Заслужений Тренер Украіни

Олександр Цимбалюк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 листопада 2023, 12:26
Регіон: Рівне

Повідомлення Олександр Цимбалюк »

Доброго дня ,таке питання. Якщо Заслужений тренер Украіни з боротьби самбо , працює в ДЮСШ тренером по дзюдо , чи нароховується йому надбавка за почесне звання? дякую

Ludovich
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 17 січня 2024, 18:57
Регіон: Київ

Повідомлення Ludovich »

Привіт,

Важливо зазначити, що правила, які стосуються надбавок за почесні звання, часто відрізняються в залежності від країни та спортивної дисципліни. Він дійсно може мати право на надбавку за своє почесне звання. Це, як правило, залежить від внутрішньої політики академії та національних рекомендацій щодо визнання спортивних досягнень.

Крім того, цікаво відзначити, що багато людей у спорті, включаючи тренерів, розширюють свій вплив і професійну сферу за допомогою цифрових платформ. Наприклад, використовуючи Twitter, тренери можуть ділитися своїм досвідом, взаємодіяти з ширшою спільнотою і навіть знаходити можливості для заробітку. Через спонсорство, створення ексклюзивного контенту чи онлайн-консультації соціальні мережі пропонують різні шляхи для вдосконалення їхніх навичок та досвіду - будь то спонсорство, створення ексклюзивного контенту чи онлайн-консультації.

AlterTgo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 липня 2023, 19:39
Регіон: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення AlterTgo »

Зараз є така тенденція, що доплачиватимуть спортивним клубам щомісячно за підготовку спортсменів і їхню участь в змаганнях.

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам”