Знову про компенсації та субсидії для населення

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Начальник Управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону України Наталія Хоцянівська нагадала, що з 1 липня цього року тариф на виробництво теплової енергії був збільшений на 40 %, що наближає його до економічно обґрунтованого рівня.

Так, у платіжках цієї осені вартість тепла буде в середньому на 40 % вищою. Але підвищення тарифів не має зачепити малозабезпечені верстви населення. Якщо нарахована платня за комунальні послуги буде більшою за 15 % доходу працюючого громадянина, він має право на отримання субсидії від держави. Непрацююча ж особа може звертатися за субсидією, якщо комунальні платежі перевищують 10 % його доходу.

Крім того, вона назначила, що у цьому році Урядом запроваджено новий механізм захисту малозабезпечених верств населення – компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг у зв'язку із збільшенням тарифів. «Якщо після зростання тарифу, рахунок за тепло перевищуватиме певний дохід сім’ї, вона матиме право, крім використання програми субсидіювання, на отримання компенсації вартості послуг від держави», - сказала Наталія Хоцянівська.

Вона додала, що сьогодні процес отримання субсидії та компенсації значно спрощено: для отримання цієї допомоги від держави заявнику необхідно надати лише заяву, довідку про склад сім'ї та довідку про доходи членів сім’ї за останні півроку.

(За матеріалами офіційного сайта Мінрегіона http://www.minregion.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”