Держреєстрація власності на будинки, збудовані до 1992

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

13.08.14 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 337 "Про внесення змін до Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно".
Зазначеним документом Уряд урегулював питання державної реєстрації права власності на індивідуальні житлові, садові, дачні будинки і споруди, прибудови до них, збудовані до 05.08.1992 р. та розташовані на територіях сільських рад.
Нагадаємо, що Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі - Порядок) затверджений постановою КМУ від 17.10.2013 р. № 868.

Отже, Порядок було доповнено п. 49-1 такого змісту:
"У разі проведення державної реєстрації права власності з видачею свідоцтва на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що розташовані на території сільських рад та закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р., заінтересованою особою може бути особа, за якою закріплені особові рахунки в погосподарських книгах відповідних сільських рад.

Для проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що розташовані на території сільських рад та закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р., заявник подає:
- документ, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку.

Документом, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку, може також вважатися рішення сільської ради щодо передачі (надання) земельної ділянки у власність або користування;
виписку з погосподарської книги, яка надається виконавчим органом сільської ради, сільським головою (у разі, коли виконавчий орган не створений) або відповідною архівною установою;
технічний паспорт на об'єкт нерухомого майна (у разі, коли у виписці з погосподарської книги відсутні відомості про технічні характеристики об'єкта нерухомого майна).".

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Відповісти

Повернутись до “Новини”