Щодо санаторно-курортного лікування осіб з зони АТО

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Кабінет Міністрів України вніс зміни до деяких полоень, які стосуються забезепечення осіб, які переселилися з АР Крим та зони АТО до інших регіонів України, санаторно-курортними путівками.

Йдеться про постанова КМУ від 27.08.2014 р. № 378

Так, зокрема, зазначеною постановою були внесені зміни до:

- Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою КМУ від 22.02.2006 № 187;
- Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою КМУ від 27.03.2013 № 261.

Зауважте, відповідні зміни стосуються виключно пільгових категорій переселенців (інвалідів, ветеранів війни та осіб, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі дітей).

Відповідно до внесених змін зазначеним категоріям переселенців для отримання санаторно-курортних путівок достатньо лише шляхом подання відповідної заяви стати на облік у структурному підрозділі з питань соціального захисту населення (за своїм фактичним місцем проживання).

В той же час переселенцям-чорнобильців вже відміненно потребу разом із заявою подавати довідку, видану за місцем реєстрації, яка підтверджує, що вони не перебувають на обліку для забезпечення в наступному році санаторно-курортною путівкою.

Постанова набрала чинності 04.09.14 р.

Відповісти

Повернутись до “Новини”