Щодо змін до Бюджетного кодексу України

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Проект змін до Бюджетного кодексу буде доопрацьовано з урахуванням пропозицій асоціацій органів місцевого самоврядування

Свої зауваження та пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо бюджетної децентралізації)» (реєстр. № 4435а) представили всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування під час наради з обговорень положень цього законопроекту під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана.

Під час наради було обговорено та підтримано внесення таких пропозицій: про виключення пільг по сплаті податку на нерухоме майно в залежності від розміру площі об’єкта, а також щодо застосування принципів категорійності та зональності при оподаткуванні нерухомості; встановлення сплати акцизного збору за місцем розміщення об’єктів в яких провадиться діяльність, що підлягає оподаткуванню; необхідності залишення лише тих державних програм, які стосуються загальнодержавних інтересів.

У частині обговорення питань казначейства запропоновано вилучити зміни, що стосуються втрати статусу бюджетної установи у разі розміщення нею коштів в установах банку. Підтримана пропозиція скорочення термінів виконання платіжних доручень казначейською службою.

Також підтримано новий принцип формування бюджету розвитку, шляхом встановлення норми про те, що його обсяг має становити не менше 10 % від загального обсягу відповідного місцевого бюджету.

Крім того, на перехідний період до 01.01.2016 запропоновано встановити тимчасовий обов’язковий трансферт з районного бюджету до бюджетів сіл, селищ, міст районного значення для здійснення видатків на виконання відповідних повноважень у соціально-культурній сфері.

За результатами наради Володимир Гройсман надав доручення підготувати пропозиції щодо удосконалення проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо бюджетної децентралізації)» (реєстр. № 4435а), а також до Податкового кодексу в частині зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування.

(За матеріалами офіційного сайта Мінрегіона http://www.minregion.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Новини”