Щодо відкритості використання публічних коштів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

03.06.2014 р. Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про відкритість використання публічних коштів

Проектом (реєстр. №2012а) пропонується зобов’язати розпорядників коштів державного і місцевого бюджетів, суб‘єктів господарювання державної і комунальної власності, фондів загальнообов‘язкового державного страхування і органів пенсійного фонду оприлюднювати щоквартально на спеціальному єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформацію про заплановане та фактичне використання публічних коштів, зокрема за договорами, на службові відрядження. Форма такої інформації затверджується Кабінетом Міністрів України.

Для оприлюднення вказаної інформації має бути створено Єдиний веб-портал використання публічних коштів, що є офіційним державним інформаційним ресурсом у мережі інтернет, на якому оприлюднюється інформація. Інформація, оприлюднена на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є державною власністю та знаходиться у вільному безоплатному доступі.

Адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів має здійснюватися суб‘єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України. Порядок адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів затверджується Кабінетом Міністрів України.

Фінансування витрат на утримання єдиного веб-порталу використання публічних коштів має здійснюватися за рахунок державного бюджету.

Відповісти

Повернутись до “Новини”