Чи стосується це всіх юридичних осіб, чи є виключення?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Окремі держреєстратори наполягали на тому, що подавати таку інформацію неприбутковим організаціям потрібно. Це було пов’язано із тим, що відсутні які-небудь роз’яснення. У такому випадку вони рекомендували на 4-й сторінці Форми 4 указати, що дані відсутні. І все. На 1-й сторінці в такому разі вказується назва організації, код ОКПО та підписується кожна сторінка і ставиться печатка.

Однак є й інша позиція. Деякі юристи наполягають на тому, що подавати НЕ потрібно. Вони аргументують свою позицію так. Закон зобов'язує подавати дані про бенефіціарів. У картці є графа: дані про бенефіціара. Із визначення «бенефіціар» випливає, що ним є фізособа, яке має вирішальний вплив на юрособу. Засновники — фізичні особи і так указані в ЄДР. Рядові члени організації (необмежена кількість) поодинці не мають вирішального впливу на юрособу. Тому й бенефіціари відсутні як клас. Отже, і картку подавати немає про що.

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Продлен срок подачи госрегистратору сведений о бенефициарах (форма 4)!

Верховная Рада продлила на четыре месяца юридическим лицам срок подачи госрегистратору информации о конечных бенефициарных собственниках. За принятие соответствующего законопроекта № 2896 за основу и в целом проголосовали 267 депутатов.
Закон готовится на подпись и вступит в силу со дня опубликования.
Помимо продления срока подачи данных, законопроект предполагает освобождение от подачи информации религиозных организаций, государственных и коммунальных предприятий, а также юрлиц, участниками которых являются исключительно физлица и при этом конечные бенефициары совпадают с участниками.
По материалам официального веб-портала ВР Украины.
таня 18121963

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

нам на этой неделе госрегистраторы сказали, что лучше сдать форму 4, несмотря на то, что в законе 1701 указано, что коммунальные и госпредприятия ее не подают. однако в ст.166-11 кодекса про админ.порушення сказано: Неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповісти

Повернутись до “Новини”