Щодо розширення повноважень ОМС

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

На офіційному сайті Державного агентства земельних ресурсів України 13.08.14 р. розміщено голошення про оприлюднення Проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі місцевого самоврядування при розпорядженні землями державної власності”.

З метою розширення повноважень органів місцевого самоврядування в галузі земельних відносин, забезпечення участі територіальних громад сіл, селищ, міст при вирішенні питань щодо передачі у власність або у користування громадянам та юридичним особам земельних ділянок державної власності, врахування інтересів органів місцевого самоврядування шляхом здійснення контролю за розпорядженням землями державної власності Державним агентством земельних ресурсів України розроблено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі місцевого самоврядування при розпорядженні землями державної власності”.

Зауваження та пропозиції необхідно надсилати у місячний термін з дати опублікування цього повідомлення та законопроекту за адресою:

вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680,

або на електронну пошту: annaz82@meta.ua.

(З матеріалами офіційного сайта Державного агентства земельних ресурсів України http://www.disgu.gov.ua/)

Відповісти

Повернутись до “Новини”