Щодо організації харчування учнів в школах

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Naina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 серпня 2015, 15:31
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Naina »

Просимо надати роз’яснення щодо організації харчування учнів в школах. Будемо дуже вдячні тому, що ці питання виникли під час ревізії фінансовою інспекцією.
В школі здійснюють харчування приватні підприємці-переможці відкритих торгів.
З приватним підприємцем укладена 3-х тороння рамкова угода (тендерний комітет, школа, приватний підприємець).
Рамкова угода складена на обсяг бюджетних коштів на харчування учнів 1-4 класів та категорійних дітей (сиріт, малозабезпечених).
Крім цього, в їдальні школи харчуються учні за батьківські кошти, вчителі, літні пришкільні табори за кошти батьків. Також на території їдальні функціонує буфет. Міською радою прийняте рішення про звільнення підприємств, які організовують харчування в школах міста, від сплати за оренду кухонних приміщень та сплати комунальних послуг (крім сплати за послуги використаної електроенергії).
Фінансова інспекція вважає, що підприємці зобов’язані здійснювати оплату комунальних послуг за харчування учнів, які харчуються за батьківські кошти та в пришкільних таборах в літній період, оплачувати оренду за буфет та комунальні послуги по буфету.
Просимо дати роз’яснення з цього питання, а також чи необхідно заключити з підприємцем другий 2-х сторонній договір по харчуванню дітей за батьківські кошти.
В своїй роботі ми керувались Методичними рекомендаціями з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Рішення сесій місцевих рад мають відповідати вимогам чинного законодавства. Рішення щодо звільнення приватного підприємця від орендної плати та плати за фактично сподиті комунальні та експлуатаційні послуги є незаконним, тому фахівці держфініспекції мають рацію.
Ось тут в темі було росписано чому саме таке рішення є незаконним і які наслідки воно може мати http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 3&start=20.

Відповісти

Повернутись до “Новини”