Обговорюємо положення про інспекцію з благоустрою

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону України «Про затвердження Типового положення про інспекцію з благоустрою населеного пункту»

Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону України «Про затвердження Типового положення про інспекцію з благоустрою населеного пункту», розробленого відповідно до статті 40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та з метою організації запровадження самоврядного контролю у сфері благоустрою населених пунктів, який здійснюється сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами шляхом утворення інспекцій з благоустрою населених пунктів.

Основною метою проекту акта є створення єдиних підходів до розроблення органами місцевого самоврядування положення про інспекції з благоустрою населеного пункту згідно з Типовим положенням про інспекцію з благоустрою населеного пункту, яке буде затверджено наказом.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою з 14 травня по 14 червня 2014 року на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Управління благоустрою територій та комунального обслуговування (03150, м. Київ, вул. Димитрова, 24, Данильченко Світлана Олексіївна, тел. 207-18-05, danylchenko@minregion.gov.ua).

Відповісти

Повернутись до “Новини”