Військзбору бути і в наступному році: пропозиції Мінфіну

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

У Мінфіні відбулося засідання колегії, присвячене обговоренню проекту бюджету-2015

Міністерство фінансів України провело засідання колегії на тему «Обговорення показників проекту державного бюджету 2015 року» під головуванням Міністра Олександра Шлапака.

На початку заходу Олександр Шлапак зазначив, що результатом засідання буде рішення колегії, яке визначить дорожню карту по підготовці бюджету 2015 року.

Перед дискусією було заслухано інформацію першого заступника Міністра фінансів Анатолія Мярковського та директора Департаменту державного бюджету Володимира Лозицького про показники проекту Державного бюджету України на 2015 рік.

Як зауважив перший заступник Міністра Анатолій Мярковський, проект бюджету на 2015 рік є одним із найскладніших проектів за останні роки: «Таких викликів, загроз перед нами ніколи не стояло. І одна із ключових позицій, яку нам потрібно буде вирішити, – це видатки на відновлення територій та забезпечення боєздатності нашої армії».

Під час обговорення видаткової частини бюджету Міністр фінансів висловив позицію, що видатки у 2015 році можна збільшити виключно по соціальних стандартах, по військових і на обслуговування боргу.

Відтак, було вирішено підготувати пропозиції щодо змін до податкового законодавства, які забезпечать додаткові надходження до бюджету для забезпечення боєздатності країни та відновлення зруйнованої інфраструктури східних регіонів, в тому числі за рахунок продовження терміну дії військового збору.

Крім того, на засіданні колегії обговорювалася необхідність підготувати пропозиції щодо продовження терміну дії законів, які забезпечують надходження до бюджету в 2014 році, на весь 2015 рік.

Разом з тим прийнято рішення забезпечити погодження показників проекту Державного бюджету України на 2015 рік з експертами МВФ, а також провести консультації із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування та сторонами соціального діалогу.

Згідно діючого законодавства, Уряд України до 15 вересня має подати проект бюджету на наступний рік до Верховної Ради України.

(За матеріалами офіцного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua)

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Ми готові платити ВЗ на оновлення нашої Армії , відновлення зруйнованої інфраструктури, аби тільки був мир на Україні!

roman1238
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 серпня 2014, 15:06

Повідомлення roman1238 »

Дійсно, треба підтримати Українську Армію, адже вони захищають нас. Можна не 1,5% а й 2% від з/п.

Аватар користувача
bodya_93
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 10 липня 2014, 15:26
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення bodya_93 »

Теж підтримую, але потрібно хоч якось вирівняти зарплату, особливо у сільській місцевості, до реального прожиткового мінімуму, а не на мінімалку ж працювати головним бугалтерам.

Відповісти

Повернутись до “Новини”