Матеріальна допомога на оздоровлення

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Tata27
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 березня 2017, 19:00
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Tata27 »

Чи можна виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення, якщо працівник був прийнятий на роботу 01.08.2016 і по березень 2017 включно у відпустку не ходив?

Олена І
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 17 червня 2016, 12:45
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Олена І »

Якщо працівник вдпрацював повних шість місяців у нього настає право на основну щорічну відпустку. А вже керівнику вирішувати чи відпускати його на  повний термін чи на половину. Матеріальна допомога на оздоровлення виплачується до будь-якої частини відпустки. Також читайте, що написано у Вас в колективному договорі

Петро Ващук
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 квітня 2017, 18:41
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Петро Ващук »

Якщо працівник звільнився,отримав компенсацію за щорічну відпустку то йому матеріальн допомога на оздоровлення може і не начислитись?він писав на неї заяву за місяць до звільнення?

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

Петро Ващук писав:Якщо працівник звільнився,отримав компенсацію за щорічну відпустку то йому матеріальн допомога на оздоровлення може і не начислитись?він писав на неї заяву за місяць до звільнення?
 Петро Ващук, Вы зарегистрировались вчера и написали 4 одинаковых сообщения, зачем писать столько сообщений???? многие вопросы участников форума остаются без ответов!!! У меня есть много моих вопросов, на которые никто не ответил за три года, а Вам прям подавай ответ в тот же день!!!!!!!!!!!!

Если работник желает перед увольнением использовать ежегодный основной отпуск (ст. 3 Закона об отпусках), то вместе с отпускными ему выплачивают помощь на оздоровление. Но если работник увольняется и берет компенсацию за неиспользованный отпуск, то оснований для выплаты помощи на оздоровление нет.

Відповісти

Повернутись до “Новини”