Зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОВІДОМЛЕННЯ від 18.08.14 р.

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про підключення електроустановок населення (побутових споживачів електричної енергії) з метою доопалення або переходу на електричне опалення» управління цінової політики в електроенергетиці розробило проект постанови НКРЕ «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».


Проект постанови передбачає встановлення коефіцієнту 0,5 до базового рівня тарифу на елекроенергію в нічний період у разі застосування двозонного обліку електроенергії та використання населенням (побутовими споживачами) електричної енергії в період з 01 жовтня по 30 квітня (включно) на доопалення або електричне опалення.


Зазначений проект постанови стимулюватиме побутових споживачів застосовувати облік споживання електричної енергії за періодами часу та використовувати електроенергію за зниженим тарифом у нічний період для електроопалення або доопалення.


Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Svystun@nerc.gov.ua;


Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.


Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r178.zip скачати тут.


Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 18.09.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.


Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері енергетики


(За інформацією офіційного сайта НКРЕ http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=3930)

Відповісти

Повернутись до “Новини”