До уваги органів місцевого самоврядування

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

18.06.14 р. Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу

Проект (реєстр. № 4004) спрямований на посилення вимог щодо охорони середовища існування тваринного світу та боротьби з правопорушеннями у даній сфері.

Документ містить пропозиції щодо вдосконалення законодавчого регулювання охорони середовищ існування тваринного світу, боротьби з браконьєрством, збереження територій природно-заповідного фонду, а також щодо приведення законів України до норм міжнародного екологічного права.

Законопроектом також пропонуються наступні заходи: оголошення органами місцевого самоврядування в травні-червні в місцях масового розмноження та вирощування тваринами потомства так званих "сезонів тиші"; запровадження посиленої охорони середовищ існування тварин в об’єктах природно-заповідного фонду, заборона використання для добичі тварин петель, самоловів, самострілів тощо.

Відслідковуйте долю цього документа, адже ним передбачена низка змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Відповісти

Повернутись до “Новини”