Щодо відстрочки від призову

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

25.07.14 р. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту прав дітей"


Законодавчим актом надається відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації: чоловікам, на утриманні яких перебувають три і більше дітей віком до 18 років; жінкам, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років; жінкам та чоловікам, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання), а також жінкам та чоловікам, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина (діти), якщо вона (він) є інвалідом І чи ІІ групи, до досягнення нею (ним) 23 років.

Відповідна норма розповсюджується і на осіб, які є усиновителями, прийомними батьками або піклувальниками, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років. Такі особи можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання.

Зміни внесено до законів "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов'язок ті військову службу", "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Законопроект зареєстровано за №4100а.

Відповісти

Повернутись до “Новини”